Daniela Tůmová, gastroenterolog Praha

MUDr. Daniela Tůmová

Gastroenterolog, Pediatr Více

Roškotova 1/1225, Praha
Gastroenterologie

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Gastroenterologie Jiný

Pani doktorka i sestra jsou skvěle!
Ačkoli kolonoskopie byla chvilkami nepříjemná, bylo vše ostatní zcela v pořádku. Jak doktorka tak sestra navodi skvělý pocit klidu a pohody.
Za me úžasne.

G
Umístění: Gastroenterologie Jiný

Moc děkuji za vyšetření. Paní doktorka i sestřička byly moc milé, jejich přístup byl profesionální a jednání vstřícné a empatické. V jejich ordinaci se pacient nemusí vyšetření bát!

Umístění: Gastroenterologie Jiný

V životě jsem nezažila příjemnější dvojici. Paní doktorce a sestřičce moc za všechno děkuji. Je přede mnou dlouhá cesta, ale věřím, že s jejich přístupem půjde vše lépe. Krásný příklad dokonalých specialistů pro ostatní.

Umístění: Gastroenterologie Jiný

Mám zkušenost takovou, že vždy narazím na příjemnou doktorku a nepříjemnou sestřičku nebo naopak , ale tady je to totálně jiné.
Paní doktorka i sestřička jsou moc hodné, empatické, lidské a milé.
Víc takových odborníků na svém místě a hned bude na světě lépe. :-)
Doporučuji všem!

Umístění: Gastroenterologie Jiný

Paní doktorka je pro mě nejsympatičtější a nejvíc empatický lékař, jakého jsem kdy potkala. Navzdory tomu, že gastroenterologická vyšetření nepatří k nejpříjemnějším, pro mě ani jedna návštěva nebyla stresující. Jak gastroskopie, tak kolonoskopie proběhly naprosto v pohodě. Úžasná je i paní sestřička, na moje doporučení už do ordinace chodí celá moje rodina a všichni jsou péčí nadšení.

Umístění: Gastroenterologie celiakie

Neuvěřitelné ! Dlouho a troufám si říct, že nikdy jsem nezažila příjemnější a profesionálnější sestřičku a paní doktorku. Z vyšetření jsem měla měsíc dopředu šílené nervy, ale nakonec díky jejich úžasnému přístupu jsem zvládla vše úplně v pohodě, bez nervů, odcházela jsem s dobrou náladou a dobrým pocitem, že jsem narazila na skvělé odborníky, ale i lidské bytosti. Rozhodně doporučuji, určitě mi dáte za pravdu :-)

Dnes 12.1.2018 sem byl u pani doktorky Tůmové na vysetreni zaludku .Prosel sem si uz mnoho vysetreni a doktoru ale tak skvelej pristup pani doktorky a sestricky sem jeste nikdy nezazil.Nesmirne mile,vse vysvetli,poradi no proste z tohoto vysetrni sem odchazel uplne v super nalade a uplne sem zapomel na nejaky stres kolem toho zakroku. Jeste jednou dekuji a mohu jen doporucit.S pozdravem Michal Ch.

Umístění: Gastroenterologie

Dnes maminka - 88 let,absolvovala vyšetření u paní doktorky. Tak úžasný přístup k pacientovi,jaký má paní doktorka i její sestřička, jsem dlouho nezažila. Mamka,která má děs z lékařů, odcházela z ordinace v "růžovém" rozpoložení. Všechno jí bylo dopodrobna vysvětleno, nastavena léčba a jestli ještě někdy bude potřeba gastroenterologické vyšetření, tak jedině, tady u tohoto "tandemu" ordinace. Empatii by paní doktorka mohla vyučovat u celé řady svých kolegů. Moc díky

Paní doktorka je velmi příjemná, obě sestřičky rovněž. Dnes jsem u nich absolvovala gastroskopii a musím říci, že i přes mé velké počáteční obavy, to nakonec nebylo tak zlé. Vstřícný přístup, při kterém vysvětlují, co se bude dít a proč, velmi pomohl. Můžu doporučit! 13.3.2014

Velmi zkušená lékařka i sestra, vše provádějí pečlivě a důkladně, aby se nic nepřehlédlo. J.