Doporučení chirurgové s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Jičín

• „Na doporučené své ženy,která je stálou pacientkou pana MUDr.Koliny jsem byl příjemně překvapen profesionálním přístupem zdravotní sestry a pana doktora.Bude mě 70 let a nikdy jsem se nesetkal s takovým lidským přístupem vůči pacientovi.Né všude se takto lékaři a sestry k nám chovají.Člověk jde k lékaři vždy tak nějak vystrašený,ale po vstupu do ordinace vše odpadne.Touto cestou bych chtěl poděkovat a mohu jen doporučit a to s čistým svědomím,protože vše co jsem napsal je pravda děkuji Více

Jungmannova 154, Jičín Mapa

Chirurgická ambulance

• „Ten pán je myslím bůh,zaslouží si obdiv .Za sebe mohu povědět , že takový odborník s tak vynikajícím přístupem je jenom jeden . Pane primáři moc děkuji za vše co jste pro mne kdy vykonal!!!!!!MZ Více

Obránců míru 1070, Lomnice nad Popelkou Mapa

Odborný cévní chirurg

• „je velmi mily a pritazlivy ´mlady muz

Legií 765, Nová Paka Mapa

Chirurgická ambulance

• „Ochotný,dobrý chirurg léčí naší rodinu jsme velice spokojeni, je to ochotný a výbirný doktor s lidským přístupem .

Husovo náměstí 27, Lomnice nad Popelkou Mapa

Ordborný lékař chirurg

• „Pan doktor Horák je fantastický lékař s nevšedním, hluboce lidským přístupem k pacientovi, vysoce erudovaný, přitom skromný a nesmírně milý, je opravdu rytířem své profese. Obrovské díky. Více

Zahradní 617, Dolní Bousov Mapa