U Pivovarské zahrady 793/5, Krásné Březno, Ústí nad Labem

Umístění: Ordinace Jiný

Moje poslední zkušenost byla taková, že mám z další návštěvy jakékoliv zubní ordinace hrůzu a strach. Rozpadlo stoličku na tři kusy mi paní doktorka trhala téměř za živa, injekci kterou jsem dostal vůbec nezabrala, po žádosti o další že si ji klidně zaplatím. Mi bylo řečeno, že to nemůžu cítit. Začala trhat, bolest byla nesnesitelná až tak že po vytržení první části zubu jsem se zvedal z křesla a chtěl odejít. Nechal jsem si ale nakonec vytrhnout i zbylé dva kusy s obrovskou bolesti a křikem který byl slyšet ven z ordinace, až tak moc, že lidé co seděli v čekárně byly úplně vyděšeni. Takže moc děkuji paní doktorce, že mi před několika lety dopřála takovou zkušenost, že teď momentálně když mě trápí osmičky a mám nateklou celou pusu, tak radši trpím v bolestech i přes dopovaní práškama na boles,než abych navštívil jakoukoliv jinou ordinaci.

k pani Linkové jsem chodila uz od mala a nemohu rict ze jsem byla spokojena.Vzdy se snazi zub zachranit i kdyz ji reknete az jde ven,vrta i pres vsechnu bolest a jen slysite ,,uz to bude,jeste vydrzte," Zubní kamen mi necistila nikdy!!! A asi ma i jiny cenik na ruzne vykony. U jineho zubare (soukromého) jsem mela dat za 2 obyc korunky i s praci 600kč u pani dr Linkové ktera je statni lekarka jsem mela dat za jednu korunku 700kč jak je toto mozne nevim a jsem rada ze jsem od ni pryc a sve deti bych k ni neposlala ani kdyby byla posledni na svete

Paní doktorka pečuje o zoubky celé mojí rodině už skoro dvacet let. Velmi mi vyhovuje, že návštěvu lékaře můžu brát jako rodinnou událost. Myslím, že tím jsem odbourala dětský stres ze zubní prohlídky. Doporučuji.

Dlouho jsem nemohl najít zubaře, který by mě vzal do evidence. MUDr. Linková nakonec vzala mě i mojí rodinu. S péčí jsem velmi spokojen a to i moje dvě děti. Sestřička je moc sympatická a příjemná. Děti se dokonce na poslední návštěvu u zubařky těšili. Budova kde je ordinace je sice staršího data ale samotná ordinace byla při mé návštěvě vždy čistá a upravená. MUDr. Linkovou i její sestřičku mohu doporučit.

Pani doktorka nerespektuje casy objednani, chodi do prace pozde. Toalety pro pacienty a cekarna jsou spinave a neudrzovane. Na zaver byly me zdravotni pojistovne prouctovany i ukony, ktere pani doktorka nikdy nevykonala. Takze jsem se rozhodla pro zmenu lekare.