MUDr. Eva Pačesová

Zubař Více

Hradec Králové 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Bezručova 72, Hradec Králové

Velice mila ,laskava , vzdy usmevava ,snazi se pomoci kazdemu. Jedinecna od te doby co k ni chodim se nebojim zubare .Super pani doktorka.kdyby jich takovych bylo vice.

Mud.Pačesová-nejlepší stomatolog,příjemná ,milá,usměvavá a hlavně ochotná

Je to ta nejlepší doktorka jakou znám. Je hrozně milá, hodná, opatrná. Snaží se opravdu pomoct a poradit jak nejlépe umí. Zákroky provádí bezbolestně, opravdu to od ní nebolí. Když jsem si vyrazila zub, hned druhý den si na mě udělala čas, aby mi ho spravila, abych nemusela chodit bezzubá. Když se objednávám, stačí se představit a hned ví o koho jde a pamatuje si i jaký problém se zubama měl. Od té doby co k ní chodím neznám strach ze zubařů. Moc lituju toho, že už končí a musím přejít k někomu jinému.

Musím všem těmto názorům dát za pravdu. K paní doktorce chodím už řadu let i se svými dětmi. Díky její péči a vždy milému přístupu se nebojíme chodit k zubaři. Takových lékařů je opravdu málo a je to veliká škoda. Spousta lékařů by se měla od paní doktorky učit, jak se chovat k pacientům.

Nejlepší zubařka, ke keteré jsem kdy chodila

Velmi zkušená, ochotná, vstřícná...jsem naprosto spokojená a mělo by být takových lékařů více a více.

super

Výborná odbornice a velmi milá a příjemná. Nikdy jsem tam nezaplatila víc než bych musela. Všechno mi vždy vysvětlila. Chodí k ní i moje 2 malé děti a díky ní nevědí, co je strach ze zubaře. Chodí k ní rády a s úsměvem.

doporucujeme

Nejlepší z nejlepších. Přestala jsem se bát zubaře, ale hlavně poprvé mám u lékaře pocit, že je tam pro mě a že ho můj zdravotní stav zajímá a opravdu se mi snaží pomoci.