Dagmar Marxová, zubař Plzeň

MUDr. Dagmar Marxová

Uložit

Zubař Více

17 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Janáčkova 31, Plzeň
Zubní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Zubní ordinace Jiný

Chodil jsem 10let na pravidelne prohlidky v poslední době velmi nedůkladné a rychlé preventivní prohlidky, vubec se nerengenuje, po vyzadani rengenu a ujisteni o zdravych zubech jsem se pri stale bolesti obratil na konzultaci jinde a tam mi byly diagnostikovany 2kazy ktere se pak slozite a dlouze opravovali(pod plombani krere bylibzde udelame)Opravovat se budou i dalsi plomby ktere maji presah a tim je znemoznena duklada pece v mezizubnich prostorech.
Považuji to za velmi za nedostatecnou péči.
V nové ambulanci vše odhaleno vysvětleno a udivení proč se zaplombuje zkažený zub bez odvrtání kazu.. jiz se nevratim.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient
Umístění: Zubní ordinace

Příjemné prostředí, velmi milá sestřička i paní doktorka. Bez čekání. Ošetření z mého pohledu jednoznačně profesionální, rychlé a z minimální bolestí. Po 50. letech první zubař, ke kterému bych občas i dobrovolně zašel ;-), bohužel mají plno.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je naprosto úžasná, i sestřička moc milá. Nikdy nečekám, jak se člověk objedná, tak to je, žádné hodiny v čekárně. Je profesionální, rychlá, za mě maximální spokojenost. Chodíme celá rodina.


Paní dokrorka i sestřička jsou sice příjemné, ale preventivní prohlídky jsou velice rychlé a odbyté, ceny za bílé plomby ve srovnání s jinými zubaři až zlodějské.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z

Velmi dobrá paní doktorka, ochotná,milá, krátká objednací doba. Sestra též příjemná, vše bez problémů. Mohu jen doporučit.


J

Nenechám na ní dopustit. Je rázná, rychlá, skoro bezbolestná, milá, ochotná. Chodíme k ní celá rodina a jsme velice spokojeni, domácí prostředí. Velice milá a příjemná sestřička.


S

Jsem velice spokojená. Profesionální a zároveň vlídný přstup k pacientům, příjemné prostředí a péče špičková.


L

Strašně se bojím k paní doktorce chodit, ale je nejlepší. Jde tvrdě na věc, nenechá člověka ani "odfrknout" a to je asi moc dobře, hlavně pro mě, protože jinak bych jí utekla. Chodíme k ní celá rodina a jsme všichni moc spokojeni.


Z

Velmi šikovná a citlivá lékařka, příjemná sestřička, příjemné prostředí a hlavně velice lidský přístup. Za každou cenu se vám nesnaží nacpat do pusy to nejdražší a poradí, co by bylo dostačující a přitom kvalitní. Vřele doporučuji.


L

K paní doktorce chodíme celá rodina. Jediná ona zvládla i mého syna, který u zubaře odmítal i otevření pusy. Jsem s ní velmi spokojena.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti