Praktický lékař stomatolog
Dr. Maye 5/686, Ostrava

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Nejlepsi zubarka pod sluncem, poradí, pomůže, pracuje kvalitně a je moc příjemná.

Tak po letech návštěv, kdy jsem byl s p. doktorkou velice spokojený, jsem to dopracoval k tomu, že mi sestra sdělila, že se mám poohlížet jinde, když mi nevyhovuje termín přesunutí návštěvy za 4-5 měsíců. To jsem byl objednán k dr. již minulý rok, pak mi naštěstí přišla zpráva(aleson nejake info)že se má návštěva odkládá (z důvodu nemocenské). Asi jsem si tedy nepohlídal přesný termín přeložené návštěvy, který byl za několik měsíců a když jsem si všiml, že mi nevyhovuje a chtěl jej přeložit, tak zbývá než čekat dalších 4-5 měsíců...tak snad se za rok k paní dr. dostanu. Paní dr. bych dal 5 hvězdiček, jak jsem uvedl na začátku, ale říkám si, že někde je chyba...jestli nemají příliš zákazníků a nestačí se pak věnovat těm dlouholetým a v podstatě je posílají už jinde...

Perfektní PANÍ zubařka, vždy velmi příjemná, výborně odvede svou práci...moc rád k ní chodím

Paní doktorka je asi první lékař,ke kterému nemám strach jít.Chodím k ní i se synem a oba jsme velmi spokojení.Ani po zákroku mě kupodivu nic nebolí,i když mě paní doktorka upozorní,že to asi bude bolet.Bohužel,ale už nebere nové pacienty.

Jsem velmi spokojeny ,jak s profesionalitou tak i vystupováním. Doporučuji .

příjemná a profesionální lékařka

Po příchodu do ordinace Vas přivitají dvě hezke mile tváře a hned z Vás všechno spadne.Chodim k paní doktorce dlouho a jsem spokojen(a) a velmi.

k tomuto lékaři chodím již spoustu let a nikdy bych už neměnila. Co se týče profesionality-perfektní, co se týká vybavení-perfektní a hlavně sestřička, má kouzelný přístup jak k malým tak k dospělým..:) nadmíru spokojenost ! DOPORUČUJI !!

perfektní, nejlepší, není co dodat :-).

Již jsem měla několik zubařů a posledních 10 let jsem zakotvila u této zubařky, je velmi zručná , příjemná komunikativní, když jsem šla postupně trhat všechny osmičky tak mě kde kdo strašil , že je to hrůza , ale můžu říct , že díky její zručnosti vše bylo hotovo za pár minut. ZV