Zubni ordinace Kněževes

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Běžný termín

Extrakce zubu • 300 Kč

Keramická korunka • 5 000 Kč +5 Více

Ošetření kořenových kanálků • 800 Kč

Ošetření zubního kazu • 800 Kč

Porcelánové korunky

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

2004 – absolvent stomatologie Dněpropetrovské státní lékařské akademie, Ukrajina 2009 - Poltavska Stomatologicka akademija.Odbornost ortodoncie 2014...

• bolesti zubů

Rentgen zubů

100 Kč

Zubní vyšetření

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Zubni ordinace Kněževes Běžný termín

Byla to naše první návštěva. Já i děti jsme byli spokojeni. Akorát se příště objednáme telefonicky, než online přes aplikaci Známý Lékař, protože se naše objednané časy trochu křížily s ostatními pacienty. Ale jinak vše v pořádku. Hanka V.

Dekujeme

Umístění: Zubni ordinace Kněževes Běžný termín

Za mě a celou rodinu velké díky za paní doktorku , milá, vše vysvětlí a hlavně má lidský přístup, za mě né 5* za nás i 100 * je málo , díky ...

Děkujeme moc

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Zubni ordinace Kněževes zubní vyšetření

Místo jsme našli bez problémů. Líbí se mi možnost rezervace návštěvy on-line. Pan doktor a sestřička byli velice milí a profesionální. Celá prohlídka byla bez problémů. Dceři (3roky) se u nich také líbilo, byla moc spokojená.
Jen bych možná navrhla lepší označení dveří. Není to moc jasné, že je to zubní ordinace.

Umístění: Zubni ordinace Kněževes

Moc milá paní doktorka i sestřička. Bezvadný přístup k dětem a bojácným pacientům. Mohu jen doporučit.

Děkujeme moc

Umístění: Zubni ordinace Kněževes zubní vyšetření

Moc milá paní doktorka, skvělý a profesionální přístup. Mohu vřele doporučit i maminkám s malými dětmi, paní doktorka je moc příjemná a trpělivá.

G
Umístění: Zubni ordinace Kněževes

Byla jsem u paní doktorky poprvé. Jsem obrovský srab,který to hodně zanedbal,právě z obrovského strachu. opravdu to nic neřeší...pokud naleznete tak hodnou paní doktorku jako já,tak to už je poloviční úspěch. paní doktorka i sestřička jsou moc hodné. paní doktorka je opravdu empatická a mluví na rovinu. všem moooc doporučuji.

Děkujeme moc)))

Umístění: Zubni ordinace Kněževes důvodem bylo zanedbání prevence

Dobrý den, rád bych tímto způsobem poděkoval paní doktorce i zdravotní sestře za skvělý přístup. Nejsem nejmladší a návštěvě stomatologické ordinace jsem se vyhýbal, jak to šlo. Až nastal čas, kdy jsem byl nucen svěřit své problémy do rukou odborníka a bohužel, ne všude jsem se setkal s ochotou... až vše vyřešila má dcera (díky), která našla ordinaci paní doktorky poblíž bydliště, využila možnosti volného termínu v krátké době, objednala sebe, mého vnoučka i mně...překvapil mě ochotný přístup, úžasné jednání a rychlé vyřešení mého problému! Děkuji ještě jednou a přeji hodně zdraví a spokojených pacientů. S pozdravem Z.Kapitan

Děkujeme moc.

Pani doktorka a sestricka jsou andele :) jsem rada, ze jsem narazila na tak super zeny. Navsteva zubare uz pro me neni tak stresujici. Dekuju moc a rada doporucuji :) Pavla

Děkujeme

K pani doktorce chodim pravidelne a mohu jen a jen doporucit. Dle meho nazoru je to nejlepsi zubarka jaka muze existovat. Pristup uzasny, nema problem komunikovat i mimo pracovni dobu. Objednani rychle, proste jen sama chvala. Diky pani doktorce, ale i sestricce se konecne mohu pochlubit nejen krasnymi zoubky, ale i tim, ze se uz diky nim zubaru nebojim. Pokazde odchazim s usmevem, protoze se u nich clovek i zasmeje a pobavi. Proste jsou nej! Dekuji moc Hasova

Dr. Elena Liashenko

Jste hodna,dekuji moc.Taky mam vas rada.

Velka spokojenost, pani doktorka i sestricka jsou velmi sikovne, profesionalni pristup k pacientum, za mne uz jedine tahle! Uz ted se velmi tesim na dalsi navstevu. Vrele doporucuji dale ;-)

P. Z. V.

13 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobréj den bil jsem své zubarki stín ze mu zůstal kořen tak mi to skousela vitahnout ale nedalose i po 2 injekci furt sem cejtil bolest tak me poslala na stomatologii mám obavu jestli to půjde umrtvit při tam kam hnis dekuji

Dobrý den. Máte rtg zubu? Nemůžu nic konkrétního říct. Pokud nevidím jak to vypadá. Hezký den

Dr. Elena Liashenko

• Dobrý den, můj problém začal od 22.12.2017 s jedním zubem, kde byl malý kaz, paní doktorka ho vyvrtala a vše bylo v pořádku. Jenže další problém se začal probouzet hned do týdne, kdy mě začal bolet zub vedle toho zaplombovaného zubu. Bolelo to tak, že jsem skončila na Silvestra na pohotovosti. Zub byl mrtvý, paní doktorka mi píchla injekci, vytála nervy a že mám zánět v zubu, zub nechala volně. Nyní je 6.2. a já stále každý týden chodím na čistění kanálku a zub je volný. Zub cítím na dotek citlivý a v tu ránu jak mi dá paní doktorka léčivou vložku, tak nastane tepání, škubání v zubu, do tři dnů mi nateče tvář mírně a zub bolí, už 2x jsem tu vložku vytáhla, nebo se bolest nedala vydržet, hned jsem snědla ibalginy. Co se bude dít dál, když už dva měsíce se nic neděje a zub bolí i když je mrtvý..za týden opět čistění a nic. Rentgen zubu nebyl. Děkuji za Vaši odpověď. Hezký den.

Dobrý den. Objednejte se prosím. Uděláme rtg a dohodneme co a jak. Dekuji

• bolesti zubů