Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Nad Turbovou 928/8, Praha 5, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Přijímám: dospělí, děti od 7 let

Poradenství pro rodiče • 900 Kč

Psychoterapeutická procházka • 1 000 Kč

Psychoterapie • 900 Kč

Více

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dětských psychologů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby


Nad Turbovou 928/8, Praha

900 KčNad Turbovou 928/8, Praha

900 Kč

Ostatní služby


Nad Turbovou 928/8, Praha

850 KčNad Turbovou 928/8, Praha

900 KčNad Turbovou 928/8, Praha

1 000 KčNad Turbovou 928/8, Praha

900 KčNad Turbovou 928/8, Praha

900 KčNad Turbovou 928/8, Praha

900 Kč

Zkušenosti

O mně

Věnuji se psychologickému poradenství a terapii pro děti školního věku, mladistvé i dospělé. Vedle svojí praxe v pedagogicko-psychologické poradně půs...

Více


Specializace

  • dětská psychologie
  • psychoterapie

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Paní Dita byla doporucena a i my jsme s ni byli moc spokojeni. Doporucili jsme dale. Mate s ni ihned pocit, ze ji muzete rict vse. Jeji metody jsou aplikovatelne na bezny zivot a vskutku pomahaji.

A
Umístění: online psychoterapie

Já jsem s paní doktorkou velice spokojená. Se synem pracovala moc hezky a mě profesionálně vysvětlila, co bych měla změnit, aby terapie u syna měla význam. Paní Mgr. Dita Pavlová je velice kompetentní dětská psycholožka.

J
Umístění: jiné místo Jiný

Paní magistra pracuje již téměř rok s mojí 12-letou dcerou a za tu dobu nám pomohla vyřešit veliké a vleklé problémy s její nespavostí (špatné usínání) a úzkostmi s tím spojenými. Nevěřila bych tomu, jak pozitivně se to promítlo do ostatních sfér dcery života. Paní magistra vede sezení velmi citlivě, má k dceři úžasný přístup, přátelský, ale zároveň k ní dcera vzhlíží jako k autoritě a má ji velmi ráda. Dcera se na sezení velmi těší a postupně spolu otevírají nová témata. Paní magistru velmi doporučuji, její laskavý a profesionální o přístup je pro nás neskutečným přínosem do rodinné pohody. Je to veliká úleva, jak moc nám pomohla.


J
Umístění: jiné místo Jiný

Určitě doporučuji. Paní psycholožka nám velmi pomohla s řešením obtížné životní situace. Je příjemná a profesionální.


K
Umístění: jiné místo Jiný

Ditu jsem oslovila s prosbou o konzultace ohledně svého syna a také svého přístupu k němu. Dita si ihned získala důvěru obou z nás a vnímala jsem, že syn se před ní chová zcela přirozeně a otevřeně. Jakoby z ní ihned cítil, že ona mu může pomoci. Dita je pokojná, citlivá a trpělivá a sezení s ní byla velmi příjemná a uklidňující. A co je nejdůležitější, skutečně jsem vnímala, že se u nás velmi rychle situace zlepšila a začalo nám být oběma zase spolu dobře. Nevěřila bych, že je skutečně možné dojít k takovému zlepšení.


K
Umístění: jiné místo Jiný

Paní Mgr. Dita Pavlová na mně zapůsobila jako velmi empatická a profesionální. Opravdu se snaží člověku pomoci. Určitě bych jí doporučil.


Došlo k chybě, zkuste to znovu