Husova 1290/75, Liberec
Praktický lékař pro dospělé

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí

Vystudovala jsem Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Získala jsem atestace 1. a 2. stupně v oboru všeobecné praktické lékařství, ve...

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Prevence, štítná žláza

K paní doktorce jsem začala chodit na vysoké škole. Při akutních obtížích mě vyšetřila i přes to, že jsem u ní tou dobou neměla vedenou kartu. Od té doby jsem u ní zůstala, paní doktorka je velmi milá a pečlivá. Ihned na první návštěvě odhalila zvětšenou štítnou žlázu a po potvrzení z krve nasadila léčbu.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Nejlepší lékařská péče jakou jsem kdy měla.
Po profesionální stránce skvělá, po lidské stránce empatická, příjemná.
Doslova mi zachránila život, (rozpoznala plicní embolii, a okamžitě nechala hospitalizovat.
Zůstala jsem u ní i když už jsem dlouho v důchodu a nepracuji na Technické univerzitě.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Dlouholetá spolupráce

Paní doktorku znám od doby, kdy k nám na školu (tehdy ještě VŠST) nastoupila po kolegovi, který odcházel do důchodu. Jako bývalý student a později odborný asistent jsem zůstal rád v její péči i 8 let po absolvování (1988). A to i poté, když jsem už dávno nebydlel v Liberci, s jedinou přestávkou, což byl 4-letý pobyt v USA. Třeba taky v HK, nejdéle pak v Praze, ale i jinde, dokonce dva roky na Moravě!
A to až do letošního roku, kdy jsem uznal, že když se ráno probudím s horečkou či jiným vážnějším problémem, není tak snadné sednout do autobusu a jet do ordinace 100 km vzdálené. Takže jsem si s těžkým srdcem musel najít v Praze praktickou lékařku, ale opravdu mne to velmi mrzí. V kontaktu však zůstáváme i nadále.
U paní doktorky oceňuji celostní přístup, jelikož má odborný přehled a aktivně využívá také postupy východní medicíny. Krom toho je velmi lidská. Na každý email nebo telefonát obdržím relevantní a vstřícnou odpověď. Dr. Švorcovou zkrátka vnímám jako prototyp rodinného lékaře, jak tomu bývalo kdysi.

Paní doktorka je naprosto úžasná a profesionálka na svém místě. Za ty roky s ní mám pouze skvělé zkušenosti. Vždy velmi milá, usměvavá a ochotná i přesto, že má plnou čekárnu k prasknutí. Jako jediná mi dokázala zjistit a úspěšně léčit mononukleozu a vždy ochotně poradí i po telefonu. Takhle si představuju, že by doktoři měli pracovat. Navíc příjemné prostředí a moc milá sestřička, vřele doporučuju!

Maximální spokojenost s paní doktorkou, ke které docházím od 18 let. Vstřícná, milá, vždy dokázala pomoci, vždy jsme se na všem domluvili. Vždy vyhověla mým požadavkům. Lékařské znalosti na vysoké úrovni. Příjemné prostředí, příjemné sestry. Určitě paní doktorku doporučuji.

Výborný lékař, osobní přístup, moderní metody, flexibilita. Zní to asi divně, ale těším se chodit k lékaři...Mohu jen doporučit.

K paní doktorce jsem přešla od svého dětského lékaře již před mnoha lety, paní doktorka je skvělá, příjemná, ochotná a má úžasný lidský přístup, sestřička je také moc milá a nejsou žádné fronty, i když jsem nikdy neměla pocit, že by paní doktorka na mě spěchala! Mohu jen doporučit. Příjemné prostředí ordinace i čekárny.

Výborný lékař, mohu jen doporučit. Chodím k paní doktorce již 15 let a jsem maximálně spokojen s jejím přístupem.

Dlouhé roky mně trápila těžká senná rýma (ve dne v noci ucpaný nos). Prášky postupně přestaly účinkovat a rýma se zhoršovala. Klasická medicína nestačila. S obavami jsem čekal, co bude dál. Na doporučení jsem navštívil paní doktorku Švorcovou. Ta mi postupně pomocí homeopatie rýmu odstranila. Dnes nemám žádné potíže. Paní doktorce děkuji a každou sezónu na ní vděčně vzpomínám. Oceňuji především ochotu, přehled, orientaci v problematice a perfektní výsledek.

Pozn.: homeopatie je druhá nejrozšířenější léčebná metoda po klasické čínské medicíně. V současné podobě homeopatii objevil německý lékař Samuel Hahnemann (1755-1843).

Paní doktorka je velmi ochotná a milá. Neměla problém mi udělat předoperační vyšetření o víkendu. Mohu jen doporučit.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, přítelkyni se objevily na těle nějaké jak kdyby štípance (na krku,na rukou,na nohou a na zádech ale nikdy necítí že by jí něco štíplo či kouslo.Ucíti to až když ji to začne svědit.Pupínky má červené.Nevíte od čeho to může být a jak se to dá léčit? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, mohlo by se jednat o alergïcké . obtíže- kopřivku.

MUDr. Dagmar Švorcová

• Dobrý den,
    už od Silvestra mě trápí opar přes celou pusu a nemůžu se ho zbavit. Vždycky se mi to po nějaké době podaří, ale za chvíli se objeví znova. Používám zovirax, pastu na vysušování, doplňuji B komplex a C. Nic nepomáhá. Byla jsem už u kožařky, ta mi předepsala prášky a mast, mast pořád používám, prášky jsem spotřebovala. Už si nevím rady. Prosím, máte radu, jak se oparu konečně zbavit? Děkuji.

Dobrý den,
    domnívám se, že by Vám mohla pomoci terapie laserem.

MUDr. Dagmar Švorcová

• všeobecný praktický lékař