doc.

Elena Liashenko

Zubař přijímá nové pacienty

9 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 12 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

2004 – absolvent stomatologie Dněpropetrovské státní lékařské akademie, Ukrajina 2009 - Poltavska Stomatologicka akademija.Odbornost ortodoncie 2014 - Rozhodnutí o uznání zahraničního… Více

Objednat se

Je to velmi jednoduché

Vyberte si vhodný termín, zadejte údaje a potvrďte...Hotovo. Objednali jste si návštěvu!

Je spolehlivé

Termín návštěvy bude hned zapsán v online kalendáři lékaře a Vám zašleme připomenutí o návštěvě.

Je zdarma

Používání portálu a našeho objednávkového systému je pro pacienty zdarma.

Dotazy od pacientů (13)

Zkušenosti a dovednosti

• 2004 – absolvent stomatologie Dněpropetrovské státní lékařské akademie, Ukrajina
    2009 - Poltavska Stomatologicka akademija.Odbornost ortodoncie
    2014 - Rozhodnutí o uznání zahraničního vysokoškolského vzdělání v oboru zubní lékařství (stomatologie)

Díky nejmodernějším stomatologickým léčebným metodám a materiálům Vám vždy poskytneme všechny potřebné stomatologické služby počínaje základním vyšetřením, rentgenovou prohlídkou s konzultací dalšího postupu ošetření, až po provedení zubních náhrad.

Naší prioritou je individuální přístup a respektování Vašich časových a finančních možností.

Nabízíme krátké objednávací termíny na dohodnutý čas.

záchovné stomatologie (výplně, léčba kořenových kanálků)
    protetické stomatologie (korunka, můstek, keramické fazety, protéza)
    dětská stomatologie

• citlivost zubů

Hodnocení pacientů

• G
    Umístění: Zubni ordinace Kněževes

Byla jsem u paní doktorky poprvé. Jsem obrovský srab,který to hodně zanedbal,právě z obrovského strachu. opravdu to nic neřeší...pokud naleznete tak hodnou paní doktorku jako já,tak to už je poloviční úspěch. paní doktorka i sestřička jsou moc hodné. paní doktorka je opravdu empatická a mluví na rovinu. všem moooc doporučuji.

doc. Elena Liashenko2018-02-13

Děkujeme moc)))

• Umístění: Zubni ordinace KněževesSlužby: důvodem bylo zanedbání prevence

Dobrý den, rád bych tímto způsobem poděkoval paní doktorce i zdravotní sestře za skvělý přístup. Nejsem nejmladší a návštěvě stomatologické ordinace jsem se vyhýbal, jak to šlo. Až nastal čas, kdy jsem byl nucen svěřit své problémy do rukou odborníka a bohužel, ne všude jsem se setkal s ochotou... až vše vyřešila má dcera (díky), která našla ordinaci paní doktorky poblíž bydliště, využila možnosti volného termínu v krátké době, objednala sebe, mého vnoučka i mně...překvapil mě ochotný přístup, úžasné jednání a rychlé vyřešení mého problému! Děkuji ještě jednou a přeji hodně zdraví a spokojených pacientů. S pozdravem Z.Kapitan

doc. Elena Liashenko2017-12-08

Děkujeme moc.

• P

Pani doktorka a sestricka jsou andele :) jsem rada, ze jsem narazila na tak super zeny. Navsteva zubare uz pro me neni tak stresujici. Dekuju moc a rada doporucuji :) Pavla

doc. Elena Liashenko2017-04-18

Děkujeme

• T

K pani doktorce chodim pravidelne a mohu jen a jen doporucit. Dle meho nazoru je to nejlepsi zubarka jaka muze existovat. Pristup uzasny, nema problem komunikovat i mimo pracovni dobu. Objednani rychle, proste jen sama chvala. Diky pani doktorce, ale i sestricce se konecne mohu pochlubit nejen krasnymi zoubky, ale i tim, ze se uz diky nim zubaru nebojim. Pokazde odchazim s usmevem, protoze se u nich clovek i zasmeje a pobavi. Proste jsou nej! Dekuji moc Hasova

doc. Elena Liashenko2016-10-11

Jste hodna,dekuji moc.Taky mam vas rada.

• V

Velka spokojenost, pani doktorka i sestricka jsou velmi sikovne, profesionalni pristup k pacientum, za mne uz jedine tahle! Uz ted se velmi tesim na dalsi navstevu. Vrele doporucuji dale ;-)

P. Z. V.

• X

Paní doktorka je velmi šikovná,ochotná,vstřícná.Vždy je nám ochotna pomoci.Velmi příjemná k dětem.
    Můžu jen a jen doporučit!!!!

• A

Doporučuji.pečlivý přístup a sdelení informací.příjemná pani zubařka i sestřička..pomohli mi od akútní bolesti a taky strachu ze zubařů..pokud nezabere první injekce trpělivě čekají a píchnou klidne další..jsem ráda,že jsem natrefila na tuhle ordinaci.děkuji Andrea

doc. Elena Liashenko2015-10-20

dekuji

• Doporučuji! Luxusní přístup, příjemná paní doktorka, špičkově vybavená ordinace! Luxusní objednací doba! :-)

doc. Elena Liashenko2015-05-26

Děkuju)))

• B
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

pani doktorka velmi dobra jsem velmi spokojena hezky pristup k pacientum což na tom hodne zaleži!!!jen doporucuji !!!!:)

doc. Elena Liashenko2015-04-17

Děkuju)))