Janáčkova 31, Plzeň
Zubní ordinace

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Umístění: Zubní ordinace

Příjemné prostředí, velmi milá sestřička i paní doktorka. Bez čekání. Ošetření z mého pohledu jednoznačně profesionální, rychlé a z minimální bolestí. Po 50. letech první zubař, ke kterému bych občas i dobrovolně zašel ;-), bohužel mají plno.

Paní doktorka je naprosto úžasná, i sestřička moc milá. Nikdy nečekám, jak se člověk objedná, tak to je, žádné hodiny v čekárně. Je profesionální, rychlá, za mě maximální spokojenost. Chodíme celá rodina.

Paní dokrorka i sestřička jsou sice příjemné, ale preventivní prohlídky jsou velice rychlé a odbyté, ceny za bílé plomby ve srovnání s jinými zubaři až zlodějské.

Velmi dobrá paní doktorka, ochotná,milá, krátká objednací doba. Sestra též příjemná, vše bez problémů. Mohu jen doporučit.

Nenechám na ní dopustit. Je rázná, rychlá, skoro bezbolestná, milá, ochotná. Chodíme k ní celá rodina a jsme velice spokojeni, domácí prostředí. Velice milá a příjemná sestřička.

Jsem velice spokojená. Profesionální a zároveň vlídný přstup k pacientům, příjemné prostředí a péče špičková.

Strašně se bojím k paní doktorce chodit, ale je nejlepší. Jde tvrdě na věc, nenechá člověka ani "odfrknout" a to je asi moc dobře, hlavně pro mě, protože jinak bych jí utekla. Chodíme k ní celá rodina a jsme všichni moc spokojeni.

Velmi šikovná a citlivá lékařka, příjemná sestřička, příjemné prostředí a hlavně velice lidský přístup. Za každou cenu se vám nesnaží nacpat do pusy to nejdražší a poradí, co by bylo dostačující a přitom kvalitní. Vřele doporučuji.

K paní doktorce chodíme celá rodina. Jediná ona zvládla i mého syna, který u zubaře odmítal i otevření pusy. Jsem s ní velmi spokojena.

nejlepší