Pohraniční 47, Ostrava

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je profesionál každým coulem.Je taky hodný,chápavý a citlivý k pacientovy.

Umístění: Ordinace Jiný

Dr. Lyčka je skvěly zubař vždy dobře poradi je přijemny hodny i sestřička doporučuji

Umístění: Ordinace Jiný

Pan zubař je velice ochotný a milý. V rámci léčby opravdu přemýšlí nad tím, co je pro pacienta nejlepší.

Umístění: Ordinace Extrakce, plomby, preventivní prohlidky

Velmi dobrý zubař, zákroky téměř bezbolestné, perfektní přístup jeho i sestřiček. Hodně dobře je i následné zubní laborantky a jejich zubní můstky, zuby na míru atp. Rodinné zkušenosti předávané z generací na generaci...za mě pět hvězd, lépe šest.....apropo skoro vše v rámci pojišťovny...

Umístění: Ordinace

Výborný lékař vždycky perfektní ošetření nejen me ale i mych děti.Sestřičky úžasné vždycky usmevave.Neměnila bych

Umístění: Ordinace

Pana doktora mužu jen doporučit je ohleduplný a velice šikovný žádný zákrok nebolel prostě supr přístup .Sestřičky jsou taky super sympatické ochotné a hodné

Po mých zkušenostech s jinými zubaři já za celou rodinu mohu jen doporučit. Jsem srab, bojácná, ale jeho přístupem je naprosto dokonalý. Ošetřuje i naše dítě a přes veškeré zákroky, co mu už dělal, je prostě neskutečný, příjemný, dokonalý, citlivý!!! Kéž by bylo takovýchto více!

Pečlivý,velmi pěkný přístup k lidem,kteří se opravdu boji :-).Pana doktora mohu jen doporučit a sestřičky jsou taky skělé.

O trhání zubu jsem téměř nevěděl, ani v ordinaci ani doma, velmi pečlivý a jemný zubař. Mohu doporučit.

Souhlasím s nerozhodností, opravdu tatínek důležité zákroky dodělává.