Schodová 2, Brno-sever, Brno

Fyzioterapie +10 Více

Individuální lekce SM systém

Individuální tréninkový program • 600 Kč

Lymfodrenáž

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Při své práci upřednostňuji zejména aktivní přístup klienta, bez něhož není možné dlouhodobé odstranění obtíží, ať už jsme si bolest vypěstovali sedav...

• neurologická onemocnění

Neurologické rehabilitace

Poúrazová rehabilitace

Rehabilitace pro sportovce

FyzioBalance

Skupinové lekce cvičení na míčích

Skupinové lekce Pilates

Tejpování

Terapeutická masáž

FyzioBalance

Profesionální přístup, okamžitá orientace v problému. Hned po první návštěvě můj stav se zlepšil. Rozhodně doporučuji.

Ráda bych i touto cestou poděkovala Darině za profesionální a současně i lidský přístup k pacientům. Navštěvovala jsem ji na fyzioterapii s bolestí obou ramen a krční páteře. Hodně mi pomohla, vysvětlila mi podrobně cviky, ramena mám mnohem více pohyblivá a ulevilo se mi. Současně k ní chodím už dlouhou dobu cvičit (pilates). Oceňuji, že jí není zatěžko všechno podrobně vysvětlit, vracet se k pozicím, které nám nejsou jasné. Nebrání se dotazům, na všechno reaguje s pochopením a empatií. . Děkuji za její přístup.

Nezbývá než cvičit. Díky za otevření očí a za Váš přístup! Troufám si říct, že rameno je rozpohybované jako před úrazem a plně ho zatěžuji. Když najdu čas, tak si opakuji cviky, které jsme prováděli na terapii. Ještě jednou díky!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dostalo se mi velmi kvalitního ošetření akutního stavu a velmi mile jsem byl překvapen nejen profesionalitou, ale i ochotou a domluvou na nestandardním čase ošetření.

Darina je milá a profesionální fyzioterapeutka. Na jejích lekcích je poznat, že jsou důkladně připravené a promyšlené. Tempo uzpůsobuje individuálním potřebám skupiny a dává dostatečný prostor pro obcházení a upravování cvičících do správné pozice.
Dovysvětluje cviky, aby došlo ke komplexnímu pochopení a dává prostor pro dotazy.
Na lekci jsem se cítila velmi příjemně a odcházela s dobrým pocitem na těle. Za sebe můžu jedině doporučit.
(Absolvovala jsem pilates pro začátečníky)

16 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    jsem ve 30. týdnu těhotenství a byla mi diagnostikována blokáda krizokycelniho kloubu.
    Potíže trvají již 2 týdny. Byla jsem před týdnem u fyzioterapeuta na odblokování, kde se povedlo. Nicméně co se týče chůze a bolesti, tak žádná změna. Za další 2 dny jsem byla znovu na fyzioterapii, kde se mi to pokusili rozmasirovat a opět bez výsledku. Zítra jdu znovu.
    A moje otázka zní - je nějaká sance, ze se to do porodu nějak samo srovná nebo jaké mám další možnosti? Jsem už zoufalá, jelikož nejsem použitelná a nedokážu si představit s tímhle rodit a potom se starat o dite.
    Předem děkuji za odpověď a přeji hezky den.

Dobrý den, zkonzultujte tuto věc se svým ošetřujícím fyzioterapeutem, který Vás má vyšetřenou a vidí, jaké mate držení těla, měl by dokázat odpovědět nejlépe. Bloky SIS jsou během těhotenství časté, ale správnými cviky a úpravou držení těla lze mnohé minimálně zlepšit.

Mgr. Darina Kocúrková

• Dobry den je mi 23 let a posledni dobou me trapi bolesti DKK.posledni tyden me boli kazdy den.predtim obcas me zabolelo na urcitem miste.nejvice rano kdyz vstanu z postele a postavim se tak me boli chodidla a narty.behem dne se bolest stehuje a obcas me boli stehna nebo lytko i kolena. Asi 3 dny me boli i ruka od prstu az k lokti. Trpim na potize s krcni a bederni pateri.minuly tyden jsem byla v nemocnici na praxi a jeste na brigade 3 dny v marketu u kasy,ale na zatizeni DKK jsem zvykla s nikdy jsem tyto potize nemela. Myslite ze by to mohlo byt z pretizeni nebo od patere nebo mam radeji zajit na vysetreni? Barva koncetin je normalni
    Jen pocituji bolest. Predem dekuji za odpoved

Dobrý den, příčin muže být spoustu, od špatne obuvi, přes potíže s lymfou, přetížení, muže být i od bederní páteře, i když dle popisu bych to na hlavní příčinu neviděla, až po nějaké neurologické potíže. Určitě se objednejte na vyšetření k fyzioterapeutovi případně lékaři. Pěkný den

Mgr. Darina Kocúrková

• neurologická onemocnění