Velmi příemná a starostlivá lékařka jde ve šlépějích svého otce, který je také skvělý lékař. Jsem rád, že mne má na starosti. Zdeněk Hanzlík

Nebyla jsem u paní doktorky tolikrát, abych jí mohla hodnotit. Mám ale zkušenost o kterou se s vámi podělím. Mám několik nemocí s kterými chodím již několik let ke specialistům, od kterých paní doktorka dostává pokaždé zprávy v jakém stádiu nemoc a léčení probíhá. Když jsem u ní loni byla s problémem, napsala mi " vynikající" prášky na něž jsem doplácela přes 300,-. Po přečtení příbalového letáku jsem v kolonce: Neužívejte lék pokud trpíte těmito chorobami... našla napsané všechny své diagnózy s kterými se léčím!!! Tudíž naprosto nevyhovující lék, pro mne přímo jed. Vím že jsem měla obratem jít za paní dr. a řešit to, ale každý tolik odvahy nemá. Raději jsem neužívané prášky odnesla k likvidaci do lékárny.
Co k tomu dodat. Nezkušenost paní doktorky nebo nezájem? Kdo ví.
V každém případě uvidím až k ní někdy příště půjdu, pak budu hodnotit a třeba i řešit jiného lékaře.

Mám z paní/slečny doktorky dobrý pocit. Mladá, milá,starostlivá, perspektivní s profesionálním přístupem.