Podlesí 625/5, Brno-Komín, Brno

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti od 12 let

Partnerská psychoterapie • 1 500 Kč

Psychoterapie • 1 000 Kč

Rodinné psychoterapie • 1 500 Kč

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Nejčastěji hledané služby

1 200 Kč

1 500 Kč

1 500 Kč

• psychoterapie

Umístění: Psychoterapie a krizová intervence psychologické poradenství

S paní psycholožkou jsme si domluvili první sezení online. Po celou dobu mě pečlivě poslouchala. Každá její otázka či připomínka mi přímo sedla na tělo, a vlastně bych si je sama nikdy nedokázala položit. Poradila, byla milá, vstřícná, velice nápomocná a po našem callu jsem byla klidná a odcházela s novými poznatky. Těším se na další shledání a mohu ji vřele doporučit. Žena na svém místě!

Umístění: Psychoterapie a krizová intervence individuální psychoterapie

Paní magistra Vlasáková hned při prvním setkání působila profesionálně a souběžně empaticky. Projevuje o pacienta zájem, její postup je partnerský, kdy vás násilím netáhne k úlevě, ale jako partner vám poskytuje nadhled a vhled do prožitých situací. Používá správné otázky, které nutí k zamyšlení, analyzuje, poslouchá. Jsme sice společně na začátku cesty k úlevě a pochopení vlastních stavů, ale věřím jí, že mi pomůže dojít k cíly a pocitu úlevy, kdy se zbavím zátěže a naučím se pracovat se svými problémy.