Zubní ordinace
Nám. Starosty Pavla 5, Kladno

Chodim k němu od zacátku jeho praxe na Kladně a to už je asi tak 18 lri kdy bylo dceři 3 roky a protože je mi 60 let a mám s ruznými zubaři letité zkušenosti musím jen chválit a chválit,a deti se ho nebojí ani od 1. chvílea taky mají skvostné zuby a to díky jeho poctivé a dokonalé odborné péči,...

Šikovný, milý, přesný, rychlý, pečlivý..Chodíme k němu rádi. Má tříletá dcera se na něj těší, říká, že je " krásný a miloučký" Je.

Vždycky velmi pohodová návštěva i s dětmi. Ty se pana zubaře zatím vůbec nebojí, takže paráda. Doufám, že to tak zůstane i do budoucna :-) Velká spokojenost!

Chodím k panu doktorovi s dcerkou a vždy jsem s jeho prací velice spokojen, je vstřícný a šikovný. Jeřábek

Chodím k panu doktorovi s malou dcerkou a vždy jsem s ním doposud byla spokojená, dcerka se ho nebojí a bez problémů mu ukáže zoubky, pan doktor je usměvavý a milý. Začala jsem k němu chodit i já, tak věřím, že vše bude i nadále v pořádku. :-)

vstřícný, umí to s dětmi, doporučuji

Pan doktor byl vždy hodný, jak na mě, tak mého malého syna. Syn se k němu vůbec nebojí chodit, pan doktor vždy "hodí" nějaký šprým k bolavému zoubku a je to. I s péčí jsme spokojeni a ještě nikdy jsme u něj za žádný zákrok nic neplatili.

Je to nejpříjemnější a nejsympatičtější zubař jakého jsem kdy měla. Je to první zubař ke kterému se těším. Nikdy na mě nebyl nepříjemný a sestřička je také velmi příjemná. Když jsem k němu přišla v 17ti poprvé zjistil že mi nevyrostly 2. trojky. Byl první doktor který si toho všiml ač tyto zuby mají být venku už ve 13ti. Ostatní doktory to vůbec nezajímalo. Kdyby si toho všiml některý ze zubařů dříve, nemusela bych možná podstoupit dlouhou léčbu, aby byly trojky kde mají být. Pan doktor mi hned udělal rentgen, vysvětlil mi jaké bych s tím mohla mít problémy a doporučil mě ke specialistovi. Jsem mu za to vděčná.

Naše děti s ním nemají žádný problém. Ba naopak. Vždy jim zabalil vytžený zub do ubrousku, což naši dceru nadchlo :oD. Po oboné stránce - špičkový lékař.