doc.

Elena Liashenko

Zubař

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 232 návštěv profilu během posledních 30 dní

2004 – absolvent stomatologie Dněpropetrovské státní lékařské akademie, Ukrajina 2009 - Poltavska Stomatologicka akademija.Odbornost ortodoncie 2014 - Rozhodnutí o uznání zahrani... Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• 2004 – absolvent stomatologie Dněpropetrovské státní lékařské akademie, Ukrajina
    2009 - Poltavska Stomatologicka akademija.Odbornost ortodoncie
    2014 - Rozhodnutí o uznání zahraničního vysokoškolského vzdělání v oboru zubní lékařství (stomatologie)

Díky nejmodernějším stomatologickým léčebným metodám a materiálům Vám vždy poskytneme všechny potřebné stomatologické služby počínaje základním vyšetřením, rentgenovou prohlídkou s konzultací dalšího postupu ošetření, až po provedení zubních náhrad.

Naší prioritou je individuální přístup a respektování Vašich časových a finančních možností.
    Máme uzavřené smlouvy se zdravotními pojišťovnami.
    Nabízíme krátké objednávací termíny na dohodnutý čas.

záchovné stomatologie (výplně, léčba kořenových kanálků)
    protetické stomatologie (korunka, můstek, keramické fazety, protéza)
    dětská stomatologie

Máme smlouvy s pojišťovnami kromě Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra (211)

Ukončené školy

• skřípání zubů
  • citlivost zubů

Hodnocení pacientů:

• P

Pani doktorka a sestricka jsou andele :) jsem rada, ze jsem narazila na tak super zeny. Navsteva zubare uz pro me neni tak stresujici. Dekuju moc a rada doporucuji :) Pavla

doc. Elena Liashenko2017-04-18

Děkujeme

• T

K pani doktorce chodim pravidelne a mohu jen a jen doporucit. Dle meho nazoru je to nejlepsi zubarka jaka muze existovat. Pristup uzasny, nema problem komunikovat i mimo pracovni dobu. Objednani rychle, proste jen sama chvala. Diky pani doktorce, ale i sestricce se konecne mohu pochlubit nejen krasnymi zoubky, ale i tim, ze se uz diky nim zubaru nebojim. Pokazde odchazim s usmevem, protoze se u nich clovek i zasmeje a pobavi. Proste jsou nej! Dekuji moc Hasova

doc. Elena Liashenko2016-10-11

Jste hodna,dekuji moc.Taky mam vas rada.

• V

Velka spokojenost, pani doktorka i sestricka jsou velmi sikovne, profesionalni pristup k pacientum, za mne uz jedine tahle! Uz ted se velmi tesim na dalsi navstevu. Vrele doporucuji dale ;-)

P. Z. V.

• X

Paní doktorka je velmi šikovná,ochotná,vstřícná.Vždy je nám ochotna pomoci.Velmi příjemná k dětem.
    Můžu jen a jen doporučit!!!!

• A

Doporučuji.pečlivý přístup a sdelení informací.příjemná pani zubařka i sestřička..pomohli mi od akútní bolesti a taky strachu ze zubařů..pokud nezabere první injekce trpělivě čekají a píchnou klidne další..jsem ráda,že jsem natrefila na tuhle ordinaci.děkuji Andrea

doc. Elena Liashenko2015-10-20

dekuji

• Doporučuji! Luxusní přístup, příjemná paní doktorka, špičkově vybavená ordinace! Luxusní objednací doba! :-)

doc. Elena Liashenko2015-05-26

Děkuju)))

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

pani doktorka velmi dobra jsem velmi spokojena hezky pristup k pacientum což na tom hodne zaleži!!!jen doporucuji !!!!:)

doc. Elena Liashenko2015-04-17

Děkuju)))