Dermatolog Žatec

• „Jan

Chomutov Mapa

• „S paní doktorkou jsem velice spokojena a ráda se k ní vracím

Kosmonautů 2970, Louny Mapa

Ambulance pro nemoci kožní a pohlavní

• „Paní doktorka mi pomohla netrvala na žádném řezání jak tady psala jedna slečna,ale naopak hned mi doporučila mast,která díky Bohu teď pomáhá sice ještě musim na odběr,ale hlavní problém byl vyřešen.Milá ochotná a nápomocná u mě všechny palce nahoru :) Více

Kochova 1185, Chomutov Mapa

• Dermatolog, Chirurg, Diabeto… log, Diagnostik, Gynekolog, Hematolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Husova 2796, Žatec Mapa

NEMOCNICE ŽATEC, o.p.s.

• „Paní doktorka je opravdu člověk na svém místě. Vyzkoušela jsem mnoho kožních lékařů a žádný z nich nebyl schopen určit správnou diágnozu co mi vlastně je / co to vlastně je. Léčili mě na přecitlivělost na chlór, ekzém, dermatitidu, růžovku a vždy mě propustili se slovy, že si musím zvyknout, že to bude někdy lepší někdy horší. Když už jsem měla obličej jako rajče, dostala jsem doporučení na paní Majerovou, která nejen, že mě ihned přijala, ale pátrala a pátrala, až jsme se dopátraly k alergii na ovocné složky v krému. Krém jsem vysadila, obličej se začal zlepšovat a já se konečně nebála chodit mezi lidi. Děkuji Více

Chomutov Mapa

• Dermatolog, Chirurg, Diagnos… tik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Plicní lékař, Psycholog, Fyzioterapeut, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Poliklinika Chomutov

• „Za mě paní doktorka skvělá. Ano povídá si svoje, ale ví o čem mluví. Já hledala pomoc a to pro v tu dobu exémem na obličeji dle ostatních dermatologů. Všichni mazat kortikoidy a mě se to jen horšilo. Další mi dal mast s panthenolem na který mám alergii i když jsem mu to říkala. Pak jsem se po letech léčení doma mastma co mi to trochu sklidili, ale jen na chvíli rozhodla jít k Dr.Nemečkové. Každý nechoď tam ta ti nepomůže. Ale co šla jsem. A světe div se pomohla a její muž vzal štěp. Kde se diagnostikoval vyšetřením díky paní doktorce druh lupusu, který je velice vzácný. A může způsobit velice vážně komplikace. Za mě veliké uznání. Více

Husova 2796, Žatec Mapa

NEMOCNICE ŽATEC, o.p.s.