Nad Turbovou 928/8, Praha 5, Praha

Přijímám: dospělí, děti od 7 let

Poradenství pro rodiče • 900 Kč

Psychoterapeutická procházka • 1 000 Kč

Psychoterapie • 900 Kč

Zobrazit ostatní profily dětských psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

850 Kč

1 000 Kč

900 Kč

Věnuji se psychologickému poradenství a terapii pro děti školního věku, mladistvé i dospělé. Vedle svojí praxe v pedagogicko-psychologické poradně půs...

• dětská psychologie
  • psychoterapie

Paní Dita byla doporucena a i my jsme s ni byli moc spokojeni. Doporucili jsme dale. Mate s ni ihned pocit, ze ji muzete rict vse. Jeji metody jsou aplikovatelne na bezny zivot a vskutku pomahaji.

Umístění: online psychoterapie

Já jsem s paní doktorkou velice spokojená. Se synem pracovala moc hezky a mě profesionálně vysvětlila, co bych měla změnit, aby terapie u syna měla význam. Paní Mgr. Dita Pavlová je velice kompetentní dětská psycholožka.

Paní magistra pracuje již téměř rok s mojí 12-letou dcerou a za tu dobu nám pomohla vyřešit veliké a vleklé problémy s její nespavostí (špatné usínání) a úzkostmi s tím spojenými. Nevěřila bych tomu, jak pozitivně se to promítlo do ostatních sfér dcery života. Paní magistra vede sezení velmi citlivě, má k dceři úžasný přístup, přátelský, ale zároveň k ní dcera vzhlíží jako k autoritě a má ji velmi ráda. Dcera se na sezení velmi těší a postupně spolu otevírají nová témata. Paní magistru velmi doporučuji, její laskavý a profesionální o přístup je pro nás neskutečným přínosem do rodinné pohody. Je to veliká úleva, jak moc nám pomohla.

Určitě doporučuji. Paní psycholožka nám velmi pomohla s řešením obtížné životní situace. Je příjemná a profesionální.

Ditu jsem oslovila s prosbou o konzultace ohledně svého syna a také svého přístupu k němu. Dita si ihned získala důvěru obou z nás a vnímala jsem, že syn se před ní chová zcela přirozeně a otevřeně. Jakoby z ní ihned cítil, že ona mu může pomoci. Dita je pokojná, citlivá a trpělivá a sezení s ní byla velmi příjemná a uklidňující. A co je nejdůležitější, skutečně jsem vnímala, že se u nás velmi rychle situace zlepšila a začalo nám být oběma zase spolu dobře. Nevěřila bych, že je skutečně možné dojít k takovému zlepšení.

Paní Mgr. Dita Pavlová na mně zapůsobila jako velmi empatická a profesionální. Opravdu se snaží člověku pomoci. Určitě bych jí doporučil.