Praktický lékař stomatolog
Vratimovská, Ostrava

Jsem zdravotník. Jako pacient velmi úzkostlivý a jistě ne nejlépe spolupracující. Vystřídal jsem několik zubařů - od drahých privátů, po starší ordinace. U paní doktorky Dudové jsem spokojený. Přemýšlí, co je pro konkrétního pacienta optimální, poslouchá a zohledňuje vaše potřeby. Ošetření bylo vždy bezbolestné. Umí slušně píchnout anestezii (což je asi dneska normální, ale z vlastní zkušenosti to ne každý umí stejně dobře). S komunikací s paní doktorkou ani její sestřičkou nemám sebemenší problém, naopak, vždy mi přišla bezvadná.

Paní Mudr. Dudová pečuje o mé zuby více jak 20 let. Za celou dobu jsem si nevšiml, že by byla arogantní a sebelibá. Naopak je velmi příjemná s mírným humorem. Po odborné stránce jsem naprosto spokojen Když srovnávám sumy peněz, které nechali mí známí u jiných zubních lékařů tak bych řekl, že je téměř živá jen od pojišťovny. Nebýt občasného menšího posezení v čekárně, tak bych neměl co připomínkovat.
Kareljas.

Paní doktorka pečuje o mé zuby už více jak 20 let. Za celou dobu jsem si nevšiml, že by byla arogantní a sebelibá.
Naopak se chová vždy příjemně a s mírným humorem. Po odborné stránce jsem naprosto spokojen. Když poslouchám známé, kolik peněz už nechali u zubařů, tak bych řekl že ordinuje téměř jen za platby z pojišťovny. Kromě občasného několikaminutového čekání v čekárně nemám žádné připomínky.
Kareljas.

Hrůza a děs!!!! Arogantní a sebelibá,objednaní pacienti čekají stejně,a to až 3hod.
Často za sebe nechává ordinovat sestru a včetně vrtání !!!

vystřídal jse již několik zubařů kteří člověku akorát působili bolest a práci odváděli hroznou ale teprve zde se mi dostalo kvalitní péče, ze zubaře už nemám obavy a kvalitní práce je na mých zubech poznat.

Neskutečné!
Paní zubařka jedná přesně ve stylu -JÁ JSEM ZUBAŘ,KDO JE VÍC!!!!!!!!!!!
Je to na skrytou kameru do televize,Černé ovce nebo Reportéři by si přišli na své.Kdo to nezažije na vlastní kůži(zuby),či na vlastní uši NEUVĚŘÍ co si tato rádoby ZUBAŘKA dovolí k pacientům. Její výsledky práce jsou stejně nekvalitní a neprofesiální jako ona sama!
Její kolegové pak musí její práce opravovat,nebo dělat znovu. Chudáci pacienti jen platí a ztrácejí svůj drahocený čas v čekárně. HRŮZA A DĚS!!!!!!!!

K pacientům má arogantní přístup, je nepříjemná až drzá. Horšího zubaře jsem nezažila. Mám v práci několik kolegyň, které mají s touto doktorkou stejnou zkušenost. Nyní chodíme každá jinam a rozdíl si nemůžeme vynachválit.

Velmi lidská,taková o jaké se všem pacientům může jenom zdát!