Zubní ordinace
Husova 17, Plzeň

S paní doktorkou jsem nebyla vůbec spokojená, plomba za 900 nebyla dobře udělaná a zub mě po zákroku bolel, paní zubařka na nic nepřišla, proto jsem se obrátila na jiného zubaře, který zjistil že plomba je udělaná špatně a dokonce nebyl celý kaz vyvrtaný. Také mi řekla že si musím nechat udělat rychle (do 2 měsíců od vytrhnutí) náhradu za vytržený zub, nejlépe do kosti, abych můstkem nemusela přijít o další dva zdravé zuby, jinak mi ten spodní pod vytrženým vypadne a ty ze stran se budou tlačit do prázdné díry, po konzultaci s několika (podotýkám že jich bylo více) stomatology jsem zjistila že než se náhrada udělá, musí se díra po vytrženém zubu zcela zhojit a na náhradu do kosti bych měla počkat alespoň rok. Na náhradu jsem nakonec nešla, je to již několik let, zub zespodu pod vytrženým drží a zuby ze stran toho vytrženého jsou stále na svém místě. Tak nevím kdo měl pravdu, ale prostě já jsem neměla dobré zkušenosti, i když to jinak může být zubařka dobrá.

Chodila jsem k paní doktorce přes půl roku a nechala jí tam zhruba 8.000 za plomby (většinou černé, snad 3x bílé). Určitě bude šikovná, ale za ty peníze....právě přecházím k jinému lékaři, který si za čištění kanálků vezme cca 250,-/ jeden kanálek, paní doktorka si vzala 600,- za jeden...nevím jestli je cena úměrná jejím výkonům. Na druhou stranu musím říci, že mi zatím všechny plomby drží.

Dle kritiky první paní soudím, že ta nebude spokojena nikdy s ničím. pochybuji, že by některý z lékařů vrtal do zdravých zubů!!!!
K paní doktorce chodím spostu let a rozhodně jsem nezažil, že by mi sahala do úst bez rukavic.Že zaměstnává svoji dceru je její věc a pokud vím, tak její dcera je dipl. zdravotní sestra.
Také jsem přišel o zdravé osmičky, protože jsem je měl zrotované. Paní doktorka mě poslala na stomat. chirurgii. Takže zdravé osmičky se trhají.
Bohužel ani bílá výplň již nikdy nenahradí vlastní zub. To si asi "chytrá" paní XY neuvědomuje.
Navíc si prosím všiměte prvních dvou IP adres :-DDD
Nejdříve chvála, potom kritika....to už něco o paní XY vypovídá :-)
V.Hass

Nejlepší zubní lékařka,její profesionální přístup a její vysvětlování pro laiky je výborné

Paní doktorka Křivancová, je nejhorší stomatolog u jakého jsem kdy byla. Vrtala mi do zdravých zubů, předních a udělala mi tam mezeru. Prve mi ji zaplátovala bilou blombou a jak mi to upravovala mi blomba upadla i po pečetění tentýž den. A mezeru kterou mi sama vyvrtala a byla vidět si nepřiznala, že prý už jsem jí měla. Neměla ani rukavice při vrtání a šahala mi na výplň rukama. Za 1 kaz jsem platila 1500 a myslím, že mi okradla a to nehorázně. Je to rodinná firma, dcera tam také je. U přítele chtěla vytrhávat zdravé zuby osmičky a přitom neměl žádný kaz. Vrtá to zdravých zubů a rozhodně ji nedoporučuji. XY

Paní doktorka je příjemná,šikovná,se skvělým přístupem k pacientům.Odbornice,která umí laikovi vše srozumitelně vysvětlit a najít to
nejlepší řešení problému.Doporučuji všem-i těm hodně bojácným.

Moc příjemná,ochotná paní doktorka,chodím k ní s obouma dětma,s dětma to umí-ani jeden se zubaře nebojí..DOPORUČUJI!!

Paní doktorka je moc hodná a příjemná. Chodím k ní já i mé dvě dcery.Mohu všem vřele doporučit. Konečně se nebojím chodit k zubaři:-). Bohuslavová

Přístup k pacientům skvělý,ale ceny patří k těm nadprůměrným,vypadá to že tady se na pojišťovnu nehraje!

Velmi přijemná Paní doktorka z užasným přistupem k dětem.Jsem sni moc spokojená .