Kallabova 2a, Brno

Umístění: Ordinace Jiný

S návštěvou jsem nebyla spokojená. Byla jsem u paní doktorky pouze dvakrát a už nikdy více. Pokud nejste známá sestry je na vás nepříjemná, arogantní a máte pocit, že ji děsně otravujete. Dveře do ordinace a do sesterny jsou neustále otevřené, takže až do čekárny jsou slyšet všechny intimní informace které řeší doktorka s pacientkama.
Paní doktorka více povídá než prohlíží. Poslala mě domu s tím, že je naprosto vše v pořádku. Ještě ten den mi byla na sonu břicha zjištěna veliká cista na vaječníku.
Mimo to jsem si vyslechla jaký je můj muž děsný sobec, když nechce další dítě...

Umístění: Ordinace Jiný

Bohužel nemohu doporučit. Doktorka byla zpočátku velmi chápavá, sympatická, měla odborný přístup. Sestra je naprostá hrůza, nikdy v životě jsem nepotkala ve zdravotnictví arogantnějšího a protivnějšího člověka. Když tam zavoláte, zvedá to pouze sestra, která Vás zesměšňuje, zlehčuje problém. Upřímně se divím, proč ji tam paní doktorka stále má. Protože hodně pacientů si na ni stěžuje. V těhotenství jsem zpočátku měla potíže svědění (byl to zánět), sestra se mi vysmála do telefonu, co otravuji s takovou prkotinou.. Předepsala mi nějaký lék na promazání jako na dětské zadečky.. Za pul dne nebo den mi volala doktorka, že to byl omyl a mám si vyzvednout jiný lék. Sestra mi dělala naschvály a pomlouvala mě před doktorkou až nakonec i doktorka se ke mně nechovala profesionálně. Dveře do ordinace a sesterny a následně i čekárny jsou otevřené, takže slyšíte intimní problémy druhých lidí. Myslí si,že to vyřeší rádio v čekárně, ale mýlí se, vše je slyšet. Odešla jsem už je to rok a něco.

Umístění: Ordinace Jiný

Chodím k paní doktorce už 5 let a jsem nesmírně spokojená. Sestřička vždy milá a paní doktorka zkušená ve svém oboru. Svoji práci děla precizně a nic nezanedbá. Po své nepříjemné zkušenosti s předchozím gynekologem jsem šťastná, že jsem k paní doktorce přešla. Před vyšetřením jsem vždy nervózní, ale jak vstoupím do ordinace, strach a stres ze mě odpadne. Paní doktorka je šetrná a vždy vše vysvětluje, ať už co děla při vyšetření nebo když nastane problém, hezky vysvětlí co se děje a jak se bude postupovat dat.

Umístění: Ordinace Jiný

Poridila si novy ultrazvuk, ale chodili ji tam rodiny.
Pokud jste nastavajici tatinek, zustante radsi v aute, nebo se jdete projit.
Do male cekarny se vic jak 2-3 osoby nevmestnaji.
Navic pani lekarka nema rada kdyz ji stojite behem vysetreni za zady, a neboji se to dat nevybirave najevo.
Nicmene vzhledem k pidirozmerum ordinace a umisteni obrazovky, nelze stat jinde a videt na budouciho potomka.
Spokojte se s fotografii a usetrite vsem nervozni chvilky.
Treba mela jenom spatny den, ale to ji neomlouva.

Umístění: Ordinace Jiný

Už telefonické objednání jako nové pacientky bylo vstřícné, sestřička empatická a snaha pomoct byla naprosto profesionální. Následný přístup od paní doktorky byl citlivý a dostala jsem naprosto perfektní péči.

Umístění: Ordinace Jiný

Ordinaci paní doktorky jsem navštívila poprvé, vybrala jsem si ji na internetu i přes nějaké to negativní hodnocení. Byla jsem mile překvapena, sestra byla příjemná, komunikativní a vstřícná a profesionální. Paní doktorka byla ještě milejší a příjemnější a jak už zde bylo dříve uvedeno, připadala jsem si jako na návštěvě u kamarádky. U mě se jednalo pouze o preventivní vyšetření s vysvětlením již dříve provedeného zákroku, doporučení a konzultace dalších vyšetření. Závěr - odcházela jsem spokojená a příjemně naladěná. Vřele doporučuji.

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je velmi milá, vstřícná a lidská. Ordinace je krásná a dobře vybavená. Přesto jsem bohužel odešla kvůli velmi nepříjemné sestře. Už z telefonu je poznat, ze se nejedná o vstřícného člověka, v ordinaci se chová velmi povýšeně a ani v případě špatné diagnózy se nedočkáte empatie, spíš naopak. Je škoda, že tak skvělá paní doktorka nemá vedle sebe někoho stejně profesionálního. Těm, kteří se nad chováním sestry dokáží povznést velmi doporučuji, citlivějším povahám doporučuji hledat jinde.

Umístění: Ordinace Jiný

K paní doktorce chodím asi 4. rok. S jejím přístupem jsem vždy velmi spokojená. Je profesionálka, skvělá diagnostička, vstřícná a trpělivá k laickým dotazům. Vždy odcházím s dobrým pocitem, že jsem ve správných rukách. Mohu jen doporučit.

Umístění: Ordinace Jiný

Přijde mi zvláštní, že píšu první negativní komentář... Ale kdybych si nějaký přečetla, než jsem k této doktorce šla, byla bych za to vděčná. Už v telefonu na mě sestra působila velmi nepříjemně (na živo to pak bylo ještě horší), ale hledala jsem bohužel nutně gynekologa po tom, co jsem se přestěhovala do Brna a nikdo mě nechtěl vzít, tak jsem u paní doktorky strávila celé těhotenství. Pokud jste nakloněné co nejpřirozenějšímu porodu a chtěly byste např. projít jen nezbytnými vyšetřeními, jste tu špatně! Nedejbože kdybyste uvažovaly o domácím porodu!!! Od paní doktorky se respektu rozhodně nedočkáte. Má jasný názor a pokud s ní nesouhlasíte, udělá z Vás nezodpovědnou matku, která ohrožuje život svého dítěte. Já jsem prosím, nechtěla ani rodit doma a na nezbytně nutná vyšetření jsem se jen dovolila zeptat a hned jsem byla málem za vraha. Na druhou stranu, pokud vám všechna rutinní vyšetření nevadí, je vám jedno, jak budete rodit nebo k ní jdete s jiným problémem, věřím, že je paní doktorka odborník a z lékařského hlediska své práci rozumí. Kdybych měla ale hodnotit její chování a respektování názoru pacientky, je naprosto neprofesionální.

Paní doktorka je naprosto úžasná! Dlouho jsem hledala dobreho gynekologa a tady jsem se konečně dočkala. Lidskost, profesionalita, milé chování - to vše se tu najde. Není co vytknout, jsem jednoduše naprosto spokojena s přístupem a řešením. Člověk má pocit, že přišel spíše za “kamarádkou na pokec u kávy”, než k doktorovi. Pět hvězdiček podle mě ani nestačí.