Doporučení dermatologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Kopřivnice

• „Skvělá odbornice, po zkušenostech s jinými kožními lékaři již jiného lékaře než doktorku Vaculovou nechci. Opravdu výjimečný odborník s vynikající pověstí. Více

Hlavní 271, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

Odborný lékař kožní

• „Velmi dobrý a milý doktor se zajímavými názory. Kéž by takovýchto bylo v našich krajinách více. Děkuji za Vaše služby. Více

Bayerova 51, Rožnov pod Radhoštěm Mapa

• „S paní doktorkou jsem spokojený, to že se čeká záleží asi kdy přijdete, mě vzali hnedka, bez objednání a v pátek kolem půl 12, tam nebyl skoro nikdo. A to že jde všechno slyšet, těžko říct, možná tak paní doktorku, která mluví hlasitěji. Pacient po vás bude asi 5 metrů od vás a za dveřmi. Takže tak.. Více

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek Mapa

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „Pan doktor se mi už po první návštěvě velice zamlouvá, jelikož nejsem příliš důvěřivá ke klasickým postupům v dnešní medicíně tedy předepisování hromady léčiv které pouze utlumí příznaky a navodí u pacienta dočasný pocit spokojenosti z toho, že ho už nic neotravuje.... Je fakt že pan doktor působí dost přísným dojmem, takže možná většina zde nespokojených pacientů má trochu strach, taky hlavně strach z toho, že budou muset obětovat některé tučné a kořeněné tělesné požitky pro své zdraví. Já považuju jeho přístup za naprosto správný, ne že hned napíše mast která vás zbaví svědění a hotovo ale jde řešit přímo příčinu, a i můj oblíbený léčitel Jiří Janča píše, že veškeré kožní nemoci jsou způsobeny poruchou látkové výměny. Strava je základ. Důvěřuji panu doktorovi a taky sestřička je moc milá paní a vůbec v ordinaci i čekárně je taková zvláštní příjemná atmosféra. Určitě doporučuji...Jinak jeho léčba je opravdu účinná aspoň z mé zkušenosti, měsíční syn dostal atopický ekzém, měl děsnou vyrážku po obličeji a pomalu po celém těle, pan doktor doporučil dietu a napsal mast. Namazala jsem jí syna dvakrát v den příjezdu od doktora a když jsme se druhý den probudili, po vyrážce ani stopy, leželo vedle mě krásně růžové miminko ! myslela jsem že se stal zázrak protože jsme to nějakou dobu léčili mazali vším možným a nic s tím ani trochu nehnulo. Tak přinejmenším můžu říct, že pokud má vaše dítko atopický ekzém, pan doktor vám podle mě určitě pmůže Více

Butovická 365, Studénka Mapa

Odborný lékař kožní

• „Paní doktorka je velmi milá,slušná,příjemná. Po odborné stránce velmi dobrá.Se sestřičkou,která je hodně vstřícná, tvoří dobrý tým, je vidět, že každý pacient je v této ambulanci vítán , je radost sem docházet.Všem doporučuji. Cením to, že do ambulance je volný přístup, že není žádná dlouhá objednací doba k vyšetření. Doufám, že to tak zůstane i nadále.Jsem maximálně spokojen! Více

Dráhy 186, Frenštát pod Radhoštěm Mapa

Odborný lékař kožní

• „Naprostá spokojenost a profesionální přístup velmi příjemné paní doktorky. Kéž by bylo víc takových.

Česká 318/1, Kopřivnice Mapa

• „K paní doktorce jsem chodila před lety, byla velmi ochotná, poradila a i přes velmi zdlouhavé léčení mých problémů mi vždy dodávala optimismus. Více

Řehoře Volného 60, Příbor Mapa

Odborný lékař kožní

• „Chtěl bych paní primářce poděkovat, že mi pomohla od mých dlouhotrvajících kožních problémů. Znám množství lidí, kteří jsou s ní také velmi spokojeni, sám bych ji vřele doporučil. Proto celkem nechápu příspěvek od icemana.Chápu,že čekací doby jsou u doktorů velmi dlouhé, ale dát nejhorší?! To mi přijde přinejmenším nespravedlivé!Z doktorů, které jsem kdy navštívil, patří paní primářka rozhodně k těm nejlepším. Navíc podle mého názoru, zkušený odborník v jakémkoliv oboru může rozpoznat některé problémy hned na první pohled jak píšete "od stolu".Za sebe mohu říct, že jsem byl s přístupem a léčbou velmi spokojen. Jinak souhlasím, že dlouhé čekání, je problém v celém zdravotnictví. Více

Štefánikova 7, Nový Jičín Mapa

Odborný lékař kožní

• „Úplně nerozumím kritickým názorům na paní doktorku. Podstoupila jsem vyšetření znamének, které bylo velmi pečlivé, a dostala jsem všechny potřebné informace vč. přesných návrhů, jak a co řešit. Estetický zákrok proběhl také k mé spokojenosti. Nakonec mě paní doktorka upozornila na možný zdravotní problém, který je částečně mimo její specializaci. Vše proběhlo přesně tak, jak bylo dohodnuto před návštěvou. Více

T. G. Masaryka 602, Frýdek-Místek Mapa