doc.

Zubař

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 303 návštěv profilu během posledních 30 dní

2009 - Poltavska Stomatologicka akademija.Odbornost ortodoncie
2014 - Rozhodnutí o uznání…

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Dobry den :) zajimalo by me zda take provadite vyplneni zubnich mezirek tim fotokompozitnim materialem tutiz nemyslim celou fazetu ale pouze jen vyplneni mezirky v mem pripade mezi jednickou a dvojkou a jaka je cena priblizne.
    Dekuji

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Elena Liashenko

Děláme estetické plomby, nemůžu vám říct cenové. Pokud nevěděla jsem jak to vypada

• Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda má paní doktorka smlouvu s pojišťovnou 211 (ministerstva vnitra)...Děkuji.

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Elena Liashenko

Dobrý den. Nemáme vůbec smlouvy s pojišťovnami

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• 2004 – absolvent stomatologie Dněpropetrovské státní lékařské akademie, Ukrajina
    2009 - Poltavska Stomatologicka akademija.Odbornost ortodoncie
    2014 - Rozhodnutí o uznání zahraničního vysokoškolského vzdělání v oboru zubní lékařství (stomatologie)

Díky nejmodernějším stomatologickým léčebným metodám a materiálům Vám vždy poskytneme všechny potřebné stomatologické služby počínaje základním vyšetřením, rentgenovou prohlídkou s konzultací dalšího postupu ošetření, až po provedení zubních náhrad.

Naší prioritou je individuální přístup a respektování Vašich časových a finančních možností.

Nabízíme krátké objednávací termíny na dohodnutý čas.

záchovné stomatologie (výplně, léčba kořenových kanálků)
    protetické stomatologie (korunka, můstek, keramické fazety, protéza)
    dětská stomatologie

• citlivost zubů

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• P

Pani doktorka a sestricka jsou andele :) jsem rada, ze jsem narazila na tak super zeny. Navsteva zubare uz pro me neni tak stresujici. Dekuju moc a rada doporucuji :) Pavla

doc. Elena Liashenko2017-04-18

Děkujeme

• T

K pani doktorce chodim pravidelne a mohu jen a jen doporucit. Dle meho nazoru je to nejlepsi zubarka jaka muze existovat. Pristup uzasny, nema problem komunikovat i mimo pracovni dobu. Objednani rychle, proste jen sama chvala. Diky pani doktorce, ale i sestricce se konecne mohu pochlubit nejen krasnymi zoubky, ale i tim, ze se uz diky nim zubaru nebojim. Pokazde odchazim s usmevem, protoze se u nich clovek i zasmeje a pobavi. Proste jsou nej! Dekuji moc Hasova

doc. Elena Liashenko2016-10-11

Jste hodna,dekuji moc.Taky mam vas rada.

• V

Velka spokojenost, pani doktorka i sestricka jsou velmi sikovne, profesionalni pristup k pacientum, za mne uz jedine tahle! Uz ted se velmi tesim na dalsi navstevu. Vrele doporucuji dale ;-)

P. Z. V.

• X

Paní doktorka je velmi šikovná,ochotná,vstřícná.Vždy je nám ochotna pomoci.Velmi příjemná k dětem.
    Můžu jen a jen doporučit!!!!

• A

Doporučuji.pečlivý přístup a sdelení informací.příjemná pani zubařka i sestřička..pomohli mi od akútní bolesti a taky strachu ze zubařů..pokud nezabere první injekce trpělivě čekají a píchnou klidne další..jsem ráda,že jsem natrefila na tuhle ordinaci.děkuji Andrea

doc. Elena Liashenko2015-10-20

dekuji

• Doporučuji! Luxusní přístup, příjemná paní doktorka, špičkově vybavená ordinace! Luxusní objednací doba! :-)

doc. Elena Liashenko2015-05-26

Děkuju)))

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

pani doktorka velmi dobra jsem velmi spokojena hezky pristup k pacientum což na tom hodne zaleži!!!jen doporucuji !!!!:)

doc. Elena Liashenko2015-04-17

Děkuju)))