Doporučení dermatologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Krnov

• „Velmi vstřícná a vždy hledá efektivní řešení a to je u mnohdy nevyléčitelných kožních nemocí mnohdy kumšt!

Nám. Slezského odboje 3, Opava Mapa

Odborný lékař kožní

• „Pana doktora Dratvu mohu opravdu doporučit, pokud hledáte výborného kožního lékaře a také charismatického člověka se smyslem pro humor, s velmi lidským a upřímným přístupem k pacientovi. Vždy k němu ráda chodím, poněvadž vždy pomůže a ještě zvedne náladu, což se běžně u lékařů nestává. Ordinační hodiny jsou super, vzhledem k tomu, že chodíme do práce a je pro nás složitější přijít dopoledne. Pan doktor Dratva je opravdu doktor s velkým D, mám zkušenosti i s jinými lékaři v Opavě, nevyjímaje Slezskou nemocnici a je to proti MUDr. Dratvovi opravdu slabá konkurence. Více

Rolnická 24, Opava Mapa

Odborný lékař kožní

• „Nemůžu na doktorku říct nic zlého. Syn měl asi 2 měsíce a měl vyrážku na obličeji u dětského doktora jsem dostala mast nezabrala a tak jsem navštívila kožní. Když jsem vytáhla mast co jsem dostala, tak se doktorka jen posadila do křesla seděla par vteřin nevěřícně na mě koukala a řekla mi že z toho budu dostávat malého půl roku až rok. Měla pravdu a hned po tom co mi napsala se začal problém hojit. Jo když jsem tam byla ja bylo to takové fofr vyšetření, ale pozná když jde opravdu o vážnější problém a pomůže. Takové recenze že se na vás nepodívá jsou nesmysl. projde tam hromada lidí a nemoci se opakují ví co na to má psát. Ale s malým bych nešla nikam jinam než k ní a to i z Opavy. Více

Nám. Hrdinů 5, Krnov Mapa

• Partyzánská 4, Opava Mapa

Odborný lékař kožní a venerologie