Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (17)

Obecné skóre

  J
  Prim. MUDr. Miroslav Krhovský Jiný

  Jsem nadšená ,vynikajícím přístupem.
  Jestli od lékařů ,tak od personálu .Klobouk dolů ,před všemi ,jsou špičkový a velmi lidský přístup.
  Čistota na jedničku.

  P
  MUDr. Július Maruška Jiný

  S panem primářem jsem měla tu čest, když jsme přišli o miminko. Byl netaktní a neempatický. Řekl mi, ať nebrečím, že si uděláme druhé. To mi tehdy tedy opravdu nepomohlo

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  L
  Dana Hojačová Jiný

  Velmi milá paní, pomůže, podrobně vysvětlí a vymyslí plán léčby.
  Je vidět, že tomu rozumí a hlavně milý přístup. ;)

  R
  Prim. MUDr. Miroslav Krhovský Jiný

  Každé setkání v životě s člověkem formátu pana primáře je velmi posilující .....
  To , že dnes můžu psát o své zkušenosti je dílem pouze pana primáře Krhovského, kterého si nesmírně vážím. Každé setkání proběhlo a probíhá v ovzduší naprosté důvěry v jeho profesionální a lidské vlastnosti. Můj příběh je složitý, ale díky jeho osobě vlastně jednoduchý.
  "v jeho rukou jsem se ocitl v situaci, ve které si každý pacient položí hlavně otázku související s časem" . Dnes po dvou letech je můj příběh stále pokračující ( zázrak , nebo ....? ) za což jsme já, moje rodina a také vnučka ,kterou si můžu užívat nesmírně vděční.
  Profesionální přístup, lidský přístup, stanovení dlouhodobého schématu průběhu léčení . Vše dodržuji s absolutní důvěrou.
  To, že dnes vůbec píšu tyto řádky jsou výsledkem všeho toho výše uvedeného.
  Tímto způsobem také chci poděkovat panu Prim. Krhovskému za každý nový den . A těch už bylo přes prognozy s ohledem na stav, ve kterém jsem se dostal do jeho rukou.
  Nebudu psát o zkušenostech s jeho lidským přístupem k lidem .
  Oddělení urologie v Nemocnici v Kyjově funguje neuvěřitetným způsobem, který je odvislý od kreditu pana primáře a snahy všech na tomto oddělení dělat vše v duchu profesionality stanovené panem primářem.
  Možná je můj příběh psaný úryvkovitým způsobem, ale nejde takto nikdy dostatečně vyjádřit moje osobní pocity a poděkování tomuto ČLOVĚKU.

  Ještě jednou velké poděkování.

  J
  Soňa Koenigová Jiný

  Paní doktorka je velmi nepříjemná, arogantní. Chová se k pacientovi, jako by ji obtěžoval. Když byla nepříjemná na první návštěvě, myslela jsem, že má jen špatnou náladu. Druhá návštěva a má poslední -stejná zkušenost. Nehledí, že vás něco bolí, málem jako by si za to člověk mohl sám. Nejsem žádná fňukna, ani hypochondr. Mám pracovní úraz ramene od 18.1.. V noci bolestí nespím. Kdybych byla lenoch, tak marodím dosud a za 100% plat. Já byla doma jen týden a dokud slouží nohy, prostě jdu do práce. Doktorka napsala rehabilitaci 8x. Byla jsem 4x a podle ní už jsem zdravá( přestože ruka v pořádku není, což uznala i fyzioterapeutka, která se mnou cvičila), zbytek mám docvičit sama doma. Vše bych pochopila, kdyby mi to sdělila aspoň trochu slušně, ale chovala se jako: Co obtěžuješ!!!! Takže za mě - nedoporučuji tuhle lékařku, měla by absolvovat seminář slušného chování k pacientům!!! Mudr.Koenigová děs. Ale musím poděkovat sestřičkám, které tam pracují na jednotlivých pracovištích-ty jsou milé a příjemné. Paní doktorka by se od nich měla učit.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  P
  Milan Tauš Jiný

  Výborný pan doktor, všechno srozumitelně vysvětluje, přátelský. Za mě super i dcera byla mile překvapena.

  M
  MUDr. Jaroslav Vymazal Jiný

  Nejlepší lékař, jak ho jsem v životě poznal!! Neskutečný odborník, výborná komunikace, velmi mi pomohl. K jinýmu ušnímu bych ani nešel! Mě pomohl už víckrát a rad bych mu touhle cestou i poděkoval, ikdyz jsem tam už nebyl přes 20 let!!!

  R
  MUDr. Július Maruška Jiný

  Pan primář nas přebíral od gynekolozky a rodili jsme s nim. Porod byl komplikovany, nicmene nas nedesil co bude treba a rázně a efektivne rozhodoval. Nebyt jeho opravdu aktivního pristupu, hadam ze bych se daleko vic natrapila, nebo bychom to s dcerou ani nemusely ve zdravi přežít. Cely tym mel skvělou morálku a i pri střídání smen si předali info a všichni pomohli. Opravdu primář na svem miste, nebere funkci jako reprezentativní a formální, ale denne se podílí na chodu vsech oddeleni gynekologie a porodniho. Jsme mu velice vděčni.

  V
  MUDr. Klára Míková Jiný

  Lecba velmi uspesna. Presne podle informaci sl doktorky se muj problem dale vyvijel. Velmi profesionalni znalosti vyvoje.

  I
  MUDr. Jan Bíla Jiný

  Pan doktor mi byl doporučen, bohužel mé zkusenošti jsou špatné. Měnil mi kyčelní kloub a udělal mi operovanou nohu delší. I rok po operaci mě operovaná noha bolí, špatně se mi jde do schodů. A kvůli nestejné délce nohou mám velké bolesti zad. Při kontrole mi pan doktor tvrdí, že takové potíže určitě nemám a svádí je pokaždé na něco jiného. Je arogantní, neumí jednat s lidma.Do budoucna si vyberu určitě jiného lékaře.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Strážovská 1247, Kyjov 697 01 Zobrazit v Goole Maps
Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna