Dagmar Chocholáčková, gynekolog Brno

Jiráskova 55, Brno-střed, Brno
Gyneva s.r.o.

2.5

Umístění: Gyneva s.r.o. Jiný

Pani doktorka Chocholáčková mi síce z hľadiska odbornosti vyhovovala, ale jej jednanie rozhodne nie. Pani doktorka je prísnejšia, vecná a miestami až nepríjemná, ale to všetko by sa dalo zvládnuť, pretože je dobrý doktor. Nezvládla som to však v čase, ked sme museli z velmi vážnych dovodov íst na UPT a o dietatko sme prišli v neskoršom štádiu tehotenstva. Bolo pre mna velmi traumatické navštívit znova gynekológa kvoli prehliadke po UPT a pani doktorka pre to nemala absolútne žiadne pochopenie. V tom čase po potrate som na tom bola extrémne zle po psychickej stránke, na vyšetrení som plakala a triasla sa. Reakcia doktorky bola, že začala byt arogantná, nech jej tam neplačem. Je to už rok, nepamätám si uplne presné slová, ktoré použila, takže citovať ju nebudem, ale jej chovanie bolo veľmi nepríjemné a v danej situácii veľmi nevhodné. Ja som sa následne rozplakala a roztriasla ešte viac a nebola som schopná s nou už vobec komunikovat. Ona si síce vcelku rýchlo uvedomila, že sa chová nevhodne, takže sa mi ospravedlnila, pokúsila sa o niečo ako úsmev a dodala aj vetu povzbudenia (v duchu, že som mladá a nemám sa čo bát, pritom v tom čase sme s manželom čakali na genetické vyšetrenie a prognóza dobre nevyzerala), ale v tej fázi po tom všetkom, čo tam predviedla a po tom, ako neuroticky a necitlivo na mna vyletela v tej najcitlivejšej fázi, ked som potrebovala chápavého a empatického doktora, to už bolo jedno. K pani doktorke sa nedokážem vrátiť napriek tomu, že s jej odbornosťou som bola spokojná. Prístup mi však vadí a myslím, že nie len vedomosti a odborné skúsenosti robia dobrého doktora. Nezaškodilo by viac ľudskosti, preto hľadám inde.

G
Umístění: Gyneva s.r.o. Jiný

Nejlepší gynekolozka, super přístup, hrozně hodná, milá, ochotná, léčba vždy vysvětlená a fungující :)
Ordinace hezká, čistá a sestřičky suprovy :)

Umístění: Gyneva s.r.o. Jiný

Profesionalni pristup. Kvalitni a peclive vysetreni. Vecny a srozumitelny dialog s lekarkou. Zadne babske plkani, zadna ztrata casu. Jako bonus kvalitni a prijemna sestra. Pracoviste je ciste. Cekarna komfortni.

Umístění: Gyneva s.r.o. Jiný

Neprofesionalni a arogantni jednani. Spatna organizace. U tehotenskych prohlidek se i pres objednani ceka nekolik hodin v cekarne. V teto ordinaci dlouhodoby problem, ktery se marne snazi zachranovat pouze sestricka

Umístění: Gyneva s.r.o. kontrola v těhotenství

Katastrofální a neprofesionální jednání paní doktorky, velmi arogantní chování.
Domnívám se, že gynekolog, především v těhotenství, by měl pro ženu být někdo, kdo jí pomůže, uklidní a ne někdo od koho žena odchází rozhozená a v slzách.
Návštěvu této paní doktorky rozhodně nedoporučuji.