Doporučení dermatologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Havířov

• Dermatolog, Pediatr

„Byla jsem na kontrole znamének, byla jsem velmi spokojena, paní doktorka mi vše vysvětlila a určitě opět přijdu na kontrolu. Více

Sokolská tř. 49, Tyršova 14, Ostrava Mapa

Zdravakuze.com

• „Je to velmi milá a hodná lékařka.Pomohla mi od akné během 2 týdnů.....Předchozí lékařka bohužel ne.Takže mohu jen doporučit. Více

Zakladatelská 22/975, Karviná Mapa

Odborný lékař kožní

• „moc hodna a prijemna vsem vrele doporucuji z pozdravem bilkova

Kaštanová 268, Třinec Mapa

Nemocnice Třinec

• „Paní doktorka je skvělá. Odborník,milá,vstřícná,příjemná.Vždy mi pomohla,zajíma se o pacienta celkově, Umí poradit,povzbudit,mile promluvit.Orientuje se i v jiných oborech ,než je její kožní,což jsem ocenil až dodatečn a tímto Vám nyní děkuji. Více

• „dobrý kožak............

Dělnická 21/1132, Havířov Mapa

Arsderma s.r.o.

• „Na přístup paní doktorky si po odborné stránce nemůžu nijak stěžovat. Stejně tak její přístup k pacientovi považuji za adekvátní. Sestře by sice prospěl trpělivostní trénink a kurz jednání s pacientem, nicméně taková hrůza to taky není. Ale počkáte si, to je pravda. Doporučuju pátek ráno, byli jsme tan jen čtyři. Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „K paní doktorce chodím už asi 15 let (nechodím tam pravidelně, jen když mám nějaký problém). Je pravda, že se dlouho čeká v čekárně, ale přístup paní doktorky se mi zdá hodně pečlivý, vždy mi všechno pečlivě vysvětlí a napíše potřebné léky - léků a mastí vždy více než potřebuji. Takže na přístup a léčbu paní doktorky si nemůžu stěžovat. Více