28. října 152, Ostrava - Mar. Hory, Ostrava
Soukromá stomatologická praxe (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vše pozitivní jež zde bylo napsáno je skutečně pravda,
perfektní lékařka všeobecně bez rozlišení profesí. Mockrát jsem se nesetkal s tak pozitivním, kvalitní, profesionálním a lidským přístupem. Navíc jako osoba příjemná, milá a citlivá na kontroly se může člověk skutečně těšit :) . Skvělá i sestra.
Děkuji Martin.

Taky děkuji paní zubařce za vše, co pro mě udělala. Když jsem byla bez zubařky a valila jsem na pohotovost, paní zubařka ani na chvilku nezaváhala a vzala si mě. Všechny zoubky mám konečně krásné a můžu se na svět usmívat. Velké děkuji.

Paní doktorka Patrová je první zubařka, která mě dokáže uklidnit a rozptýlit od strachu z vyšetření. Z hodnocení známého vím, že dokáže napravit i složité problémy se zuby. Nemívám většinou žádné závažné problémy, tak chodím pravidelně na prevence, a její přístup je velmi pozitivní a motivuje mě vždy zkusit lépe pečovat o zuby. Už se těším, až k ní budu moct chodit na prevence i s dětma. Navíc jsem vystřídala více zubařů, tak mám s čím srovnat. Moc děkuji za ten přístup k pacientovi.

Naprosto skvělá paní zubařka, tak milou, citlivou a šikovnou zubařku bych přál každému pacientovi. Kdo nezkusí neuvěří. Zlaté ruce . Donedávna panická hrůza ze zubaře, nyní jsem vyléčen.Dávám maximální počet bodů.Vidmoch Jan

Nejlepší dentistka, milý přístup, vždy s úsměvem, má o pacienta zájem. Má zlaté ruce. AP

Děkuji paní doktorce za rychlou a kvalitní péči,pomohla od bolesti a pohladila na duši.Opravdu Děkuji.

velice milý a šetrný přístup, opatrná při bolestivých úkonech... po zákroku jsem ji musel říct, že má zlaté ruce... kromě toho, že vypadá velice mile a příjemně :-)

Velice dobrá,ochotná prostě nejlepší,má i vynikající zlatou sestřičku moc doporučují Míša Pavelková

Musím říct, že jsem byla mile překvapená a hlavně SPOKOJENÁ! Naprosto skvělý přístup, ochota a zájem....!! Já mám panickou hrůzu ze zubařu,ale takhle je suprová! Nemůžu si jí vynachválit :)))

Je to sice mladá lékařka, a mládí má "zelenou", ale určitě ještě nemá ty správné zkušenosti. K pacientům je sice vlidná a příjemná, ale pro stomatologický zákrok je to málo. Někdy se chová povýšeně. Je lékař, ale pacient je taky jen člověk.

Vše pozitivní jež zde bylo napsáno je skutečně pravda,
Děkuji Martin.