Všeobecná zdravotní pojišťovna

Digitální rentgen

V budově mammacentra funguje 4 dny v týdnu mamární a onkologická poradna (jedná se o součást nestátního interního odděleni olomouc), která slouží ženám s onemocněním prsu včetně žen, které jsou již v léčbě nebo po léčbě rakoviny prsu.

Zobrazit ostatní profily diagnostiků v okolí

Lékařskou fakultu UP v Olomouci jsem ukončila v r. 1988. 20 let jsem pracovala na Radiologické klinice FN v Olomouci, absolvovala jsem 1. atestaci z R...

Digitální rentgen

Dlouhá 28/524, Olomouc

MAMMACENTRUM Olomouc s.r.o. - RDG

Dlouhá 28/524, Olomouc

MAMMACENTRUM Olomouc s.r.o. - RDG

Paní doktorka je opravdu velmi hodná, lidská, lékařka na svém místě. I všichni ostatní v tomto zařízení. Všem budu vřele doporučovat. Děkuji za vynikající péči.

Empatie,profesionalita,zájem o pacientky-jak ze strany doktorky Houserkové,tak radiologických laborantek a zdravotních sester.Přála bych všem ženám péči v tomto zařízení.Tímto děkuji i za ostatní spokojené pacientky,které možná o této možnosti vyjádření díků nevědí.

Vynikající odbornice, obětavá, milá, skromná, se zájmem o každou pacientku.

Vynikající odbornice se zájmem o pacienta.

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,

záleží na tom, o jakou oblast - orgán těla se jedná a zda by bylo nutné použít i kontrastní paramagnetickou látku, která je poměrně drahá. Cena se pohybuje v tisících (průměrně 5-10)

MUDr. Dana Houserková, Ph.D.

• Zdravím, vzadu na temeni hlavy mám vyrustek lebky max 1cm velký, je přesně v prostředku a symetrický.
    Nemám žádné potíže jem mě to v tom místě občas lehce píchne.
    Nevíte o co by se mohlo jednat?
    Moc děkuji.

Dobrý den,

bylo by vhodné se poradit s Vaším praktikem, může Vás poslat na rentgen lebky, aby se zjistilo, zda se nejedná o kostní výrůstek, který obvykle neznamená nic závažného. Může se také jednat jen o chrupavčitou nebo vazivovou tkáň.

MUDr. Dana Houserková, Ph.D.