Privátní zubní ordinace
V Bezovce 3, Plzeň 3, Plzeň

Umístění: Privátní zubní ordinace Jiný

Na ošetření jsem čekala půl roku. Paní doktorka pak termín zrušila kvůli nachlazení a bylo mi řečeno že už mě neošetří, protože pak jde na mateřskou a náhradu nemá. Nakonec jsem si vymohla termín a byla ošetřena. Rok měla být paní doktorka na mateřské se zástupem jen pro urgentní případy, za které ještě byly požadovány poplatky. Ke konci roku jsme se objednali na preventivní každoroční prohlídku po jejím návratu z mateřské a v den prohlídky jsme zjistili, že paní doktorka si mateřskou prodloužila a nikdo se nás neobtěžoval nijak kontaktovat. Nový lékař ji má zastoupit až od dalšího měsíce a kontakt zatím žádný není. Další návštěva tak proběhne možná nejdřív za půl roku. Takovou lhostejnost ke svým pacientům, roční čekání na zákrok a zanedbávání pravidelných prohlídek jsem ještě nezažila.

Umístění: Privátní zubní ordinace Jiný

Úžasná, milá, vstřícná lékařka... Všechno vysvětlí, uklidní a ošetření úplně bez bolesti. Na děti neuvěřitelně hodná, dokonce i ukáže co přesně bude dělat a má svatou trpělivost. Dokonce i já se konečně nebojím jít k zubaři . Sestřička také úžasná. Moc moc děkujeme . Konečně jsme našli "naši" zubařku
Smazat recenzi

Umístění: Privátní zubní ordinace

Tato zubní ordinace, boří veškeré mýty o návštěvě u zubního lékaře a já děkuji. Ordinaci MDDr. Evi Witkowské navštěvuje celá má rodina. Díky tomu se změnil náš pohled k přístupu k péči o chrup. Je to naprosto skvělé, že já i mé děti se vždy těšíme do ordinace paní doktorky. Čeká nás zde, příjemné prostředí s pohodová atmosféra, laskavý přístup a navíc vždy s úsměvem. Co víc si člověk může přát?A to není vše. Profesionální nadstandardní péče, nové technologie, nové možnosti v péči o chrup. Za mě naprosto skvělé, děkuji Kepková

Umístění: Privátní zubní ordinace

Neuvěřitelně milá a šikovná, všem "strašpytlům" vřele doporučuji. Oceňuji velice citlivý a ohleduplný přístup.