Praktický lékař stomatolog
K Vydralinám 114, Ostrava

Jak může někdo napsat, že má velmi citlivý přístup k pacientovi a vše vysvětlí? Tak ať si tam sám zajde podívat, jak to tam vypadá. Už to jak se necitlivě před pacienty chová ke svému personálu je zarážející.Za dobu několika let co jsem k zubařce chodila, se u ní vystřídalo několik zdravotní sester, nejsem si jistá, že to jde ještě spočítat na jedné ruce... Vypadalo to, že svou práci odvádí dobře, ale její způsob chování k pacientům a vždy necitlivý a bolestivý zubní zásah, mě přesvědčil ke změně zubaře. A jsem za to šťastná. A to co se před tím zdálo, že je od paní zubařky dobře uděláno, musí nová paní zubařka opravovat. A vše to byly velmi drahé bílé plomby.

Nejlepší zubařka, jsem rád, že jsme celá rodina u ní. Plomby od ní mi ještě nikdy nevypadly, narozdíl od jiných zubařů kdy mi vypadla plomba i po týdnu. A to, že si účtuje pokuty za to když nedorazíte.... V pořádku, máte dorazit na dohodnutý termín. Já ještě nikdy neplatil, protože chodím pravidelně a v čas.

V minulosti opravdu byla pečlivá. V současné době se množí stížnosti na její "ekonomické využívání" pacientů, buď formou výběru poplatku 150-300 za nepřijití na kontrolu byť s omluvou i od lékaře či nemocnice nebo pohotovosti nebo formou zvoleného způsobu ošetření tak, aby co nejvíce vydělala. Je to smutné, když vzdělaný člověk se sníží ke zneužívání své odbornosti k výdělku peněz a ke klamání pacientů ohledně nevhodnosti materiálů či technologie ošetření. Podmínkou pro založení karty je podpis "smlouvy", kde zavazuje pacienta k zaplacení poplatku 300Kč za absenci na kontrole, jinak jej do péče nevezme. Kopii oné smlouvy ale paní doktorka nevydává a je údajně založena v kartě. Ne nadarmo se říká, že peníze kazí charakter. U této obchodnice se zdravím to platí na 100%. A pokud jí budete oponovat, že nesouhlasíte se způsobem ošetření, řekne vám, že si máte vzít kartu a odejít od ní. Potřebuje totiž jen pacienty, kteří mlčí a platí i za to, co nemusí!

Za můj život jsem měla asi tři zubaře a teprve při výběru této paní dr. jsem zjistila, že jsem našla velkého profesionála s velmi citlivým přístupem. Poradí, vysvětlí a soucítí. PERFEKTNÍ! Budu se ji držet zuby nehty.

Pečlivá s citlivým přístupem k pacientovi, velice ochotná, vždy vše vysvětlí.

Paní doktorka je velmi příjemná a pečlivá, co k ní chodím, mám ráda zubaře:)vždycky se k ní těším, nekecám:)

Paní doktorce moc děkujem, že nás přijala (v dnešní době není vůbec snadné najít si zubaře). Pracuje rychle a precizně.

Velmi dobrá paní doktorka

ASkvělá zubařka, s velmi osobním přístupem jak k pacientovi, tak k samotné léčbě.
Zkušenosti mám jen ty nejlepší, a že jsem si se zubama vytrpěla své. Kdyby si paní zubařka otevřela svou ordinaci v Praze, tak jezdím klidně až tam, protože takových zubařů je opravdu málo. Děkuji, že jste si vybrala toto povolání.

pečlivá, ochotná, schopná - odborník