Schodová 2, Brno-sever, Brno

774 52.....

Fyzioterapie (od 500 kč)

Tejpování (od 250 kč)

Individuální tréninkový program (600 Kč) + 10 Více

Funkční trénink (od 600 kč)

Neurologické rehabilitace (od 500 kč)

Lymfodrenáž (od 1 000 kč)

Při své práci upřednostňuji zejména aktivní přístup klienta, bez něhož není možné dlouhodobé odstranění obtíží, ať už jsme si bolest vypěstovali sedav...

• neurologická onemocnění
  • onemocnění pohybového aparátu
  • onemocnění páteře

Ukončené školy

• Univerzita Palackého v Olomouci, Fakulta zdravotnických studií - získaný titul Mgr.
  • Ostravská univerzita v Ostravě, Fakulta zdravotnických věd - získaný titul Bc.

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Profesionální přístup, okamžitá orientace v problému. Hned po první návštěvě můj stav se zlepšil. Rozhodně doporučuji.

Ráda bych i touto cestou poděkovala Darině za profesionální a současně i lidský přístup k pacientům. Navštěvovala jsem ji na fyzioterapii s bolestí obou ramen a krční páteře. Hodně mi pomohla, vysvětlila mi podrobně cviky, ramena mám mnohem více pohyblivá a ulevilo se mi. Současně k ní chodím už dlouhou dobu cvičit (pilates). Oceňuji, že jí není zatěžko všechno podrobně vysvětlit, vracet se k pozicím, které nám nejsou jasné. Nebrání se dotazům, na všechno reaguje s pochopením a empatií. . Děkuji za její přístup.

Nezbývá než cvičit. Díky za otevření očí a za Váš přístup! Troufám si říct, že rameno je rozpohybované jako před úrazem a plně ho zatěžuji. Když najdu čas, tak si opakuji cviky, které jsme prováděli na terapii. Ještě jednou díky!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dostalo se mi velmi kvalitního ošetření akutního stavu a velmi mile jsem byl překvapen nejen profesionalitou, ale i ochotou a domluvou na nestandardním čase ošetření.

Darina je milá a profesionální fyzioterapeutka. Na jejích lekcích je poznat, že jsou důkladně připravené a promyšlené. Tempo uzpůsobuje individuálním potřebám skupiny a dává dostatečný prostor pro obcházení a upravování cvičících do správné pozice.
Dovysvětluje cviky, aby došlo ke komplexnímu pochopení a dává prostor pro dotazy.
Na lekci jsem se cítila velmi příjemně a odcházela s dobrým pocitem na těle. Za sebe můžu jedině doporučit.
(Absolvovala jsem pilates pro začátečníky)

Fyzioterapie

Skupinové lekce pilates

od 100 kč

Skupinové lekce cvičení na míčích

Tejpování

od 1 000 kč

od 1 000 kč

Běžný termín

Návštěva z ZnamyLekar.cz

(Absolvovala jsem pilates pro začátečníky)

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Mám instabilitu L4 a L5. Navrhují mi operaci.
    Mám bolesti v oblasti levé hýždě, křížové kosti, při chůzi mě začne narůstat bolest v hýždi, v boku, stehnu a začnu kulhat s nutností se zastavit a protáhnout levý bok.
    Vše se začalo postupně vyvíjet po skoku do bazénu s následným pádem na pravé vnitřně zrotované koleno.
    Je mi 58 let.

Dobrý den, nezaznela otázka. Pokud chcete názor, zda je operace nezbytná, tak souhlasím s kolegyni, abyste nejprve navštívil fyzioterapeuta, který Vás vyšetří, odebere podrobnější anamnezu a zjisti, zda jsou obtíže opravdu způsobeny instabilitou páteře.

Mgr. Darina Kocúrková

• Dobrý den! Od pasu dolů mám tělo jako ve svěráku a plosky nohou brní. Jaká je příčina??? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, příčin muže být mnoho. Doporučuji objednat se k neurologovi, který by Vás mohl odeslat na MR páteře a zjisti příčinu.

Mgr. Darina Kocúrková

• neurologická onemocnění
  • onemocnění pohybového aparátu
  • onemocnění páteře

Ukončené školy

Stáže

• Instruktorka Pilates a zdravotního cvičení
  • lektorka v Synergy academy pro kurzy fitness trenér a trénér se zdravotním zaměřením
  • 2012 - 2013 fyzioterapeut házenkářské extraligy
Zobrazit více