Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je naprosto úžasná! Dlouho jsem hledala dobreho gynekologa a tady jsem se konečně dočkala. Lidskost, profesionalita, milé chování - to vše se tu najde. Není co vytknout, jsem jednoduše naprosto spokojena s přístupem a řešením. Člověk má pocit, že přišel spíše za “kamarádkou na pokec u kávy”, než k doktorovi. Pět hvězdiček podle mě ani nestačí.

Umístění: jiné místo změna gynekologa

Velice doporučuji. Paní doktorka mě prováděla 2 těhotenství a ráda poradí, vysvětlí, vyslechne,... Všechna vyšetření můžete absolvovat přímo v ordinaci. Kromě cukrovky. Jakýkoli problém vyšetří, poradí, popř. pošle k specialistům. A hlavně nejdete k lékaři který na Vás kouká tak co zase máte za problém. Jsem u Paní doktorky moc spokojená.

Umístění: jiné místo

Paní doktorka Bayerová je velice milá, usměvavá, vše v klidu a lidsky vysvětlí. Je to profesionálka. Jsem s ní nadmíru spokojená.

Umístění: jiné místo prevence

S přístupem paní doktorky jsem byla velice spokojená. Cítila jsem se dobře a měla jsem hned pocit jistoty. Je milá, vstřícná a myslím, že po odborné stránce je to kvalitní lékařka. Doporučuji.

Výborná lékařka jak po profesionální stránce, tak i co se týče přístupu k pacientkám. Vřele doporučuji!

Jsem velmi spokojená. Paní doktorka má profesionální, citlivý a vstřícný přístup. Vřele doporučuji.

Měla jsem to štěstí, že byla pani doktorka v nemocnici, když jsem začala v 38 týnu těhotenství lehce krvácet, byla velice ochotná a vstřícná, nepodcenovala můj stav a pečlivě mi udělala všechna vyšetření. Vše dobře dopadlo a máme doma krásnou zdravou holčičku. Velice doporučuji