Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

28. října 152, Ostrava - Mar. Hory, Ostrava
Soukromá stomatologická praxe

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Vše pozitivní jež zde bylo napsáno je skutečně pravda,
perfektní lékařka všeobecně bez rozlišení profesí. Mockrát jsem se nesetkal s tak pozitivním, kvalitní, profesionálním a lidským přístupem. Navíc jako osoba příjemná, milá a citlivá na kontroly se může člověk skutečně těšit :) . Skvělá i sestra.
Děkuji Martin.

D
Ověřeny pacient

Taky děkuji paní zubařce za vše, co pro mě udělala. Když jsem byla bez zubařky a valila jsem na pohotovost, paní zubařka ani na chvilku nezaváhala a vzala si mě. Všechny zoubky mám konečně krásné a můžu se na svět usmívat. Velké děkuji.

L
Ověřeny pacient

Paní doktorka Patrová je první zubařka, která mě dokáže uklidnit a rozptýlit od strachu z vyšetření. Z hodnocení známého vím, že dokáže napravit i složité problémy se zuby. Nemívám většinou žádné závažné problémy, tak chodím pravidelně na prevence, a její přístup je velmi pozitivní a motivuje mě vždy zkusit lépe pečovat o zuby. Už se těším, až k ní budu moct chodit na prevence i s dětma. Navíc jsem vystřídala více zubařů, tak mám s čím srovnat. Moc děkuji za ten přístup k pacientovi.

J
Ověřeny pacient

Naprosto skvělá paní zubařka, tak milou, citlivou a šikovnou zubařku bych přál každému pacientovi. Kdo nezkusí neuvěří. Zlaté ruce . Donedávna panická hrůza ze zubaře, nyní jsem vyléčen.Dávám maximální počet bodů.Vidmoch Jan

A
Ověřeny pacient

Nejlepší dentistka, milý přístup, vždy s úsměvem, má o pacienta zájem. Má zlaté ruce. AP

B
Ověřeny pacient

Děkuji paní doktorce za rychlou a kvalitní péči,pomohla od bolesti a pohladila na duši.Opravdu Děkuji.

K
Ověřeny pacient

velice milý a šetrný přístup, opatrná při bolestivých úkonech... po zákroku jsem ji musel říct, že má zlaté ruce... kromě toho, že vypadá velice mile a příjemně :-)

M
Ověřeny pacient

Velice dobrá,ochotná prostě nejlepší,má i vynikající zlatou sestřičku moc doporučují Míša Pavelková

Ověřeny pacient

Musím říct, že jsem byla mile překvapená a hlavně SPOKOJENÁ! Naprosto skvělý přístup, ochota a zájem....!! Já mám panickou hrůzu ze zubařu,ale takhle je suprová! Nemůžu si jí vynachválit :)))

K
Ověřeny pacient

Je to sice mladá lékařka, a mládí má "zelenou", ale určitě ještě nemá ty správné zkušenosti. K pacientům je sice vlidná a příjemná, ale pro stomatologický zákrok je to málo. Někdy se chová povýšeně. Je lékař, ale pacient je taky jen člověk.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti