Kosmonautů 399, Pardubice
Sam. ordinace PL - stomatologa

Paní zubařka je strašně protivná. Ke svým pacientům se chová hrozně.Jestli je to tím, že v současné době nemá sestru, tak je to její problém. Dokonce mi řekla, že mě pošle na zubní hygienu protože není zvědavá na to, vrtat mezizubní kazy.....tak to je vrchol. Hledám jiného zubaře.

G

Velmi souhlasim s negativnim hodnocenim a mam stejnou zkusenost jako "jillinka". Preobjednat se je opravdu temer nemozne bez doprovodnych komentaru a jednani s pacientem je leckdy az nehorazne. Silne nedoporucuji a z hlediska profesionalniho mam tez sve pochyby.

S paní doktorkou jsem moc spokojená. Je to skvělá profesionálka, milá, ochotná a citlivá k mému strachu. Chodím k ní už spoustu let a teď i moje děti,manžel a matka. Rozhodně doporučuji. A sestřička je také moc milá a ochotná.
Rozhodně DOPORUČUJI.

Já mohu jen vřele doporučit. Chodím k paní doktorce již dlouho a nesetkala jsem se s žádnými negativy. Ordinace je příjemná, Krásně udělaná čekárna i pro děti. Vždy poradí co by bylo pro mne nejlepší. Sestřička je příjemná, ochotná a s termíny se snaží vždy vyhovět. Když čtu některé reakce, jen nechápu, čím ty dotyčné tak rozčílila...

musím paní doktorku velmi pochválit. Vždy dá na výběr zda chci připlatit za lepší materiály nebo zuby na pojišťovnu. Občas je drsnější, ale v mnoha případech jsem si to zasloužil. Když jsem měl pocit, že jsem v právu ohradil jsme se a vše se urovnalo. Ono občas není na škodu se ozvat a řešit věc na místě a ne si stěžovat na internetu. Paní doktorko já vám fandím.

Jsem zde spokojený. Vždy perfektní léčba.

Jsem pacientem již několik let a nemůžu si na nic stěžovat. Chválím jak paní doktorku tak i sestříčku.Dooručuji.

Souhlasím s "Eliskou K.",sám jsem chtěl též napsat veskrze pozitivní hodnocení. Skutečně za celou dobu, co k paní doktorce docházím (několik let) jsem se nesetkal s ničím negativním - ať z medicínského či čistě lidského hlediska. A proto ji mohu jen doporučit!!! A nespokojencům vzkazuji, najděte si jiného stomatologa, alespoň bude více volných termínů k objednání;-)

Musím říct, že mě některé reakce ostatních docela překvapily. Chtěla jsem tady paní doktorku pochválit, protože po mých předchozích zkušenostech zlato. Umí dobře pracovat se stresem pacienta, není třeba se bát. Drahá se mi nezdá, vždycky dá vybrat z různých možností a jestli si připlatím je jenom na mě (a kvalita prostě není - nikde - úplně zadarmo). Co se týče sestřičky, ke mně se vždycky chovala hezky, je příjemná, termín jsme dohodly podle mých představ a potřeb... já jsem prostě moc spokojená a rozhodně doporučuju!!!

je drahá