Eva Bayerová, gynekolog Brno

MUDr. Eva Bayerová

Gynekolog Více

Kallabova 2a, Brno

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je velmi milá, vstřícná a lidská. Ordinace je krásná a dobře vybavená. Přesto jsem bohužel odešla kvůli velmi nepříjemné sestře. Už z telefonu je poznat, ze se nejedná o vstřícného člověka, v ordinaci se chová velmi povýšeně a ani v případě špatné diagnózy se nedočkáte empatie, spíš naopak. Je škoda, že tak skvělá paní doktorka nemá vedle sebe někoho stejně profesionálního. Těm, kteří se nad chováním sestry dokáží povznést velmi doporučuji, citlivějším povahám doporučuji hledat jinde.

Umístění: Ordinace Jiný

K paní doktorce chodím asi 4. rok. S jejím přístupem jsem vždy velmi spokojená. Je profesionálka, skvělá diagnostička, vstřícná a trpělivá k laickým dotazům. Vždy odcházím s dobrým pocitem, že jsem ve správných rukách. Mohu jen doporučit.

Umístění: Ordinace Jiný

Přijde mi zvláštní, že píšu první negativní komentář... Ale kdybych si nějaký přečetla, než jsem k této doktorce šla, byla bych za to vděčná. Už v telefonu na mě sestra působila velmi nepříjemně (na živo to pak bylo ještě horší), ale hledala jsem bohužel nutně gynekologa po tom, co jsem se přestěhovala do Brna a nikdo mě nechtěl vzít, tak jsem u paní doktorky strávila celé těhotenství. Pokud jste nakloněné co nejpřirozenějšímu porodu a chtěly byste např. projít jen nezbytnými vyšetřeními, jste tu špatně! Nedejbože kdybyste uvažovaly o domácím porodu!!! Od paní doktorky se respektu rozhodně nedočkáte. Má jasný názor a pokud s ní nesouhlasíte, udělá z Vás nezodpovědnou matku, která ohrožuje život svého dítěte. Já jsem prosím, nechtěla ani rodit doma a na nezbytně nutná vyšetření jsem se jen dovolila zeptat a hned jsem byla málem za vraha. Na druhou stranu, pokud vám všechna rutinní vyšetření nevadí, je vám jedno, jak budete rodit nebo k ní jdete s jiným problémem, věřím, že je paní doktorka odborník a z lékařského hlediska své práci rozumí. Kdybych měla ale hodnotit její chování a respektování názoru pacientky, je naprosto neprofesionální.

Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je naprosto úžasná! Dlouho jsem hledala dobreho gynekologa a tady jsem se konečně dočkala. Lidskost, profesionalita, milé chování - to vše se tu najde. Není co vytknout, jsem jednoduše naprosto spokojena s přístupem a řešením. Člověk má pocit, že přišel spíše za “kamarádkou na pokec u kávy”, než k doktorovi. Pět hvězdiček podle mě ani nestačí.

Umístění: jiné místo změna gynekologa

Velice doporučuji. Paní doktorka mě prováděla 2 těhotenství a ráda poradí, vysvětlí, vyslechne,... Všechna vyšetření můžete absolvovat přímo v ordinaci. Kromě cukrovky. Jakýkoli problém vyšetří, poradí, popř. pošle k specialistům. A hlavně nejdete k lékaři který na Vás kouká tak co zase máte za problém. Jsem u Paní doktorky moc spokojená.

Umístění: jiné místo

Paní doktorka Bayerová je velice milá, usměvavá, vše v klidu a lidsky vysvětlí. Je to profesionálka. Jsem s ní nadmíru spokojená.

Umístění: jiné místo prevence

S přístupem paní doktorky jsem byla velice spokojená. Cítila jsem se dobře a měla jsem hned pocit jistoty. Je milá, vstřícná a myslím, že po odborné stránce je to kvalitní lékařka. Doporučuji.

Výborná lékařka jak po profesionální stránce, tak i co se týče přístupu k pacientkám. Vřele doporučuji!

Jsem velmi spokojená. Paní doktorka má profesionální, citlivý a vstřícný přístup. Vřele doporučuji.

Měla jsem to štěstí, že byla pani doktorka v nemocnici, když jsem začala v 38 týnu těhotenství lehce krvácet, byla velice ochotná a vstřícná, nepodcenovala můj stav a pečlivě mi udělala všechna vyšetření. Vše dobře dopadlo a máme doma krásnou zdravou holčičku. Velice doporučuji