MUDr. Dita Bergmanová

Zubař Více

Hradec Králové 1 adresa

19 názor

Adresa

MUDr. Dita Bergmanová
Pražská 850/110, Hradec Králové

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

Specializace

  • zubní lékař - stomatolog

19 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: MUDr. Dita Bergmanová Jiný

Zachránila dopředu ztracený kořen, šikovně umí improvizovat, jak před lety, mám ji od 2008 a neshledávám důvodu ji měnit, jen je škoda, že ji užijeme málo, má i jiné starosti :-) troufla si i na endodontickou práci v mém případě :-)

Ověřený profil
Umístění: MUDr. Dita Bergmanová

Naprostá spokojenost, odborný přístup a pochopení, příjemný personál i prostředí. Stal jsem se klientem této ordinace v roce 2013. Škoda, že to nebylo dříve, moje zuby mohly vypadat líp. Děkuji.

Ověřený profil
Umístění: MUDr. Dita Bergmanová

Zdravím, p. Bergmann navštěvuji cca 7-8 let, je šikovná, rozumí tomu, co dělá, avšak velice často se čeká na přijetí, tzn. pokud jsem objednán na určitou hodinu, nezřídka čekám půl, 3/4, i hoďku, se občas stalo, pokud slovně k tomu zareaguji, jsem umlčen odpovědí typu že se se mnou o tom nebude bavit, nebo ať chodím jinam, což trochu nechápu, pacient si doktora vybírá, nikoli obráceně, ale je fakt, že co profesionality není co vytknout....je šikovná....


M
Ověřený profil

Paní doktorka je velice ochotná, vše vysvětlí, nabídne alternativy. Prostě profesionální a přitom chápavý přístup. Sestřička je také milá a usměvavá. Přešla jsem k ní i se synem, přestože musíme dojíždět 70 km, na základě zkušeností dcery, která se do Hradce přestěhovala a paní doktorka jí po předchozí "péči" dávala rok do pořádku zuby.


Ověřený profil

S paní doktorkou jsem byla velmi spokojená. Vzala mě dokonce i bez objednání, je milá, usměvavá a empatická. Ulevila mi od bolesti a ihned navrhla léčebný plán, vše krásně vysvětlila. Nikdy jsem neměla lepší zubařku!!! Také díky ochotné a příjemné sestřičce. Hned má člověk krásnější den, když se na něj někdo usměje! Štěpánová


M
Ověřený profil

Chodíme s manželkou a malou (11 měsíců) a jsme spokojení. Paní doktorka je příjemná, vysvětlí co dělá, dobře poradí. Oproti předchozím zkušenostem tady opravdu dobré...


N
Ověřený profil

Výborná paní doktorka, milý přístup. Je pečlivá, veselá a domluva je absolutně bezproblémová. Krásná ordinace a krátké termíny objednání. Mohu doporučit.


P
Ověřený profil

Celý život jsem měla smůlu na zubaře. Konečně jsem našla spásu pro moje zuby. Vřele doporučuji :-)
P.Švorcová


P
Ověřený profil

Dnes jsme byli se synem u paní doktorky Bergmanové s bolestí na pohotovosti. Velmi oceňuji trpělivý a empatický přístup nejenom paní doktorky, ale i sestřičky k synkovi, který se trošku bál (zoubek musel ven...). Hned jsme se objednali na preventivní prohlídku a jsem rád, že máme konečně zubní lékařku, ke které bude syn chodit bez zbytečných obav. Děkuji !!
Petr Hron


P
Ověřený profil

Maximální spokojenost, perfektní přístup, jak již psali ostatní jedná se o skutečného profesionála. Nejenom, že mé první objednání proběhlo naprosto bezproblémově ale i následná návštěva byla bezbolestná i přesto, že jsem byl na lůžku skorem 2 hodiny. Obratem jsem k paní doktorce objednal i svou ženu s naším malým uličníkem. Jak manželka tak i synátor byli spokojeni, navíc si syn odnesl nejenom hezký chrup a pochvalu, že byl statečný ale i malou pozornost.... Klobouk dolů, jelikož nepředpokládám, že dárečky pro detičky jsou hrazeny zdravotní pojišťovnou. Malý se už těší na další preventivní prohlídku.

S pozdravem

Petr Špatenka.


Došlo k chybě, zkuste to znovu