Adresy (2)

Fyzioterapie Chalupa
Křenová 71, Brno-střed, Brno


Soukromý pacient (bez pojištění)


Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Bankovní převod

Diagnostické vyšetření • 1 800 Kč

Fyzioterapeutická konzultace • 1 200 Kč

Fyzioterapie • 1 200 Kč

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

1) Po konzultaci proveďte převod na můj účet:
2) Do popisu převodu zadejte své jméno a datum konzultace.
3). To je vše. Děkuji za důvěru.

Platba za konzultaci je přeposlaná přímo specialistovi. Specialista sám určuje způsob rušení návštěv a vracení peněz pacientům.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Nezapomeňte, že ZnamyLekar.cz neúčtuje žádné dodatečné poplatky za objednání návštěvy a nezpracovává platby jménem specialisty.


Nejpozději 30 minut před návštěvou obdržíte SMS a e-mail s odkazem na zahájení online konzultace. Připojení bude možné pomocí prohlížeče v telefonu nebo na počítači.


Připravte se 10 minut před konzultací. Ujistěte se, že je váš telefon nebo počítač nabitý. Pro video konzultaci zkontrolujte připojení k internetu a nastavení mikrofonu a kamery. Můžete také připravit svou lékařskou dokumentaci (např. výsledky vyšetření).

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Křenová 71, Brno

1 800 Kč

Fyzioterapie ChalupaKřenová 71, Brno

1 200 Kč

Fyzioterapie ChalupaKřenová 71, Brno

1 200 Kč

Fyzioterapie Chalupa

Zkušenosti

O mně

Poskytuji individuální a komplexní přístup. Jsem tu pro vás s cílem nejen léčit, ale také podporovat dlouhodobou spolupráci a změnu, která přichází s ...

Více


Ukončené školy

  • Lékařská fakulta Masarykovi univerzity Brno, obor Fyzioterapie, titul Bc.
  • Slovenská zdravotnícka univerzita v Bratislave, obor Fyzioterapia, titul Mgr.

Ceny ZnamyLekar.cz


Specializace

  • fyzioterapeut

Certifikáty


Fotografie


Znalost jazyků

  • Angličtina

Účty sociálních médií

66 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Fyzioterapie Chalupa fyzioterapie

Skvělý přístup, vysoká erudovanost a velká účinnost.

S
Umístění: Fyzioterapie Chalupa fyzioterapie

Ako profesionálna športovkyňa, ktorá sa svoj život prešla pod rukami viacerých fyzioterapeutov by som chcela vyzdvihnúť profesionálny a osobný prístup fyzioterapeuta Filipa.Každé jedno stretnutie prebiehalo bezproblémovo a nikdy nebol problem s čakacími dobami. Pravidelne som do ambulancie chodila s rôznymi problémami, či už vážnejšími alebo bežnejším, ktoré sa pri profesionálnom športe žiaľ vysskytuju. Filip, si ma vždy zdiagnostikoval a ptm určil postup riešenia. Väčšinou išlo o uvoľnenie a následné nastavenia cvikov, alebo o cvičenie, napríklad na redcorde, s rôznymi pomôckami (gumy,expandery,overball, ľahké činky, schodík…) ale najmä islo o cvičenie s vlastným telom.
Z Filipovho prístupu je proste cítiť že vie čo robiť, ako to robiť, kedy pritlačiť, kedy vysvetlit a kedy proste niečo povedať narovinu …
Každému, nielen športovcom, by som ho vrelo odporúčala, pretože z môjho uhol pohľadu som nenašla nic čo by mi vadilo a vždy som vedela že mi chce a pomôže najlepsie ako vie.

T
Umístění: Fyzioterapie Chalupa fyzioterapie

Filip Chalupa je skvelý fyzioterapeut, výborný odborník. Som profesionálny športovec, prešla som rukami naozaj veľkého množstva masérov a fyzioterapeutov a môžem s úplnou istotou povedať, že Filip patrí medzi absolútnu špičku. Odkedy som s ním začala cvičiť, nie len že mi úplne zmizli bolesti, s ktorými som za ním prišla, ale aj sa zlepšil môj športový výkon. Odporúčam 10/10, Filip naozaj vie, čo robí.


T
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Fyzioterapie Chalupa fyzioterapie

Široké odborné znalosti a schopnost kvalitně provést terapii, empatie. Lokalita blízko centra. Kvalitní vybavení ordinace. Dochvilnost.


T
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Pul roku jsem se trapila s bolesti krcni patere a pan Chalupa me pomohl behem dvou navstev. Cviky ktere jsem dostala byly jednoduche a ucinne a tak jsem nemela problem je cvicit kazdy den a vetsinu i cvicit kdekoliv. Urcite doporucuji dal. :)


G
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Fyzioterapie Chalupa fyzioterapie

Pan doktor velice přívětivý. Vše dobře vysvětlil, aby to pochopil i 15 letý kluk . Mohu jen doporučit .


M
Ověřený profil
Umístění: Fyzioterapie Chalupa fyzioterapie

Pan Magistr ví, co dělá. Byla jsem u něj opakovaně a je schopen opravdu účinně pomoct. Ví, jak co přesně v těle souběžně funguje a vždy mi velmi rychle pomohl. Nejdříve jsem u něj byla s bolestí zad, kde diagnostikoval problém a následně "léčbu". Podruhé jsem u něj byla s bolestmi kyčlí. Opět, přesně ví, jak bolest téměř okamžitě uvolnit. Po 3 návštěvách kyčel zcela přestala bolet. Předtím jsem se sama "trápila" plaváním, jógou a ani aktivní pohyb mi nepomohl, až on.
Vřele doporučuji, v jeho péči se cítím, že jsem u profesionála a neztrácím čas.


M
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Fyzioterapie Chalupa fyzioterapeutická konzultace

Dobrá zkušenost. Snaha pomoct. Domluvená další brzké návštěva k dořešení problémů s krcni páteří.


H
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Fyzioterapie Chalupa fyzioterapie

K panu magistrovi již chodím delší dobu pro problémy s bolestmi kolene a periferní neuropatií. Jeho přístup je individuální, empatický, naprosto profesionální. Neměnila bych, velmi mi pomohl.


D
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Fyzioterapie Chalupa fyzioterapeutická konzultace

mám s panem magistrem velice dobrou zkušenost, věcné rady


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, potřebovala bych se poradit ohledně lýtkového svalu. Minulý rok jsem se účastnila cyklokurzu, rok před ním jsem byla hodně nemocná a proto jsem neměla moc fyzické aktivity. Cyklokurz se konal v květnu. V červnu se konal výšlap na Lysou horu, tehdy jsem ještě nepocítila žádné bolesti a následující den ráno jsem měla zrovna velmi aktivní tělocvik. V ten samý večer jsem pocítila bolest v přibližně řečeno po kolenem, řekla bych že asi šlacha? Nejsem si termínem jistá, ale nemohla jsem na nohu došlápnout aniž by mě nezačala bolet. Když jsem ji pokrčila tak jsem taktéž cítila bolest. Proto jsem polevila ve fyzické aktivitě a místo si mazala mastí. Problémy trvalý celý červen a v červenci jsem cítila zlepšení a v srpnu již žádné potíže nebyly. Nedávno jsem však začala pociťovat při větší fyzické námaze nebo rychlejší chůzi, že hodně cítím lýtkové svaly, nejedná se o přímou bolest spíše napětí, stažení, když se zastavím tak lýtkový sval hodně cítím. Chtěla bych se tedy poradit, protože jsem chtěla začít běhat, cvičit ale bojím se že bych si mohla ještě svaly více namohnout a nebo si nějak ublížit. Děkuji za váš čas.

Dobrý den,

myslím, že půjde o neadekvátní adaptaci pohybového aparátu na zátěž. Pokud se některé svaly opakovaně stahují po zátěži, tak jsou v podstatě slabé. Čtěte nejsou navyklé na prodělanou zátěž, tento princip se týká i vrcholových sportovců.

Možné řešení:

Diagnostika v ordinaci, a pak pravděpodobně:

1. Rozvolnění myofasciálních řetězů, odstranění spoušťových bodů, ... tedy odstranění bolesti
2. Edukace na kolik byste měla být "silná"
3. Možná úprava stereotypů

Na konci dne je nejjednodušší cestou 6 týdnů komplexně cvičit i to co normálně neděláte a uvidíte.

Hezký den,

Mgr. Filip Chalupa

Mgr. Filip Chalupa

Dobrý den, jsem po velké gynekologické operaci. Chtěla bych se zeptat, za jak dlouho je po operaci jizva (břicho) zcela zahojena? Kdy mohu začít s cvičením a posilováním břišních svalů? Děkuji za odpověď.

Zdravím,

7-10 dní po operaci se vytahují stehy. Na jizvu sahejte a snažte si ji uvědomit, můžete ji mazat krémem který máte ráda, hladit, kartáčovat. Je důležité jizvu přijmout. Je totiž Vaší součástí a dobře Vám bude sloužit.

Fáze hojení trvá běžně 3-4 týdny od operace. Pokud vše probíhá normálně tak po této fázi můžete začít aktivně cvičit. Remodelace jizvy trvá dlouhou dobu - měsíce až roky (nicméně je nejaktivnější remodelace první měsíce. nejvíce do 7 týdnů) Neměla by být přítomna bolest ve spojitosti s jizvou ! To je případná indikace k terapii.

Hezký den,
Mgr. Chalupa

Mgr. Filip Chalupa

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.