Cibu-Med s.r.o., PL pro dospělé
Zakladatelská 22/975, Karviná

Pana doktora moc neznám,byl jsem u něho, když byl ještě primářem, na mimořádné preventivce po nepracovním úraze,dostal jsem omezení a na dole mě nechal za což mu děkuji. Pro pana lubosk: Ne všichni , co pobírají rentu jsou ubožáci,"nemocní" a ti, kteří k ní přišli podvodem ,tak oní stejně nepříjdou.Renty přiznané po 1.1.1993 jsou vypláceny přes pojišťovnu KOOPERATIVA což je nestátní pojišťovna.Takže s Tvých daní to nejde.Ti co "získali" rentu před tímto datem těch je drtivá menšina, tak jí mají vyplácenu přes státní podnik DIAMO, takže na pár desítek lidí jdou i tvé daně.

Je to arogantni(doktor)nejtvrdsiho zrna.dalsi komentar si domyslete samy ordynuje pro okd a dalsi dulni spolecnosti a vzdy jim de na ruku.

OPRAVA JMÉNA:
Omluva MUDr. Františku Cibulkovi: Vážený pane doktore, přijměte prosím Vy, Vaše rodina a kolegové ode mne upřímnou omluvu za mé jednání, kterým jsem Vás chtěl poškodit na jméně a pověsti. Veškerá má obvinění vůči Vaší osobě jsou lživá a smyšlená. Lituji svého jednání, mrzí mne následky, které jsem způsobil, a slibuji, že si již útoku proti Vaší osobě a Vašemu pracovišti nedopustím. Děkuji za Vaše pochopení. František Benko Havířov.

Omluva MUDr. Františku Cibolkovi: Vážený pane doktore, přijměte prosím Vy, Vaše rodina a kolegové ode mne upřímnou omluvu za mé jednání, kterým jsem Vás chtěl poškodit na jméně a pověsti. Veškerá má obvinění vůči Vaší osobě jsou lživá a smyšlená. Lituji svého jednání, mrzí mne následky, které jsem způsobil, a slibuji, že si již útoku proti Vaší osobě a Vašemu pracovišti nedopustím. Děkuji za Vaše pochopení. František Benko Havířov.

Vážený pane doktore.
Přijměte ode mne omluvu jak vy, tak i Vaše rodina za emailovovou zprávu, kterou jsem uveřejnil na tomto webu - známý lékař.cz, vůči Vám jako lékaři a to nejen na mou osobu, kterou jsem napsal. Lituji svého jednání jestli Vás tato zpráva poškodila a taktéž poškození Vašeho jména, kde jsem tak v roce 2009 reagoval z důvodů své psychické nemoci a stresovými stavy. Byl jsem také vyhecován různými osobami, ať už bývalých nebo ještě současných zaměstnanců společnosti OKD a.s. Byla velká škoda, aniž bych si to uvědomil, že tato zpráva byla v mém zapomnění na internetu a byla zde dlouhou dobu. Velice mne to mrzí, co se stalo vůči Vám, nikdy v životě bych toto již neudělal a podotýkám ještě jednou, že upřímně svého činu lituji a toto jsem dělal ve špatném psychickém a stresovém stavu, který je u mě od roku 2009 a přetrvává do dnešních dnů. Ještě jednou Vás prosím i Vaši rodinu přijměte ode mne omluvu, kde jsem "ujel" a určitě jsem neměl úmysl Vás takhle pomluvit. Se srdečným pozdravem bývalý zaměstnanec OKD a.s. František Benko. Děkuji.

Neznám lepšího lékaře

Velmi dobrý lékař.Toto si dovoluji napsat,po dlouholeté zkušenosti,kdy tohoto lékaře znám.Nejsem sice pravidelnym návštěvníkem jeho ordinace,ale kdykoliv sem ho musel navštívit,musím jej hodnotit jako odborníka na svém míste.Sám sem pracoval na dole skoro 15let,ted již delší dobu pracuji v dopravě jako řidič a nikdy jsem stímto lékařem neměl žádný problém.Negativní příspěvky na tohoto lékeře,pramení v drtivé většině, ze zhrzených nepobíračů různých rent,a pod.zdravých "nemocných".Dost často se zde na karvinsku potkáte i stěma zdravě "nemocnýma", kterým seto tkzv.povedlo,a nyní si užívají téhle výhody s úsměvem na rtech a ještě se tím chlubí,ubožáci.A samozřejmě i z mých daní,a stání štědrosti sito tito vyčuránkové užívají.No a ti zhrzeni tady píší negativní příspěvky.A panu Mudr.Cibulkovi,přeji vjeho práci hodně úspěchů.

L.K.

S LÉKAŘEM JSEM NIKDY PROBLÉM NEMĚL A MYSLÍM ŽE NEGATIVNÍ HODNOCENÍ KTERÁ JSEM ČETL JSOU OPRAVDU PŘEHÁNĚJÍCÍ A NĚKDY PLNÁ ZÁŠTI.MÉ ZKUŠENOSTI JSOU VELMI DOBRÉ.

Já pana doktora vřele doporučuji. Komentáře, které jsem zde četl, asi zrovna nevypovídají o jeho lékařských schopnostech spíše jde o zášť jednotlivců. Pokud by chtěl někdo znát relevantní názor, je třeba se informovat u svých resp. známých lékařů, kteří dozajista mé tvrzení potvrdí!

velmi dobrý lékař
odborník vždy s příjemným chováním, vždy poradí,
také sestřička vždy s dobrou náladou,
doporučuji všem normálním lidem,
ve svém závěru se nenechám odradit zlými názory horníků,
kteří do jeho ordinace praktického lékaře
určitě vůbec nechodí a jen jej chtějí poškodit
protože jim nenaletěl na jejich podvodné získávání renty.