Vrbova 1427, Praha 4, Praha

Přijímám: dospělí, děti od 13 let

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Mgr. Daniel Patzelt - psycholog, psychoterapeut

Poskytuji psychologické konzultace, psychoterapii a hypnoterapii pro dospívající a dospělé. Jsem psychoterapeut v akreditovaném výcviku systemické psy...

• psychoterapie
  • psychosomatika
  • hypnoterapie

Umístění: Mgr. Daniel Patzelt - psycholog, psychoterapeut osobní psychoterapie

Člověk, jenž mi změnil život, pomohl mi zvládat stresové situace(měl jsem úzkosti kvůli špatné rodinné situaci a maturitu před sebou), dal mi do života mnoho hodnotných rad. Vřele doporučuji.

Mgr. Daniel Patzelt

Vážím si toho, že jsem vás mohl doprovázet na části vaší neuvěřitelné cesty. Rozdávání rad není moje parketa, takže jsem rád, že jste si z naší spolupráce odnesl to, co jste potřeboval. Spolupráce s vámi je pro mě důkazem, že změna k lepšímu je vždy možná a na začátku si často ani neumíme představit, jak velkolepá bude :) Ať se daří!

Umístění: Mgr. Daniel Patzelt - psycholog, psychoterapeut Jiný

Ze začátku jsem byl trochu nervózní, ale rychle jsem si zvykl. Pan Patzelt je milý, věcný, všechno dokáže vysvětit a někdy mě docela překvapil :) Za sedm setkání byl můj problém vyřešen, a to je hlavní.

Mgr. Daniel Patzelt

Počáteční nervozita je normální, jsem rád, že se nám podařilo ji rychle zvládnout. Klobouk dolů před energií, kterou jste do naší spolupráce přinesl. Ať se daří i nadále!