Stomatologická ordinace
náměstí Svobody 1976, Kladno

Umístění: Stomatologická ordinace Kompletní ošetření zanedbaného chrupu.

První zubař kterému se povedlo zbavit mne strachu (můj strach byl až nepopsatelný), tímto chci zároveň poděkovat za přístup a profesionální práci. Toto nelze dosáhnout bez kladného vztahu k práci kterou vykonává.
Sviták

Paní doktorka je naprosto úžasná. Prošla jsem rukama mnoha lékařů a každý jen hleděl jak vydělat peníze a práci co nejvíc odfláknout, abych se vracela. Paní doktorka Dražkovičová je precizní, klidná a umí rozesmát i když vám do smíchu zrovinka není. Strach ze zubařů ze mne opadl a těším se na další návštěvu a na to, že konečně budu mít zuby spravené dlouhodobě a kvalitně. . . K dětem je vstřícná, milá a i syn, který plakal z počátku , se pak smál a děkoval za pastelky. Opravdu doporučuji a neměnila bych. Šimková

Paní doktorku Draškovičovou navštěvuji od svých 3 let, takže mohu ocenit její laskavé chování k dětem a profesionální přístup k dospělým. Vždy se mi dostalo poučení o prevenci i kvalitní péče (oceňuji diagnostiku skrytých kazů). Malý příklad: Jistá ortodontistka mi v dětství chtěla nechat proříznout dáseň, aby mi konečně vyrostl špičák. Paní doktorka Draškovičová tento postup označila za zcela zbytečný, téměř na počkání mi vyrobila umělé masírovací patro se špičákem a po pár dnech nošení se zcela přirozeně zub vyklubal.

Chodím jen k mladší paní doktorce a k jiné bych už nikdy nechtěl. Mám štěstí, že jsme asi zhruba v podobném věku a tak snad už nikoho jiného nebudu muset nikdy hledat. Bez injekce nedám ani ránu a dr.Baronová nikdy neváhá s aplikací.
J. Čepelka

Po zkušenostech od jiných stomatologů a ze zubních pohotovostí jsem přesvědčen, že nejlepší stomatolog na Kladně a jeho okolí je MUDr. Draškovičová i její mladší kolegyně. Nikdy jsem se nesetkal s neochotou a špatným chováním, ba naopak. Vždy když mě zákrok bolel tak mě bylo místo vždy umrtveno a vždy mi bylo vysvětleno co se mi bude dít. A to je v dnešní době u jakéhokoliv lékaře pomalu zázrakem. Kdyby takovýchto lékařů bylo víc tak, by se lidé nebáli chodit ani k zubařům a ani k jiným lékařům. Mohu jen doporučit:-)David S.

K mému překvapení velmi perfektní přístup,mám obrovský strach ze zubaře a tady mi bylo ukázáno že to není tak strašný a nemusím strachy omdlévat při vstupu.To že si v klídku povídala a vše mi vysvětlila brala jako samozřejmost...Obrovská spokojenost a velký dík

Nemohu s Vámi souhlasit,bohužel.Tato lékařka naprosto neakceptovala,že mě bolí vrtání zubu.Nebyla ochotná mi ho umrtvit,leč jsem ji o to žádala.Čili z mé strany naprosto neprofesionální přístup.Radši nemám teď žádného stomatologa,než abych byla u ní.

Perfektní stomatoložka, individuální přístup, ochota.

Paní doktorka je opravdu výborná. Chodíme k ní celá rodina včetně mého postiženého syna který ji miluje a na návštěvy u ní se vysloveně těší. Má skvělý přístup k pacientům, je moc šikovná a obětavá. Doufám že jí ještě dlouho bude sloužit zdraví a my se budeme ještě dlouho svěřovat do její péče.

V ordinaci Mudr. Dražkovičové se už pomalu ani necítím jako u zubaře, velmi pěkně se ke mě vždy chová a snaží se nabídnout i dobrou cenu. Práci této velice šikovné a ochotné doktorky doporučuji všem, tedy pokud Vás vtlačí do svého nabytého kalendáře.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, scháním pro svojí dcerku (2,5let) zubaře, který přijímá nové pacienty,abychom se dostali na preventivní kontrolu.
Pokud možno zubaře z Turnova, Liberce, Mladé Boleslavi či Jičína.Byla bych ráda, kdyby se nějaký dobrý zubař našel.Děkuji za pochopení.

Vaší dcerku by měl vzít do péče Váš zubní lékař.Horší je ,pokud žâdného nemáte.Situace dnes se zubními lékaři je velmi svízelná.Současně doporučuji učit čistit zoubky aspoň dvakrát denně hezkým dětským kartáčkem,zatím jde o nacvičení návyku.Důležitý velmi je pitný režim.Voda,voda,voda a žádné Jupíky apod.Všude kvanta cukru.Toť vše.

MUDr. Danuše Draškovičová

jakou částku obnáší kód 00501 u stomatologie při trhání zubů s umrtvením injekcí ?

Takový kod neznám,ale trhání zubu s injekcí by mělo být zdarma,pokud má lékař smlouvu s pojišťovnou.

MUDr. Danuše Draškovičová