Schodová 2, Brno-sever, Brno

Individuální tréninkový program • 600 Kč +10 Více

Funkční trénink • od 600 kč

Neurologické rehabilitace • od 500 kč

Lymfodrenáž • od 1 000 kč

Při své práci upřednostňuji zejména aktivní přístup klienta, bez něhož není možné dlouhodobé odstranění obtíží, ať už jsme si bolest vypěstovali sedav...

• neurologická onemocnění
  • onemocnění pohybového aparátu
  • onemocnění páteře

Ukončené školy

• Univerzita Palackého v Olomouci, Fakulta zdravotnických studií - získaný titul Mgr.
  • Ostravská univerzita v Ostravě, Fakulta zdravotnických věd - získaný titul Bc.

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Profesionální přístup, okamžitá orientace v problému. Hned po první návštěvě můj stav se zlepšil. Rozhodně doporučuji.

Ráda bych i touto cestou poděkovala Darině za profesionální a současně i lidský přístup k pacientům. Navštěvovala jsem ji na fyzioterapii s bolestí obou ramen a krční páteře. Hodně mi pomohla, vysvětlila mi podrobně cviky, ramena mám mnohem více pohyblivá a ulevilo se mi. Současně k ní chodím už dlouhou dobu cvičit (pilates). Oceňuji, že jí není zatěžko všechno podrobně vysvětlit, vracet se k pozicím, které nám nejsou jasné. Nebrání se dotazům, na všechno reaguje s pochopením a empatií. . Děkuji za její přístup.

Nezbývá než cvičit. Díky za otevření očí a za Váš přístup! Troufám si říct, že rameno je rozpohybované jako před úrazem a plně ho zatěžuji. Když najdu čas, tak si opakuji cviky, které jsme prováděli na terapii. Ještě jednou díky!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dostalo se mi velmi kvalitního ošetření akutního stavu a velmi mile jsem byl překvapen nejen profesionalitou, ale i ochotou a domluvou na nestandardním čase ošetření.

Darina je milá a profesionální fyzioterapeutka. Na jejích lekcích je poznat, že jsou důkladně připravené a promyšlené. Tempo uzpůsobuje individuálním potřebám skupiny a dává dostatečný prostor pro obcházení a upravování cvičících do správné pozice.
Dovysvětluje cviky, aby došlo ke komplexnímu pochopení a dává prostor pro dotazy.
Na lekci jsem se cítila velmi příjemně a odcházela s dobrým pocitem na těle. Za sebe můžu jedině doporučit.
(Absolvovala jsem pilates pro začátečníky)

Fyzioterapie

od 1 000 kč

od 1 000 kč

Skupinové lekce Pilates

FyzioBalance

Skupinové lekce cvičení na míčích

Terapeutická masáž

od 800 kč

od 800 kč

Individuální lekce SM systém

Poúrazová rehabilitace

Rehabilitace pro sportovce

Běžný termín

Návštěva z ZnamyLekar.cz

(Absolvovala jsem pilates pro začátečníky)

13 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den! Od pasu dolů mám tělo jako ve svěráku a plosky nohou brní. Jaká je příčina??? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, příčin muže být mnoho. Doporučuji objednat se k neurologovi, který by Vás mohl odeslat na MR páteře a zjisti příčinu.

Mgr. Darina Kocúrková

• Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, jsem momentálně cca v 6 měsíci těhotenství, neprovádíte také nějakou masáž pro těhotné ? Ani nepožaduji vyloženě těhotenskou masáž, ale v mém současném stavu semnou doktoři moc dělat nemohou a nechtějí, a dostala jsem žádanku na fyzioterapeuta, ale Hořovice a Beroun můžou nejdřív až koncem února. Mám od konce prosince hroznou bolest krční páteře a levé lopatky, bolí mě hlava nepřetržitě, moje neuroložka mi sdělila, že potřebuji aby mi někdo tu lopatku a tu levou stranu uvolnil. Už se to nedá vydržet. Myslíte, že by mi pomohl nějaký ultrazvuk, nebo laser, masáž apod ? Jsem už vážně zoufalá. Léčím se s bolestí již cca 10 let. Předem moc Vám děkuji za odpověď.

Dobrý den, vzhledem k vzdálenosti od nás asi nejsme ideálními adepty. Nicméně pracujeme i s tehotnymi. Máme dobre zkušenosti s manualnim uvolňováním, vždy záleží na vhodne technice zvolené pro daný segment. Určite existují i těhotenské masáže, které bych Vám mohla v Brně doporučit.

Mgr. Darina Kocúrková

• neurologická onemocnění
  • onemocnění pohybového aparátu
  • onemocnění páteře

Ukončené školy

Stáže

• Instruktorka Pilates a zdravotního cvičení
  • lektorka v Synergy academy pro kurzy fitness trenér a trénér se zdravotním zaměřením
  • 2012 - 2013 fyzioterapeut házenkářské extraligy
Zobrazit více