Ord. praktického lékaře stomatologa
Pionýrů 1500, Most

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Pan doktor je skvělý lékař i člověk. Pečlivý, vše vysvětlí, milý, příjemný. Vždy klidný. Chodíme k němu celá rodina. Je to skvělý doktor, doporučuji. O sestře to nelze říct. Působí nepříjemně, chová se arogantně, bez úsměvu.

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Pan doktor skvělý jako vždy i když v čekárně panovala už bojová nálada vzhledem k 2 hodinovému zpoždění a to jsem šla na preventivku. Pan doktor se omluvil, ale sestřička se chovala hrozně, povýšeně bez jediného úsměvu jako bych za zpoždění mohla já. Neprofesionální. Mohla mít špatný den, ale pacienti by o tom neměli vědět. Snad budete mít příště šťastnější ruku pane doktore.

Zdravím,
Pan doktor je velmi příjemný člověk.
Dnes jsem u něj byla poprvé a čekala jsem, že to bude návštěva jako u předešlé mé zubařky:,, otevřete pusu hm, hm máte vše v pořádku. "
Pan doktor i když se zdáli mé zuby v pořádku ale pro jistotu udělal rentgen a zjistil mi takto 2 kazy které mi" vyléčí ".
Je velmi komunikativní a vše hezky vysvětlí pokud slovům nerozumím přirovná to k něčemu tak abych to pochopila.
Byla u něj i má 2 léta dcera a zvládla to na jedničku doktor ji přijde sympatický, protože u jiných doktorů automaticky brečí.
Vřele doporučuji.
Takového doktora dnes uvidí málo kdo. :)

Doktor je báječný, má perfektní přístup, je trpělivý, má rád děti a umí to s nimi, chodím k němu již dvacet let. Bohužel však končím, protože chování sestry se nedá snést.

Výborný, úžasný, skvělý přístup k pacientům, plomby drží, všechno ukáže, vysvětlí, člověk se nemusí vůbec bát. Je vidět, že práce ho baví a je i jeho koníčkem. Ochotný a pracovitý. Nejlepší zubař!!!! Vřele doporučuji!

Naprosto úžasný, trpělivý, ochotný a na dnešní dobu i velice poctivý lékař.Jsem ráda že jsem jeho pacientka i moje rodina. Moc doporučuji a přeji mu samé spokojené a ukázněné pacienty.

No jistě, je nutno (ne možno) jen doporučit a to se opakuji, pokud bude mít volno a to nemá. Ta sestra - no dokonce se povídalo, že již má jinou lepší, mladší. Ta minulá, to bylo . . .
Ale pan doktor je skvělý a to mám dost zkušeností.

Pan doktor je skvělý ve svém přístupu k pacientům. Je příjemný, umí uklidnit a především vysvětlit všechno, co zrovna dělá. Nikdy se mi nestalo, že by mě něco bolelo, k nevíře, že? Můžu jenom doporučit. Akorát kdyby se i sestřička občas usmála... :)

Výborný přístup k pacientům, pečlivý, fundovaný stomatolog zajímající se o nejnovější trendy ve stomatologii.
Ps: umí to i s dětma a to tak,že se smějí !. Ten to nemá jako zaměstnání ,ale opravdu jako poslání.

Supr stomatolog.