Doporučení chirurgové s Oborová zdravotní pojišťovna Žatec

• „Pan doktor Rytíř je za mě výborný chirurg.. přesně ví co dělá a nenechá si do svého řemesla mluvit od nějakého laika pacienta. Mě vždy pomohl a vše jasně a zřetelně vysvětlil. A pokud se nejednalo náhodou o chirurgický problém, neváhal a vypsal žádanku k jinému specialistovi. A že si tu nějací pacienti stěžují, že vyšetření u pana doktora Rytíře bolelo..no bodeť by ne..zde jsme přeci na chirurgii ! Více

Ord. lékaře specialisty - chirurgie

• „Péťa není ,,doktor" ke každému i cizímu se chová jako k vlastním je TO pan DOKTOR,jen velká škoda,že nejde ostatním příkladem.Protože chirurgie sama o sobě je vždy nepříjemná záležitost a když nějaký arogantní doktor,kterých tu máme na rozdávání se člověk dostane,tak je jeden na tom jak zde čtu zdravotně nejen hůř,ale i psychicky.A tento doktor dokáže zahřát u srdíčka a člověk pak vše bere lépe.Vždy se snaží vše dělat s citem,protože ví,že to bolí,ale jiní při vyšetření neurvale zkoumají bez empatie, na rozdíl od druhých,je vyšetření nebolí,tak nás mučí a nic nezjistí,aby měli klid,tak píchnout analgetika a pošlou vás domů.Ale jak výše psala slečna,mohla přijít o život a bůh ví kolik lidí v Chomutově zemřelo,protože jim nebyla udělána dostatečná vyšetření,protože to pojišťovna nakázala,aby dělali co nejméně odběrů krve(nákladné)natož ultrazvuky,ale nejen to,ale i aby psali méně receptů,jak přesáhnou limit,tak to musí hradit ze svého.Toto jsou interní záležitosti,které jsem se dozvěděla náhodou.Ještě,že Petr si váží života každého člověka a snaží se dokud nezjistí příčinu.Je prostě skvělý,ale i kamarádský.Péťo jen tak dál. Více

Ord. lékaře specialisty - chirurgie

• „Pan doktor Melč je vynikající lékař a ještě lepší člověk. Na něm je ihned patrné,že se nehoní za penězi,ale chce člověku pomoci. Příjemný,ochotný vyslechne Vás a přesně poradí. Příklad pro všechny Více

Jiráskovo náměstí 496, Postoloprty Mapa

Ord. lékaře special.-FBLR+chirurg.+RDG

• „Není lepšího chirurga v Chomutově než je pan doktor Rynt.vřele doporučuji než nám odejde do penze.Jirka Mal.

Ord. lékaře specialisty - chirurgie

• „dobry den vsem,ano nento pan doktor ano si opravdu muze nechat rikat,pan doktor,je to nejen doktor ktery dokaze pomoci,poradit,ale co hlavne,je v teto dobe stale ,CLOVEKEM. Více

NEMOCNICE ŽATEC, o.p.s.

• „Je to nejlepší chirurg a velmi vzácný člověk s příjemným a hlavně slušným vystupováním. Pomohl celé mé rodině. Nikdy na něho nezapomeneme. Více

Pod nemocnicí 2503, Louny Mapa

Poliklinika Louny

• „Velké děkuji-p.MUDr.Karel Bartík mě i známého přijal po tel.objednání na vyšetření ještě v 19 hod.večer i když jsme z jiného města.Supr jednání,citlivý k člověku.Vyslechl naše zdrav.problémy.Odeslal k p.MUDr Řehořkovi (také MUDr.-člověk na svém místě) do Jirkova na další vyšetření a nakonec nás oba čekala operace a bylo po problémech. U nás mi p.dr.řekl že viděl horší nohy-žíly než mám já.A šla jsem domu bez vyšetření.. Více

Ord. lékaře specialisty -cév.chirurgie

• „Jsem s docentem Zasadilem velmi spokojena. Dukladne prosetri a da se s nim domluvit. Urcite bych nemenila. Ostatni chirurgove v Lounech nejsou taci, jako je pan Zasadil. Více

Pod nemocnicí 2503, Louny Mapa

Poliklinika Louny

• „Profesionální a zároveň lidský přístup k jakémukoliv případu který jsem kdy s Panem Doktorem řešil. Z takového Doktora by si měli vzít příklad všichni doktoři kteří chtějí lidem opravdu pomáhat. Více

NEMOCNICE ŽATEC, o.p.s.

• „Pan dr. Kolář je vynikající chirurg. Příjemný člověk a hlavně se snaží člověku pomoci. Ja Vám pane doktore velice děkuji a přál bych si, aby vás takových bylo víc. Tibor Gunár Žatec Více

NEMOCNICE ŽATEC, o.p.s.

• „Moc milý, příjemný lékař. Skvělý přístup k pacientovi. Kdyby všichni byli jako on, chodilo by se k lékařům jedna radost. Více

Chomutov Mapa

• Valovská 252, Podbořany Mapa

Chirurgicka ambulance

• „Nesouhlasím s hodnocením předchozích pisatelů.Pan doktor Dubský zkušenosti má a lidský přístup též.Lipková

Chirurgické oddělení, Nemocnice Žatec

Poliklinika Chomutov