Praktický zubní lékař
Seifertova 1A, Hodonín

Vše proběhlo bez problémů, ale mnohdy je mi doktorů skoro až líto, při pomyšlení jak arogantně se chovají někteří pacienti.

Vynikající lékařka,milá a ochotná.Velmi lidská.Vřele doporučuji!

Velmi profesionální, ochotná lékařka, ráda vše podrobně vysvětlí, poradí, vyjde vstříc, zákroky jsou v rámci možností bezbolestivé, čekací doby bezproblémové, objednací doby relativně krátké. Sestra je také velmi příjemná. Kéž by takto fungovalo celé naše zdravotnictví.

Děkuji paní doktorce za její vstřícnost, profesionální jednání. Vždy mi vyhověla i při akutních obtížích. Rovněž děkuji její setře Helence.

Velmi dobra :-)

Velmi milá doktorka, zákroky jsou vždy profesionální. Mohu doporučit.

Jsem velmi spokojen , mám dobrý pocit z lékařských rad . Kdo chce mít dobře udělané zoubky , tak se dejte do péče MUDr. Dagmar Kremrové .

Paní doktorka je velmi vstřícná, ochotná a její ošetřování je bezbolestivé a jemné.Vždy vyhoví nejen mně, ale všem mým příbuzným, ke kterým se chová velmi korektně.Jsem ráda, že jsem si ji vybrala a moc jí děkuji.

jako jediná mě pomohla,při zánětu kořene když mě dvacet obvolaných lékařů odmítlo ošetřit a já v horečkách nevěděla co již dělat,paní doktorka mě s ochotou vzala.Zákroky nejsou bolestivé,umí poradit a hlavně pomoci.Moc doporučuji

X

Zničila mi každý zub, na který šáhla.Zákroky byly vždy bolestivé,byla nešikovná a arogantní.Všechny její zásahy po ní musel opravovat jiný zubař.Ale bylo to už před pár lety,třeba se už delší praxí něco naučila a změnila své jednání s lidmi.