Roškotova 1/1225, Praha
Gastroenterologie

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Gastroenterologie celiakie

Neuvěřitelné ! Dlouho a troufám si říct, že nikdy jsem nezažila příjemnější a profesionálnější sestřičku a paní doktorku. Z vyšetření jsem měla měsíc dopředu šílené nervy, ale nakonec díky jejich úžasnému přístupu jsem zvládla vše úplně v pohodě, bez nervů, odcházela jsem s dobrou náladou a dobrým pocitem, že jsem narazila na skvělé odborníky, ale i lidské bytosti. Rozhodně doporučuji, určitě mi dáte za pravdu :-)

Dnes 12.1.2018 sem byl u pani doktorky Tůmové na vysetreni zaludku .Prosel sem si uz mnoho vysetreni a doktoru ale tak skvelej pristup pani doktorky a sestricky sem jeste nikdy nezazil.Nesmirne mile,vse vysvetli,poradi no proste z tohoto vysetrni sem odchazel uplne v super nalade a uplne sem zapomel na nejaky stres kolem toho zakroku. Jeste jednou dekuji a mohu jen doporucit.S pozdravem Michal Ch.

Umístění: Gastroenterologie

Dnes maminka - 88 let,absolvovala vyšetření u paní doktorky. Tak úžasný přístup k pacientovi,jaký má paní doktorka i její sestřička, jsem dlouho nezažila. Mamka,která má děs z lékařů, odcházela z ordinace v "růžovém" rozpoložení. Všechno jí bylo dopodrobna vysvětleno, nastavena léčba a jestli ještě někdy bude potřeba gastroenterologické vyšetření, tak jedině, tady u tohoto "tandemu" ordinace. Empatii by paní doktorka mohla vyučovat u celé řady svých kolegů. Moc díky

Paní doktorka je velmi příjemná, obě sestřičky rovněž. Dnes jsem u nich absolvovala gastroskopii a musím říci, že i přes mé velké počáteční obavy, to nakonec nebylo tak zlé. Vstřícný přístup, při kterém vysvětlují, co se bude dít a proč, velmi pomohl. Můžu doporučit! 13.3.2014

Velmi zkušená lékařka i sestra, vše provádějí pečlivě a důkladně, aby se nic nepřehlédlo. J.

Doktorka i sestra jsou velice milé, to je pravda. Zákrok byl však velmi bolestivy - doktorka mi střevo natlakovala vzduchem k prasknutí. A aby to nebylo málo, tak mi sestra při zákroku tlačila na břicho. Břicho bolelo ještě několik hodin po zákroku (což doktorka avízovala předem). Příště zkusím jiné pracoviště.

K paní doktorce jsme přešel z jiného pracoviště kde byl přístum opravdu hrozný a udělal jsem dobře. Je vidět že vše je o lidech ač mají dvě stajná pracoovičtě stejné podmínky tak u jednoho vládné vlídné slovo a na druhém vše kazí jeden nebo dva lidi kteří nedokáží pochopit , že k nim přišel člověk který má strach a obavy. Přístup paní doktorky byl od začátku až do konce velmi příjemný,chápající ,vše vysvětlila a i když samotné vyšetření kolonoskopií není samozřejmě samo o sobě příjemné tak jsme vše zvládli bez problémů . Určitě můžu říci že jsem byl velmi spokojen a paní doktorku můžu všem doporučit.

Paní doktorka je milá, ochotná vše vysvětlí a nic nepodcení. Při vyšetření gastroskopie a kolonoskopie je velmi citlivá. Mohu jen doporučit a jsem šťastná, že jsem jsem se na doporučení k paní doktorce dostala. Za vše ji moc děkuji a mohu každému paní doktorku doporučit. Neměninila bych. Sestřička je též velice milá a ochotná. Růžena Sačuková

Paní doktorka má telefon 261 105 414

Moje lékařka mě doporučila do poradny na gastroenterologii na kolonoskopii. Paní doktorce s nemohu dovolat, nevím zda telefonní číslo je dobré. Poraďte. Děkuji Renata