Odborná ženská lékařka
Palackého 137, Brno

Paní doktorka i sestřička jsou příjemné, vyšetření šetrné. Je pravda, že jsem ale neměla vážnější problémy, i všechna těhotenství probíhala bezproblémově. A ostatní problémy byly minimální. Pokud vyšel horší výsledek cytologie, tak mi vysvětlila vše při osobní návštěvě, že po telefonu to nejde z důvodu ochrany údajů (asi). Vyčkávací přístup a doporučení posílení imunity atd. mi vyhovoval a také to vždy bylo dostatečné. Prevenci dělá jak má. Vždy upozorní, kdy přijít příště.

Moje zkušenost s touto paní "doktorkou" je velmi zlá. Měla jsem problémy s otěhotněním a lékař v nemocnici zjistil, že bude muset dělohu nejprve vyčistit po předchozích samovolných potratech a následně se pokusíme s podporou léčiv o těhotenství. Když jsem si byla pro razítko na ukončení neschopenky, ale ne ještě 6 týdnů od zákroku, chtěla mne tato osoba prohlédnout na gynekologickém křesle. Zde mne ovšem "prohlédla" takovým způsobem, že jsem opět začala krvácet, lékař v nemocnici se vyslovil o téměř likvidaci jeho práce, po "zákroku" "doktorky" mne musel doléčovat. "Doktorka" se mi za svou hrubost a neznalost ani omylem neomluvila a ještě se chovala arogantně až vulgárně na svého kolegu, který jí šel její chybu vyčíst. Nikomu tuto osobu nedoporučuji, vyloženě hazardujete se svým zdravím. Také nechápu, co ve svém věku ještě dělá na poliklinice, protože tato událost se stala před léty a již tehdy nebyla žádná mladá začátečnice.

tuto doktorku určite nedoporučuji, chodila jsem k ní od svých 14ti let, kdy jsem začala mít problémy se záněty a výtoky, její odpověď vždy byla, že je to v mém věku normální, když jsem přišla, že se mi udělaly výrustky, tak mi na to napsala canesten mast a když jsem opakovaně chodila, že mast nezabírá, tak mě poslala na operaci, vydržela jsem u ní do svých 17 ti let a časté výtoky byly stále normální. když jsem přešla k jiné gynekoložce na žluťák, tak ta okamžitě provedla stěry, které paní doktorka chrenková neprovedla nikdy, pouze cytologii a ta byla vždy "v pořádku", zjistila přesné příčiny mých zánětů, avšak kvůli zanedbané péči zchroničtěly a byla možnost problémů s otěhotněním. Já se záněty bojovala další tři roky. Proto si všechny, prosím, rozmyslete jakého gynekologa vyberete a pokud se Vám něco nezdá, nenechte se cuhlácholit slovy "to je normální"!!!

zanedbaná péče u bolestí břicha

Paní doktorku Chrenkovou považuju za vynikajícího odborníka. Správným rozpoznáním diagnózy mě ušetřila závažných zdravotních problémů. Navíc je velmi milá a laskavá. Všem ji mohu doporučit. Dana Vysloužilová

K paní doktorce už chodím více než deset let a až do mého prvního těhotenství jsem neměla důvod si na ni stěžovat. Možná to bude tím, že jsem netrpěla na žádné nemoci a nemusela jsem s ní cokoliv řešit. V těhotenství mě však zarazily pravidelné návštěvy "poradny pro těhotné", které se ničím nelišily od ostatních prohlídek během všech předchozích let. Čekala jsem asi něco jiného, než že se na mě bude usmívat, vyšetří mě a popřeje pohodový další měsíc do další návštěvy....kdybych se jí sama neptala na různé otázky, tak mi sama nic neřekne. I když odpovědi ANO a NE bez jakéhokoliv dalšího vysvětlení se mi taky moc nezamlouvaly...ale budiž, nic závažného to nebylo. Spíš mě velmi překvapila až po porodu tím, že mi odmítla napsat žádanku na návštěvu porodní asistentkou doma, na což mám naprosté právo a pojišťovny tuto návštěvu, resp. tři návštěvy hradí, např. http://www.budumaminka.cz/poporodni-navsteva-porodni-asistentkou/
Vím, že mi tuto žádanku může, ale také nemusí vypsat, což mě ale nenapadá jeden jediný důvod, proč by neměla...Když jsem tam zavolala s tím, zda by mi žádanku nevypsaly, že by si manžel pro ni přijel, tak mi sestra řekla, že o ničem takovém neví, že nic takového nikdy nepsaly, ale že se zeptá doktorky, že mám zavolat za deset minut. Ptala se ještě, proč tu žádanku vlastně chci - chtěla jsem ukázat techniky kojení v domácím prostředí a ne jen v leže, to mě naučili v porodnici, jak miminku umývat pod kohoutkem zadeček a pod. Za deset minut jsem tam tedy zavolala znovu a setra mi řekla, že mi to doktorka nevypíše (že to nikdy nepsala, že to není možné) a že pokud mám nějaký problém, mám přijít osobně, že mají instruktážní kazetu o kojení (to mě ceklem rozesmálo) a že sestra má kurz porodní asistentky, tak že mi poradí (to ale zcela koliduje s mým domácím prostředím a podmínkama...).Návštěvu jsem si teda musela zcela zbytečně zaplatit ze svého (600 Kč). Každopádně si ověřím u pojišťovny, zda si žádanku nevypsaly sami na sebe, když má sestra kurz porodní asisentky a pokud ano, tak to bude asi pro pojišťovnu celkem překvapení....

Pokud si chcete nechat pouze predepisovat antikoncepci, samozrejme neni problem. Ale jinak se mi zda pristup p. doktorky k necemu zavaznejsimu ponekud laxni. Prisla jsem k ni ve 4. tydnu tehotenstvi, tehdy cerstve zjistenem slabym testem z moci,doma provedenem. Je znamo, ze muze byt falesne pozitivni, druha carecka byla nepatrne viditelna. Potrebovala jsem opravdu tehotenstvi tak brzy potvrdit kvuli cestovani a dalsim osobnim zalezitostem. Myslela jsem, ze mi bude proveden krevni test - bylo mi receno, ze "se to uz nedela". To me prekvapilo, nicmene na ultrazvuku p. doktorka videla udajny gestacni vacek, ktery tam v te dobe opravdu videt nemuze byt, coz mi bylo potrvzeno nasledujici den na jiste klinice, kde jsou odbornici. Tak mi pani doktorka s jistotou tehotenstvi potvrdila, vlaste pouze na zaklade toho, ze mam nejaky slaby test z moci, podomacku delany, casto prave falesne pozitivni. Dalsi den na klinice,kde pracuji opravdovi odbordnici,na ultrazvuku nevideli nic, rekli, ze muzu i nemusim byt tehotna, coz byl pro me sok, uz jsem tomu tehotenstvi verila. Nicmene se samozrejmosti mi udelali krevni test a za hodinu jsem se dozvedela potvrzene tehotenstvi. Okamzite jsem se zaregistrovala na tu kliniku, protoze sve tehotenstvi bych do pece p. doktorky Chrenkove (i na zaklade jinych spatnych referenci) opravdu nesverila.

Paní doktorka Chrenková je můj třetí gynekolog. Oceňuji její přátelský přístup, schopnost podat info a zejména šetrnost vyšetření. Sestra taky příjemná. Po mých děsivých zkušenostech s gynekology konečně nemám stres z prohlídky týden dopředu. Jednorázová zrcátka považuji taky za plus. Doporučuji.

Velmi dobrý odborník, s pacienty jedná s pochopením, profesionálně.

Vždy usměvavá, milá, příjemná a ochotná paní doktorka, totéž platí i o sestřičce.