Ord. praktického lékaře stomatologa
J. E. Purkyně 270/5, Most

I já chodila k paní doktorce, ve 24 přišla jsem přišla o dva zuby a skončila v nemocnici na resekci.Následoval zánět a odchod k jinému zubaři. Díky, už nikdy

Naštěstí jsem k této doktorce nepatřila ale jednou jsem měla tu smůlu,že mě postihla gangréna zubu/kdo prožil pochopí/a můj zlatý ošetřující lékař nebyl přítomen a tak jsem dle daných pravidel musela k doktorce D.Uhlířové.Po hrůzné noci jsem se ihned po ránu se šílenými bolestmi doprošovala aby mi pomohla a ona mi na to odpověděla že musím počkat až prohlédne školní mládež,které má objednané./jednalo se o 12 školáků/Naštěstí vyšla ven lékařka z vedlejší ordinace a když vyděla v jakém jsem stavu ihned mě vzala,zub odvrtala a hned se mi ulivilo.

K paní doktorce jsem chodila během střední školy, protože jsme k ní byli tzv. přiděleni a za jediný rok mi stihla vyvrtat a zničit 4 úplně zdravé stoličky, když se chěla pustit do další stoličky, rychle jsem změnila lékaře a z kazu se vyklubala jen tmavá skvrna od čaje. Opravdu profesionálka! Je to přes 14 let a žádné jiné plomby nemám, fakt děkuju pěkně za zničené zuby. Ke všemu jsem k ní z celé třídy chodila jen já a místo toho, aby to ocenila, dostala jsem naopak vynadáno za ostatní. Díky takovým stomatologům se lidé bojí překročit práh ordinace.

Navstevovala jsem pani doktorku v detstvi a dnes ji mohu podekovat za obraceny predkus.Porad rodicum tvrdila,jak je vse v poradku a ´nakonec jsem nosila 5 let rovnatka,ale uz to nepomohlo,protoze se na to prislo moc pozde.

X

složitější záležitosti sama nezvládne