Chirurg Dubňany

• Chirurg, Praktický lékař

„Škoda, že pan doktor ukončil svoji ordinaci, byl ochotný, snažil se pomoct a hlavně NEODBÝVAL, jako jiní lékaři.

č.d. 1542, Dubňany Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „1.7.2014 - Doc.MUDr.Kučera provedl mně zákrok na odstranění nádoru na levém nosním křídle. Předtím byly provedeny v průběhu pěti let již tři zákroky v jiném zdravotnickém zařízení. Bylo tehdy sděleno, že při dalším - čtvrtém zákroku - může dojít k deformaci nosu. Děkuji panu docentovi Kučerovi, neboť po jeho zákroku k deformaci nosu nedošlo a při následné kontrole v Masarykově onkologickém ústavu v Brně mi bylo lékařem sděleno - "byl jste v rukou machra". Více

Masarykovo náměstí 35, Kyjov Mapa

Otorinolaryngologie

• „Dnes mne na chirurgické pohotovosti v Nemocnici v Hodoníně ošetřoval pan doktor Dörr. Nevím jestli to byl přímo ten o kterém se tady píše, vzhledem vypadal spíš velmi mladě. Byla jsem jak Alenka v říši divů. Velký sympaťák, krásné vystupování, laskavé vyšetření a vysvětlení léčby, moc děkuji za péči. Více

Hodonín Mapa

• „doporučuji.pan doktor je přijemny a vše vysvětli.

Masarykovo náměstí 35, Kyjov Mapa

Chirurgie a cévní chirurgie

• „vynikající lékař,vynikající sestřičky,po tříměsíčním trápení a běhání po různých vyšetřeních se dnes moje maminka vrátila od pana doktora jako vyměněná,moc,moc děkuji za rychlou dg. a okamžitou pomoc,perfektní komunikace a přístup k pacientům Více

náměstí 17. listopadu 1545, Strážnice Mapa

Homedika s.r.o. domácí péče

• „Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Mudr. Vychytilovi a celému týmu Městské nemocnice v Hustopečích u Brna. Jak psala pacientka pana doktora Vychytila výše, nebyla jsem žádný VIP ani prominentní pacient, přesto jeho přístup byl na tak vysoké profesionální a hlavně lidské úrovni, až se mi tomu nechtělo ani věřit. V Hustopečské nemocnici jsem potkala lékaře i sestřičky, kteří jsou správně na svých místech a věnují se pacientům na 100 % jak po profesionální stránce, tak i po stránce lidské. Ještě jednou děkuji a přeji všem jen to dobré. S úctou Jana Šťastová, 9.9.2014 Více

Purkyňova 11, Hodonín Mapa

Nemocnice TGM Hodonín p.o.

• Chirurg, Anesteziolog, Derma… tolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plicní lékař, Psycholog, Fyzioterapeut, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Strážovská 1247, Kyjov Mapa

Nemocnice Kyjov

• „pan doktor je velmi dobý, přístupem i prací

Horní Valy 4, Hodonín Mapa

Chirurgická ambulance

• „Pan doktor i sestřička jsou velmi příjemní a ochotní. Vzali mě i bez doporučení. Když se objednáte, tak vás vezmou na čas. Určitě všem doporučuji. V žádném případě bych neměnila. Více

č.d. 73, Čejč Mapa

Chirurgie a cévní chirurgie

• „odbornik,obetavy,prijemny,trpelivy,moc dekuji za dlouhodobou peci.

Purkyňova 11, Hodonín Mapa

Nemocnice TGM Hodonín, p.o.

• „velmi dobry lekař,sestřičky velmi ochotne ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Horní Valy 4, Hodonín Mapa

Chirurgická ambulance

• „Odborník na svém místě,několikrát mne ošetřoval a naprostá spokojenost :-) Příjemné jednání a vystupování.

Nemocnice Kyjov, p.o.

• „Pani doktorka vie čo robí, odborníčka, všetko mi vysvetlila, poučila, jasná komunikácia, odborná pomoc, ďakujem.

Purkyňova 11, Hodonín Mapa

Nemocnice TGM Hodonín p.o.

Kyjov Mapa

Nemocnice Hodonín