Soukromá zubní ordinace
Terezie Brzkové 16, Plzeň

Naprostá spokojenost.
Nejlepší zubařka, jakou jsem kdy měl.
Díky Bohu za ní!
Doporučuji.
Bůh žehnej této ordinaci!

Vynikající zubařka, předchozí zubař mi nedělal RTG ani neodsraňoval zubní kámen.I když nijak nepříjemný nebyl, zubaře jsem se vždycky bál. U Mudr. Mukenšnablové se cítím mnohem lépe a myslím, že i péče je lepší.

Několik jsem navštevovala i s přítelem tuto paní doktorku kůli bezohlednému chování jsem lékaře změnila.Ten když vyděl RTG snímek tak se zděsil,jakým hrozným způsobem mám dělané plomby a další věci.Dle mého názoru děs zpoustu zůbů mohlo být zachráněno

Skvělá doktorka ... konečně se nebojim

P.doktorka ošetřuje chrup celé naší rodině.Je velmi příjemná a šikovná.Vavřičková

Vždy ochotná, milá a příjemná, zatím jsem velmi spokojen. Krom jednou:ze snímku vyčetla, že kaz mám nalevo a byl napravo. Když jsem řekl,že mě to bolí na druhé straně, došlo jí, že drží snímek obráceně. Ale všichni jsme jen chybující lidé.

Původně jsem chodil k zubařce, která byla známa mojí maminy. Tahle paní sdílela ordinaci právě s paní doktorkou Mukenšnáblovou a kolikrát se mi stalo, že u „známé“ nebylo místo a nechal jsem se objednat ke kolegyni. Postupem času (asi po dvou nebo třech takových návštěvách) jsem již začal záměrně vyhledávat termíny právě u této lékařky. Je milá a komunikativní a svým profesionálním přístupem si získala mojí přízeň.

Petr P. Plzeň