Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

1 850 Kč

Umístění: Elite Dental Prague, s.r.o. Dentální hygiena - vstupní vyšetření

Byla jsem dnes u Davida Průši na dentální hygieně a byla jsem moc spokojená! Vše mi vysvětlil, byl moc milý a vše vyčistil velmi pečlivě. Zuby jako nové a skvělý pocit k tomu! Až budu příště potřebovat, rozhodně půjdu zase k němu. Doporučuji všem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Elite Dental Prague, s.r.o.

Dentální hygiena ok, krásné prostory, vstřícný a milý lekar. Doporučuji všem potenciálním pacientům.

Umístění: Elite Dental Prague, s.r.o.

Mladý, ale velice profesionální lékař v moderně vybavené ordinaci. Vše mi pečlivě vysvětlil a ukázal, takže budu schopný starat se o zuby i bez jeho pomoci. U pana Průši oceňuji především jeho pečlivost a trpělivost. Nikdy bych neřekl, že návštěva u zubaře/dentálního hygienisty může být příjemným zážitkem, ale pan Průša mě přesvědčil o opaku.

Umístění: Elite Dental Prague, s.r.o.

Pan Průša je velmi milý člověk. Vše vysvětlí a pokud máte z něčeho obavy, svým příjemným hlasem vás uklidní. Je důsledný. Je vidět, že ho práce baví a dělá ji s láskou. Detailní hygienu u pana Průša velmi doporučuji.

Umístění: Elite Dental Prague, s.r.o.

Na dentální hygienu jsem se přemlouvala dlouho, ale jako jednu z těch nepotřebných věcí jsem to stále odkládala. Pan Průša mi však hned na první návštěvě ukázal, že to není tak nepotřebné, ale spíše naopak.
Po celou dobu byl velice milý a profesionální, vše mi vysvětloval a na hrozící nepříjemné pocity vždy předem upozorňoval velice uklidňujícím hlasem. Bylo také poznat, že ho práce baví a celé to vlastně rychle uteklo. Výsledek opravdu skvělý, až mi bylo líto se najíst :)

Umístění: Elite Dental Prague, s.r.o. Dentální hygiena

Pan Průša se mi věnoval zatím nejlépe ze všech navštívených detailních hygienistů. Po odstranění zubního kamene vše ještě překontroloval a neváhal ještě dočistit i detaily. Jeho vystupování je příjemné a profesionální.