Eva Jirutková, logoped Praha

Lovosická 440/40, Praha
Poliklinika Prosek a.s.

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Paní doktorka je naprosto skvělá trpělivá hodná milá dceru si okamžitě získala perfektní k dětem moc ráda k paní doktorce chodí a vždy se na ni moc těší.Učí formou hry..Opravdu člověk na správném místě.Pracuje vždy se super náladou a je vidět že ji to baví.Dětem opravdu pomůže.

Chodila jsem k paní doktorce s dcerkou i synem a nemohu si ji vynachválit. Ke každému z nich přistupovala velice osobně a velmi jim pomohla i přes to, že měly těžké diagnózy (dcera autistka-s nikým nemluvila, ale paní doktorka ji "rozpovídala"). Je vidět, že pracuje s nadšením a vždy je pozitivně naladěná a usměvavá.

Z doby, kdy jsem k ní v dětství docházel, nemám žádnou špatnou vzpomínku. A opravdu mi pomohla. Doporučuji

Paní doktorka je moc příjemná a děti s ní rádi spolupracují a výsledky jsou brzy znát.Ví jak s dětmi mluvit a rodičům vždy ráda poradí jak pracovat s dítkama doma.Moc všem doporučuji.

Nemůžu posoudit přímo paní dokrorku, ale její kolegyni Krejčovou. Její přístup není nic moc, na děti je děsně hrr. Chtělo by to lepší přístup k dětem a snažit se učit formou hry, aby se děti více otevřely. A pokud má posledního pacienta v pátek, tak dítě kvůli tomu nehonit. Má si ho objednat jindy, když pospíchá.

Skvělá doktorka, která dětem pomůže. Doporučuji.