Havlíčkova 12, Plzeň
Praktická zubní lékařka

Boettingerova 24/2901, Plzeň
VITADENT s.r.o.

Umístění: Praktická zubní lékařka

Též se přidávám s kladným hodnocením. Jsem klientem již roky a jsem vždy spokojen, vyjde vstříc a vše udělá ke spokojenosti pacienta. Děkuji, že jsem takovou našel. Teda, kdysi spíše můj otec, chodíme tam jako rodina už léta.

K paní zubařce chodim od mala, již tedy přes dvacet let a jsem velmi spokojená. Vše vysvětlí a vždy je příjemná a tak jsem v pohodě po celou prohlídku.

K paní doktorce chodím snad již 15 let a nemám k její profesionalitě jedinou poznámku - vstřícná, milá, citlivá, když vás něco bolí, vezme vás hned nebo druhý den. Pokud sama nemůže, požádá o pomoc svého syna, který má ordinaci na stejné adrese, ten má také profesionální přístup. Hodnotím na jedna podtržená.

Tato zubařka je velice příjemná a všechny její práce mi drží. Má dobré zázemí i osobní přístup. Ale zbytečně ji chválím, nové pacienty již nepřibírá :-)

OK

Skvělá doktorka, jediná zubařka, ke které se člověk nemusí "bát jít". Vše vysvětlí, poradí,
empatická. Delší čekací doby jsou způsobené tím, že je ochotná vzít akutního pacienta i bez objednání, kdo někdy potřeboval, pochopí...

Č

K paní doktorce jsem se jednou dostala vlastně náhodou - normálně chodím k Dr. Hurtovi , který má ordinaci naproti p. doktorce . Můj problém byl akutní ,bylo nutné ho okamžitě řešit , a paní doktorka mě vzala na ošetření přibližně za 20 minut , přestoože jsem nebyla její pacientka. Profesionálně mě ošetřila , poradila a problém byl pryč. Je velmi milá a empatická , doporučuji.

Milá, ukecaná, profesionálně slabší