Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Horní Lán 1310/10, Olomouc
NEUMED gynekologická ambulance s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: NEUMED gynekologická ambulance s.r.o.

Dobrý večer. Jen jsem Vám chtěla poděkovat za Vaši péči během celého mého těhotenství. Že jste mě odrodil a vyšel mi vstříc skrze termín porodu, že jsem nemusela mít ty šílené svorky...Za Vaše milé chování a každý mily úsměv, když člověk vstoupí do Vaši ordinace :). Pan kolega od vedle se má ještě co učit...Rano jsem Vám zapomněla poděkovat. Tak alespoň touto cestou. Ještě jednou Vám za vše děkuji! . Daňková

A
Ověřeny pacient
Umístění: NEUMED gynekologická ambulance s.r.o.

Dříve jsem si nedokázala představit že bych měla mít za gynekologa chlapa a né ženu. Ale po doporučení mé známe jsem nakonec šla k panu doktorovi. Velmi milí citlivý lékař jakého jsem ještě nepoznala. Ani jsem se necítíla tak strašně jako když jsem do ordinace vcházela. Teď mu vděčím za zdravou dvoluletou holčičku. Předchozí lékařka mi řekla že nebudu moct mít děti. A pan doktor mi vše vysvětlil uklidnil napsal nějaké léky a za chvíli jsem byla čekala miminko. MOC VÁM DĚKUJI.v případě jakéhokoli problému mě vždy vzal i bez obědnání pokud to bylo akutní, a dlouho se nečeká. Máte opravdu srdce na správném místě, vždy se usmíváte, podáte ruku což každý lékař také nedělá.

R
Ověřeny pacient
Umístění: NEUMED gynekologická ambulance s.r.o.

Pan doktor je úžasný. Má lidský přístup, velice sympatický člověk a dokáže poradit a vše vysvětlit. Přišla jsem k němu s problémem, vzal mě i přes tom, že nejsem jeho pacientka. Ordinace moderní. Sestřička je také příjemná.

B
Ověřeny pacient

Mohu jen potvrdit,přechozí hodnocení.S takovým přístupem k pacienovi jsem se ještě nesetkala.Sestřička také moc milá

H
Ověřeny pacient

Nemuzu panu doktorovi vubec nic vytknout..je hrozne prijemny,ochotny..jde videt,ze o sve pacientky se opravdu zajima.Jednoznacne doporucuji.

P
Ověřeny pacient

Dnes jsem byla u pana doktora poprvé, měnila jsem gynekologa po téměř 16 letech a jsem nadšená přístupem pana doktora. Vyšetření bylo šetrné, prostředí příjemné a sestřička velmi ochotná. Velice doporučuji.

L
Ověřeny pacient

Mohu jen souhlasit s pozitivními názory na pana doktora. Projevuje opravdový zájem o zdravotní stav, vše vysvětlí, nic neponechá náhodě, je důsledný. Navíc je vždy milý a usměvavý. Je štěstí mít dobrého lékaře.

K
Ověřeny pacient

Skvělý lékař. Empatický přístup, věnuje mnoho času rozhovoru a zpětné reflexi. Projevuje opravdový zájem. Jako jediný podá ruku. Jsem ráda, že jsem změnila gynekologa. Mohu jen doporučit.

M
Ověřeny pacient

Vyměnila jsem po letech gynekoložku za gynekologa z důvodu dostupnosti a čekací doby.Poprvé jsem se u lékaře cítila přirozeně a uvolněně, vyšetření proběhlo velmi citlivě a zcela bezbolestně.Podrobné vysvětlení (i na obrazovce), šetrný přístup a účast pana doktora, to vše zmírnilo můj první šok z velikého polypu.Pomoc při vyřizování předoperačních kontrol včetně provedení operace ve FN mně přesvědčily o tom, jak silně pozitivně tento pan doktor na mne zapůsobil.

M
Ověřeny pacient

Pan doktor je velice příjemný a hodný člověk, dobrý lékař. Po předchozích špatných zkušenostech se konečne nebojím chodit ke gynekologovi. Pan doktor vyslechne, vyšetří, vysvětlí. Komunikace mu nečiní žádný problém. Ordinace je nová, moc hezká a čistá. Sestřička je velice milá a vstřícná. Je nutno se objednat, ale v případě potíží vyjdou vstříc. Velice doporučuji.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den chtěla bych se zeptat,já jsem měla zvětšený vaječník na jedné straně a pan doktor ke kterému chodím mi řekl na kontrole,že jsem to měla z toho,že jsem ovulovala a předepsal mi hormonální antikoncepci a já jsem pana doktora neposlechla a antikoncepci neberu.Myslíte si,že jsem udělala špatně,že neberu antikoncepci?
Pan doktor mi předepsal antikoncepci ebeliu a řekl mi,že vůbec nevadí když budu špinit celý měsíc,když se mi bude motat hlava to nevadí a až by mi prý natekla noha tak bych měla přijít,ale jinak ne,takže jsem se rozhodla antikoncepci nebrat.
Myslíte si že jsem udělala dobře nebo špatně,že jsem antikoncepci nebrala?
Někdy mě i pobolívá na pravé straně,mám strach jsem ještě mladá,co bych měla udělat?

Dobrý den. Dle Vámi popisovaného ultrazvukového nálezu na vaječníku je zřejmě jednalo o zralé vajíčko těsně před ovulací či žluté tělísko, které vzniká po ovulaci. Je to naprosto fyziologický stav a odpovídá správně probíhajícímu menstruačnímu cyklu u zdravé ženy. Rozhodně jen kvůli tomuto antikoncepci nenasazujeme ( pokud ovulace není spojena s výraznými bolestmí ev. kolaps. stavy). Otázka antikoncepce, jejích výhod ale i rizik je velmi širikoká a nelze ji se kompletňe vypsat. Doporučuji se objednat na konzultaci ke gynekologovi. Připravte si otázky. Všeobecně je největší obava z trombozy a embolie - proto upozornění na otok nohy.

MUDr. David Neubert

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti