Gastroenterologie
Roškotova 1/1225, Praha

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Gastroenterologie Jiný

Pani doktorka i sestra, obě velmi sympatické a empatické. Profesionální přístup. Nejprve vše podrobně vysvětlily, potom provedly vyšetření a nebylo to vůbec nepříjemné. Byly skvělé nebojte se toho. Byl prostor i na malé legrácky, v ne úplně komfortní situaci :-)Velké díky za perfektně odvedenou praci. Nejvíc profesionální dvojice, kterou jsem v našem zdravotnictví potkal. Dávám 6 hvězd.

Umístění: Gastroenterologie Jiný

Zkušená, empatická, hodná paní doktorka, stejně hodnotím i sestřičku. Obě vzbuzují důvěru a zbavují svého pacienta obav před i nepříjemnými vyšetřeními. Děkuji za lidský přístup. Renata Drahotová

Umístění: Gastroenterologie Jiný

Milá a empatická sestřička, paní doktorka ochotná, také vše vysvětlila. Po počátečním strachu a obavách z kolonoskopie jsem uléhala i vstávala z lůžka bez strachu i bolesti.
Děkuji oběma za vlídný přístup!

Umístění: Gastroenterologie Jiný

S dlouhotrvajícími střevními problémy, na které nic nepomáhalo, jsem byl nejprve poslán na gastroskopii. Protože můj problém není nějak vyloženě závažný a kritický, ale nepříliš jasný, hledal jsem gastroenterologa, který bude schopen nad problémem přemýšlet hlouběji a ne jen udělat endoskopii a hotovo.
Na základě zdejších recenzí jsem vybral Dr. Tůmovou a těšil se na milého lékaře, s kterým třeba najdeme řešení, abych nemusel celá rána trávit na záchodě.
Sestřička byla velice milá, to ano. Ale tím to skončilo. Paní doktorka mi od prvního pohledu přišla poněkud strohá, na základě recenzí jsem čekal někoho jiného. To by samozřejmě nevadilo. Prošli jsme moji anamnézu, a když jsem paní doktorce začal vysvětlovat okolnosti mých potíží, zarazila mne, že na tohle nemá čas, že řeší jen závažné problémy. Podle jejího názoru by si vlastně s mým problémem měla poradit moje obvodní lékařka a že na gastroskopii bych musel mít něco závažnějšího. Kdyby to aspoň řekla nějak zdvořile, tak budiž. Ale bylo vidět, že ji obtěžuji a že se odmítá zabývat něčím, co není opravdu závažný problém.
Jinými slovy - pokud máte těžké problémy, možná pomůže, nevím. Ale pokud potřebujete pomoci s něčím, co není nějak extra závažné, tak u paní doktorky Tůmové nepochodíte - po měsíci čekání na termín se setkáte jen s protivnou babou a milou sestřičkou.

Umístění: Gastroenterologie Jiný

Pani doktorka i sestra jsou skvěle!
Ačkoli kolonoskopie byla chvilkami nepříjemná, bylo vše ostatní zcela v pořádku. Jak doktorka tak sestra navodi skvělý pocit klidu a pohody.
Za me úžasne.

Umístění: Gastroenterologie Jiný

Moc děkuji za vyšetření. Paní doktorka i sestřička byly moc milé, jejich přístup byl profesionální a jednání vstřícné a empatické. V jejich ordinaci se pacient nemusí vyšetření bát!

Umístění: Gastroenterologie Jiný

V životě jsem nezažila příjemnější dvojici. Paní doktorce a sestřičce moc za všechno děkuji. Je přede mnou dlouhá cesta, ale věřím, že s jejich přístupem půjde vše lépe. Krásný příklad dokonalých specialistů pro ostatní.

Umístění: Gastroenterologie Jiný

Mám zkušenost takovou, že vždy narazím na příjemnou doktorku a nepříjemnou sestřičku nebo naopak , ale tady je to totálně jiné.
Paní doktorka i sestřička jsou moc hodné, empatické, lidské a milé.
Víc takových odborníků na svém místě a hned bude na světě lépe. :-)
Doporučuji všem!

Umístění: Gastroenterologie Jiný

Paní doktorka je pro mě nejsympatičtější a nejvíc empatický lékař, jakého jsem kdy potkala. Navzdory tomu, že gastroenterologická vyšetření nepatří k nejpříjemnějším, pro mě ani jedna návštěva nebyla stresující. Jak gastroskopie, tak kolonoskopie proběhly naprosto v pohodě. Úžasná je i paní sestřička, na moje doporučení už do ordinace chodí celá moje rodina a všichni jsou péčí nadšení.

Umístění: Gastroenterologie celiakie

Neuvěřitelné ! Dlouho a troufám si říct, že nikdy jsem nezažila příjemnější a profesionálnější sestřičku a paní doktorku. Z vyšetření jsem měla měsíc dopředu šílené nervy, ale nakonec díky jejich úžasnému přístupu jsem zvládla vše úplně v pohodě, bez nervů, odcházela jsem s dobrou náladou a dobrým pocitem, že jsem narazila na skvělé odborníky, ale i lidské bytosti. Rozhodně doporučuji, určitě mi dáte za pravdu :-)