Drahomíra Weitzová, zubař Most

MUDr. Drahomíra Weitzová

Uložit

Zubař Více

20 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Moskevská 508, Most
Ord. praktického lékaře stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Nejlepší zubařka s velmi lidským a vlýdným přístupem. Všichni říkají jak se bojí zubaře ale díky paní Weitzové s klidným svědomím mohu říct že se zubaře nebojím. :-)


Ověřeny pacient

Nespletl si pan Tomáš náhodou ordinaci? Každopádně MUDr. Weitzová je nejlepší zubařka, kterou jsme poznali. Chodíme k ní celá rodina s třemi malými dětmi 3 a 4 roky,které po návštěvě ordinace "otravují", kdy zase půjdeme k paní zubařce. Chocholouškovi


Maximální spokojenost.
Petr K.


Musím se přidat k ostatním pochvalám.Paní doktorka je opravdu člověk na "pravém místě" je pečlivá,citlivá a moc milá. Také mi spravila zuby po nekvalitním zubaři. Vážím si toho, že k ní mohu chodit, protože takových zubařů je dnes už hodně málo.


Ověřeny pacient

Pokud se někdo bojí zubaře, pak MUDr Weitzová ho to odnaučí. Je to člověk na profesní úrovni, s velkým pochopením a komunikativností pro pacienta. Jestli od někoho vytrhnout zub, pak jedině od ní.
Injekci píchne, že necítíte ani vpich, to kdyby mi někdo vyprávěl, tak řeknu že to není možný. Zažila jsem to na vlastní kůži, dělá zázraky a její citlivý přístup už vše jen zpříjemňuje. Děkuji, že můžu chodit právě k ní. Andrea


tahle doktorka je nejlepší co znám!!! Šárka


Š

Přestal jsem se bát zubaře.Dík paní doktorko.


A
Ověřeny pacient

Mohu s ostatními,kteří tu paní doktorku a sestřičku chválí jen souhlasit.Paní doktorka je také naše rodinná a je velice,velice příjemná,ochotná a lidská-totéž platí i o sestřičce.Chodí s námi již i naše 3,5letá vnučka a nebojí se ona ani my,paní doktorka vše co bude dělat srozumitelně vysvětlí a jemně provede.Z mého pohledu je to nejlepší zubařka kterou jsme zatím měli a doufám,že jinou již mít nebudeme.Děkujeme,rodina Musílkova.


D

Je to moc příjemná doktorka ráda k ní chodím bez trémy. Jsem ráda, že i moje děti jí navštěvují.


V

S paní doktorkou jsem byl vždy velmi spokojený. Dala mi do pořádku zuby po méně kvalitním zubaři, ke kterému jsem dříve chodil. Je velmi ochotná, milá a lidská. Stejně tak sestřička. Obě moc doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti