Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Husova 1290/75, Liberec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

O mně

Vystudovala jsem Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Získala jsem atestace 1. a 2. stupně v oboru všeobecné praktické lékařství, ve...

Více

Specializace

  • všeobecný praktický lékař

35 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Chodím k MUDr. D. Švorcové desítky let , zná mě jako doslova své boty , skrz naskrz , ví co je ve mě , zažili jsme už spolu moc a moc a vím že ji potřebují . Je to velice slušná a chytrá paní a nezištně pomáhá a zažije se někdy zábava ,mockrát mi již velmi pomohla a věřím že i nadále budeme v dobrém spojení . Má u sebe i perfektní milou sestřičku . Hodně zdaru nadále, dámy

P
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Prevence, štítná žláza

K paní doktorce jsem začala chodit na vysoké škole. Při akutních obtížích mě vyšetřila i přes to, že jsem u ní tou dobou neměla vedenou kartu. Od té doby jsem u ní zůstala, paní doktorka je velmi milá a pečlivá. Ihned na první návštěvě odhalila zvětšenou štítnou žlázu a po potvrzení z krve nasadila léčbu.

V
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Nejlepší lékařská péče jakou jsem kdy měla.
Po profesionální stránce skvělá, po lidské stránce empatická, příjemná.
Doslova mi zachránila život, (rozpoznala plicní embolii, a okamžitě nechala hospitalizovat.
Zůstala jsem u ní i když už jsem dlouho v důchodu a nepracuji na Technické univerzitě.


Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Dlouholetá spolupráce

Paní doktorku znám od doby, kdy k nám na školu (tehdy ještě VŠST) nastoupila po kolegovi, který odcházel do důchodu. Jako bývalý student a později odborný asistent jsem zůstal rád v její péči i 8 let po absolvování (1988). A to i poté, když jsem už dávno nebydlel v Liberci, s jedinou přestávkou, což byl 4-letý pobyt v USA. Třeba taky v HK, nejdéle pak v Praze, ale i jinde, dokonce dva roky na Moravě!
A to až do letošního roku, kdy jsem uznal, že když se ráno probudím s horečkou či jiným vážnějším problémem, není tak snadné sednout do autobusu a jet do ordinace 100 km vzdálené. Takže jsem si s těžkým srdcem musel najít v Praze praktickou lékařku, ale opravdu mne to velmi mrzí. V kontaktu však zůstáváme i nadále.
U paní doktorky oceňuji celostní přístup, jelikož má odborný přehled a aktivně využívá také postupy východní medicíny. Krom toho je velmi lidská. Na každý email nebo telefonát obdržím relevantní a vstřícnou odpověď. Dr. Švorcovou zkrátka vnímám jako prototyp rodinného lékaře, jak tomu bývalo kdysi.


Ověřený profil

Paní doktorka je naprosto úžasná a profesionálka na svém místě. Za ty roky s ní mám pouze skvělé zkušenosti. Vždy velmi milá, usměvavá a ochotná i přesto, že má plnou čekárnu k prasknutí. Jako jediná mi dokázala zjistit a úspěšně léčit mononukleozu a vždy ochotně poradí i po telefonu. Takhle si představuju, že by doktoři měli pracovat. Navíc příjemné prostředí a moc milá sestřička, vřele doporučuju!


Ověřený profil

Maximální spokojenost s paní doktorkou, ke které docházím od 18 let. Vstřícná, milá, vždy dokázala pomoci, vždy jsme se na všem domluvili. Vždy vyhověla mým požadavkům. Lékařské znalosti na vysoké úrovni. Příjemné prostředí, příjemné sestry. Určitě paní doktorku doporučuji.


P
Ověřený profil

Výborný lékař, osobní přístup, moderní metody, flexibilita. Zní to asi divně, ale těším se chodit k lékaři...Mohu jen doporučit.


H
Ověřený profil

K paní doktorce jsem přešla od svého dětského lékaře již před mnoha lety, paní doktorka je skvělá, příjemná, ochotná a má úžasný lidský přístup, sestřička je také moc milá a nejsou žádné fronty, i když jsem nikdy neměla pocit, že by paní doktorka na mě spěchala! Mohu jen doporučit. Příjemné prostředí ordinace i čekárny.


Z
Ověřený profil

Výborný lékař, mohu jen doporučit. Chodím k paní doktorce již 15 let a jsem maximálně spokojen s jejím přístupem.


J
Ověřený profil

Dlouhé roky mně trápila těžká senná rýma (ve dne v noci ucpaný nos). Prášky postupně přestaly účinkovat a rýma se zhoršovala. Klasická medicína nestačila. S obavami jsem čekal, co bude dál. Na doporučení jsem navštívil paní doktorku Švorcovou. Ta mi postupně pomocí homeopatie rýmu odstranila. Dnes nemám žádné potíže. Paní doktorce děkuji a každou sezónu na ní vděčně vzpomínám. Oceňuji především ochotu, přehled, orientaci v problematice a perfektní výsledek.

Pozn.: homeopatie je druhá nejrozšířenější léčebná metoda po klasické čínské medicíně. V současné podobě homeopatii objevil německý lékař Samuel Hahnemann (1755-1843).


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, přítelkyni se objevily na těle nějaké jak kdyby štípance (na krku,na rukou,na nohou a na zádech ale nikdy necítí že by jí něco štíplo či kouslo.Ucíti to až když ji to začne svědit.Pupínky má červené.Nevíte od čeho to může být a jak se to dá léčit? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, mohlo by se jednat o alergïcké . obtíže- kopřivku.

MUDr. Dagmar Švorcová

Dobrý den,
už od Silvestra mě trápí opar přes celou pusu a nemůžu se ho zbavit. Vždycky se mi to po nějaké době podaří, ale za chvíli se objeví znova. Používám zovirax, pastu na vysušování, doplňuji B komplex a C. Nic nepomáhá. Byla jsem už u kožařky, ta mi předepsala prášky a mast, mast pořád používám, prášky jsem spotřebovala. Už si nevím rady. Prosím, máte radu, jak se oparu konečně zbavit? Děkuji.

Dobrý den,
domnívám se, že by Vám mohla pomoci terapie laserem.

MUDr. Dagmar Švorcová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.