Praktická zubní lékařka
Francouzská tř. 4, Plzeň

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

Chodím k paní doktorce už skoro 30 let, i dětmi odmalička, vždycky jsme byli s péčí maximálně spokojení. Paní doktorka i sestřička jsou vždy profesionální, milé, ochotné.

S paní doktorkou i sestřičkou jsem velmi spokojená. Vlastně celá naše rodina.

Dobrý den,paní doktorka Švantnerová je ta nejlepší zubařka co znám.A co se týče sestřičky,tak jsem též spokojená.Obě dvě jsou usměvavé a pokaždé mi pomůžou nemyslet na bolest!Je to ta nejlepší dvojka!!! Aneta

Chodím k paní doktorce již mnoho let a jsem s její prací velice spokojená, je příjemná a umí. Musím navíc konstatovat, že ceny u ní (bílá blomba, korunky) jsou podstatně nižší než u jiných zubařů. Jak již zde někdo psal jsou delší objednací lhůty a taky se někdy dost dlouho sedí v čekárně. To je ale daný tím, že je fakt dobrá.

velmi svedomita,jsme cela rodina s jeji praci velmi spokojeni, je to nase rodinna lekarka

Šikovná a velmi příjemná paní doktorka Švantnerová.Pouze objednací lhůty jsou delší, ale to už u nejlepších stomatologů bývá.

Vynikající zubní lékařka, odborník, člověk,... . Takoví by měli být všichni lékaři.