Stomatologická ordinace
J. E. Purkyně 270/5, Most

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Když p.doktor začínal byl a je ochotný,příjemný,ale poslední rok se velice zhoršil-hlavně s ordinačníma hodinama,ty sice má napsané,ale jsou k ničemu protože p.doktor si chodí jak chce,a většinou nepřijde vůbec i když má objednané pacienty.Z mé zkušenosti 3krát zrušená návštěva za měsíc-nepřítomnost doktora.A rozhodně nejsem jediná s touto zkušeností.

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Naprosto skvělý přístup jak pana doktora, tak personálu v ordinaci. Mohu maximálně doporučit komukoliv ‼

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Pan doktor se opravdu snaží pomoci. Při citlivosti zubu, přidal anestetikum a stále se ptal jestli to cítím. Doporučuji všem kdo se boji zubaře tak jako ja.

Umístění: Stomatologická ordinace Oprava zubu

Na pana doktora mám já a manžel pouze pozitivní názor.Vzdy ochotný vyhovět,usměvavý.Nemuzeme si pana doktora Grlaka vynachválit.Presto že má plnou čekání lidi snaží se vyhovět každému.Jeho práci za naši rodinu mohu jen pochválit.????????

Pan doktor byl silně necitlivý v postupu vytahování zarostlé osmičky. Použil slabé lokální anestetikum a zub páčil z kosti, kterou lámal. Přičemž silně narážel do druhé řady zubů. Ránu nakonec nechal otevřenou bez šití. Naprosto nedoporučuji