Adresa

Roškotova 1/1225, Praha
Gastroenterologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
65 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
T
Ověřeny pacient
Umístění: Gastroenterologie Jiný

Paní doktorka je pro mě nejsympatičtější a nejvíc empatický lékař, jakého jsem kdy potkala. Navzdory tomu, že gastroenterologická vyšetření nepatří k nejpříjemnějším, pro mě ani jedna návštěva nebyla stresující. Jak gastroskopie, tak kolonoskopie proběhly naprosto v pohodě. Úžasná je i paní sestřička, na moje doporučení už do ordinace chodí celá moje rodina a všichni jsou péčí nadšení.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Gastroenterologie celiakie

Neuvěřitelné ! Dlouho a troufám si říct, že nikdy jsem nezažila příjemnější a profesionálnější sestřičku a paní doktorku. Z vyšetření jsem měla měsíc dopředu šílené nervy, ale nakonec díky jejich úžasnému přístupu jsem zvládla vše úplně v pohodě, bez nervů, odcházela jsem s dobrou náladou a dobrým pocitem, že jsem narazila na skvělé odborníky, ale i lidské bytosti. Rozhodně doporučuji, určitě mi dáte za pravdu :-)


S
Ověřeny pacient

Dnes 12.1.2018 sem byl u pani doktorky Tůmové na vysetreni zaludku .Prosel sem si uz mnoho vysetreni a doktoru ale tak skvelej pristup pani doktorky a sestricky sem jeste nikdy nezazil.Nesmirne mile,vse vysvetli,poradi no proste z tohoto vysetrni sem odchazel uplne v super nalade a uplne sem zapomel na nejaky stres kolem toho zakroku. Jeste jednou dekuji a mohu jen doporucit.S pozdravem Michal Ch.


Z
Ověřeny pacient
Umístění: Gastroenterologie

Dnes maminka - 88 let,absolvovala vyšetření u paní doktorky. Tak úžasný přístup k pacientovi,jaký má paní doktorka i její sestřička, jsem dlouho nezažila. Mamka,která má děs z lékařů, odcházela z ordinace v "růžovém" rozpoložení. Všechno jí bylo dopodrobna vysvětleno, nastavena léčba a jestli ještě někdy bude potřeba gastroenterologické vyšetření, tak jedině, tady u tohoto "tandemu" ordinace. Empatii by paní doktorka mohla vyučovat u celé řady svých kolegů. Moc díky


A
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi příjemná, obě sestřičky rovněž. Dnes jsem u nich absolvovala gastroskopii a musím říci, že i přes mé velké počáteční obavy, to nakonec nebylo tak zlé. Vstřícný přístup, při kterém vysvětlují, co se bude dít a proč, velmi pomohl. Můžu doporučit! 13.3.2014


1
Ověřeny pacient

Velmi zkušená lékařka i sestra, vše provádějí pečlivě a důkladně, aby se nic nepřehlédlo. J.


P
Ověřeny pacient

Doktorka i sestra jsou velice milé, to je pravda. Zákrok byl však velmi bolestivy - doktorka mi střevo natlakovala vzduchem k prasknutí. A aby to nebylo málo, tak mi sestra při zákroku tlačila na břicho. Břicho bolelo ještě několik hodin po zákroku (což doktorka avízovala předem). Příště zkusím jiné pracoviště.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsme přešel z jiného pracoviště kde byl přístum opravdu hrozný a udělal jsem dobře. Je vidět že vše je o lidech ač mají dvě stajná pracoovičtě stejné podmínky tak u jednoho vládné vlídné slovo a na druhém vše kazí jeden nebo dva lidi kteří nedokáží pochopit , že k nim přišel člověk který má strach a obavy. Přístup paní doktorky byl od začátku až do konce velmi příjemný,chápající ,vše vysvětlila a i když samotné vyšetření kolonoskopií není samozřejmě samo o sobě příjemné tak jsme vše zvládli bez problémů . Určitě můžu říci že jsem byl velmi spokojen a paní doktorku můžu všem doporučit.


R
Ověřeny pacient

Paní doktorka je milá, ochotná vše vysvětlí a nic nepodcení. Při vyšetření gastroskopie a kolonoskopie je velmi citlivá. Mohu jen doporučit a jsem šťastná, že jsem jsem se na doporučení k paní doktorce dostala. Za vše ji moc děkuji a mohu každému paní doktorku doporučit. Neměninila bych. Sestřička je též velice milá a ochotná. Růžena Sačuková


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka má telefon 261 105 414


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti