Ordinace PL stomatologa

Pondělí: 08:00 - 12:30 13:00 - 15:00
Úterý: 08:00 - 12:30 13:00 - 17:00
Středa: 08:00 - 12:30 13:00 - 17:00
...

Na paní doktorku a její sestřičku nedám dopustit.Moc šikovné,milé a vždy maximálně vstřícné! chodím k paní doktorce s manželem a synem již několik let a můžu říct, že od té doby se absolutně nebojím zubaře a můj syn také ne.Před tím to byla doslova fobiie a dnes?! Paráda! Od trhání až po ,,banální" ošetření vše naprosto super.Cválím, chválím,chválím !!!!!!! A jedno velké DÍKY !!! :-)

První zkušebnost ze setkání na pohotovosti byla velmi dobrá, proto jsem se k ní přehlásil. Pak trpké zklamání, přestal jsem se jevit jako ekonomicky vhodný pacient, u kterého je za pět minut hotovo a píšou se četné body pro pojišťovnu.
Musím přiznat, že na člověka nikdy nekřičela (což se nedá říci o sestře Svobodové), jenže mě nechala trpět fyzicky i díky jednání, při kterém mi bylo dáváno najevo, že už žádný problém u zubů nemám a patřím spíše na psychiatrii, i duševně. Dva měscíe jsem zkoušel jako pes (nebylo možné se přehlásit jinam), pak jsem si vyvzdoroval alespoň odeslání na stomatologickou kliniku na operativní vyndání neprořezané osmičky. A co byste řekli - u všech zubů, a které jsem si stěžoval (celkem 8) našli pod plombami hluboké kazy, které se prožraly až do kořenů, navíc zjistili sedm dalších nálezů (další dvě neprořezané osmičky, které rostly do tváře atd.). A endodoncii mě dávali dohormady přes půl roku, smekám před nimi, zuby mi zachránili, i když půlce z nich původně nedávali velkou šanci. Každý se může mýlit, ale tohle už opravdu ne ! Být v USA, podávám za takové jednání na paní doktorku žalobu a myslím, že by mi bylo přiznáno odškodné.

čím je starší, tím je horší.
zapomíná předem oznamovat nadstandartní platby (jako všichni), čekání na ošetření běžně hodinu, v mém případě i 3 hodiny na ošetření akutního bolestivého stavu! nelze jí upřít snahu, ale stejně nedoporučuji.
a nejhorší je, že se nestydí si říct o regulační poplatek! fuj!

Pani doktorka je velmi mila a svedomita a to plati i o sestre.Nase radina je velmi spokojena.

doporocuji ordinaci p.Dr.Smetackove.je velmi mila,erudovana a se sestrickou tvori sehrany par.

Pani doktoktorku i sestricku velmi chvalim.

Nesouhlasim s nazorem na sestricku p. Svobodovou.Je mila, vstricna a hlavne k detem velmi hodna.Coz je velmi dulezite, protoze me deti se neboji tam chodit.JE TO, ALE VEC KAZDEHO ZNAS!

Souhlasím s názorem na p.Svobodovou.I já jsem se setkala s týž problémem.Chodíme k pani doktorce již několik roků a nikdy bych nedopustila na předešlou sestru Vantovou.Milá ochotná,lidská ,která nikdy nevytvářela negativní atmosféru.Jinak nic proti nikomu.

Jen taková malá rada: každý má právo na svůj názor, na světě není člověk, který by se zamlouval všem, ale pokud už ten názor někde prezentujete, tak si za ním stůjte a neste za něj zodpovědnost. Za nic neříkající přezdívku se může skovat každý zbabělec.

Dlouhé čekání před ordinací,nejdřív bere své známé, nedodržuje objednanou hodinu pacienta.atd...nedoporučuji.