Pionýrů 1500, Most
Ord. praktického lékaře stomatologa

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Doktor je báječný, má perfektní přístup, je trpělivý, má rád děti a umí to s nimi, chodím k němu již dvacet let. Bohužel však končím, protože chování sestry se nedá snést.

Výborný, úžasný, skvělý přístup k pacientům, plomby drží, všechno ukáže, vysvětlí, člověk se nemusí vůbec bát. Je vidět, že práce ho baví a je i jeho koníčkem. Ochotný a pracovitý. Nejlepší zubař!!!! Vřele doporučuji!

Naprosto úžasný, trpělivý, ochotný a na dnešní dobu i velice poctivý lékař.Jsem ráda že jsem jeho pacientka i moje rodina. Moc doporučuji a přeji mu samé spokojené a ukázněné pacienty.

No jistě, je nutno (ne možno) jen doporučit a to se opakuji, pokud bude mít volno a to nemá. Ta sestra - no dokonce se povídalo, že již má jinou lepší, mladší. Ta minulá, to bylo . . .
Ale pan doktor je skvělý a to mám dost zkušeností.

Pan doktor je skvělý ve svém přístupu k pacientům. Je příjemný, umí uklidnit a především vysvětlit všechno, co zrovna dělá. Nikdy se mi nestalo, že by mě něco bolelo, k nevíře, že? Můžu jenom doporučit. Akorát kdyby se i sestřička občas usmála... :)

Výborný přístup k pacientům, pečlivý, fundovaný stomatolog zajímající se o nejnovější trendy ve stomatologii.
Ps: umí to i s dětma a to tak,že se smějí !. Ten to nemá jako zaměstnání ,ale opravdu jako poslání.

Supr stomatolog.

Skvělý zubař, ale bohužel naprosto příšerná zdravotní sestra. Protivná, vzteklá až zlá. :-(

Vážení hysterici,hysteričky a všichni Vy kteří jste jako já neurotičtí ubojenci. František KOVÁŘ je neuvěřitelný empatický pohodář. Prosím on NENÍ profesionálně deformovaný, on má své pacienty rád. Alespoň tak se chová. Je to neuvěřitelné v této době a v tomto místě.
Ale, máte smůlu! I kdyby ten úžasný člověk pracoval 30 hodin denně nemůže právě proto - viz výše - vše zvládnout.
Jsem chudý senior, nikdy jsem nic nevyhrál, původním povoláním také zdravotník, ale jedno jsem vyhrál. A to je to, že mohu být pacientem dr. Františka KOVÁŘE.
Za Vás za všechny další šťastlivce MOC díků za to obrovské soucítění!

Jeden z mála zubních lékařů,který si u mě získal naprostou důvěru.
Zubní stomatologie není zrovna místnost,kde bych mohl rozdávat
odvahu a sebevědomí,čímž bych chtěl pozdvihnout momo jiné,
i psychologickou shopnost výše jmenovaného p. doktora vč. sestry.

To vše svědčí o profesionalitě tohoto lékaře.Důkazem toho je
nejen můj subjektivní názor,ale fakt,že z okruhu mých známých
neznám jedince.kterému by tento lékař nepomohl,vč.mé rodiny.

Celá ordinace i s čekárnou působí ukliňujícím dojmem,
....vřele doporučuji.

RR