Zobrazit lékaře

Strážovská 1247

697 01, Kyjov, jihomoravský

• Ilona Vasiľková

Oční Lékař, MUDr.

• Nejkrásnější lékařka, kterou jsem kdy viděl. Vypadá jako modelka:) A velmi příjemná slečna.. mladá, krásná:)

• Jiří Vyhnal

Anesteziolog, MUDr.

• Pokud bych se chtěla dostat do rukou opravdového odborníka,tak zde jsem na místě.)Výborný lékař.

• je to velmi spolehlivy a pohotovy lekar a slovo "dobry" nestaci pro toho to skutecne znaleho lekare !!!!!!!!!!!!!! na 100 percent doporucuji !

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Jaroslav Vymazal

Otorinolaryngolog, MUDr.

• P

Nemohu souhlasit , nepomohl mi po monhym vysetreních,Vim ze to nekdy není snadne ale pak jsem bylu jeho kolegy a za mesíc byly potize pryc...ma se jeste co ucit.

• M

Výborný odborník a výjmečný člověk se vztahem nejen k lidem, ale i přírodě. Operatér par-exelance s mimořádným citem a erudicí.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Jan Příkazský

Urolog, MUDr.

• P

dobry den! mam pouze jednorazovou zkusenost,ale dlouho na ni nezapomenu.Takove jednani lekare k pacientovi snad uz ani nemuzu zazit.Lekarske kvality vzhledem k jednorazovemu vysetreni nemuzu posoudit.Sudicky panu doktorovi opomenuli nalozit lidskost a slusne chovani.

• Výborný lékař,ví si rady..

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Milan Tauš

Pediatr,

• J

úžasný, hodný doktor, umí všechno vysvětlit :) je nejlepší z Kyjova.

• Elena Tokošová

Oční Lékař, MUDr.

• H

Vynikající oční lékařka s lidským přístupem k pacientům.

• Velmi dobrá lékařka. Loni zachránila mé 5-ti leté dceři oko. Ihned poznala, že se jedná o pásový opar, i když nám neochotný pan doktor na pohotovosti-doktor z infekčního oddělení-tvrdil, že se jedná o zánět.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Iveta Jarmová

Pediatr,

• E

úžasná paní doktorka, mám ji moc ráda, je velmi obětavá,hodná,..vždy si na mě udělala čas,....nemám co vytknout....muzu jen doporučit!

• Miroslav Krhovský

Urolog, Prim. MUDr.

• E

S lékařem jsem přišla do kontaktu poprvé a doufám, že naposledy.
      Jsem hospitalizovaná na porodním 34tt těhotenství s problémem s ledvinami. Vezli mě na urologii, kde jsem narazali na pana Krhovského. Ze začátku byl fajn, dělal mi utz a poté doporučil stenty (dreny do ledvin).. No moc se mi do toho nechtělo, ale řekla jsem mu, že on je lékař a ví co dělá. Dali mi tedy papíry na podepsání zákroku. A pan doktor povídá - pacientku jsem poučil.. což pravda nebyla.. na to tedy slušně povídám - můžu si prosím ten formuář první přečíst? A pan lékař na mě začal křičet, že na tohle rozhodně nemá čas, že tam všechny zdržuju a ať si to jdu teda číst ven, esi chci.. úplně mě dostal.. venku jsem se sesypala, rozbrečela se a z papíru neměla nic, protože jsem nebyla ve stavu ho vnímat. Tedy jsem souhlasila - doteď nevím a netuším s čím.
      Pokračovali semnou na sál, kde se zákrok provádí. Bohužel jako těhotná jsem nemohla být uvedena do spánku.. ale slyšela jsem, že je možná lokání anestezie?! nicméně mi nic takového nabídnutého nebylo.. přišel znovu pan primař a já ho poprosila, zda by mi první nezavedl stent do ledviny, která je akutní a bolí, kdybych náhodou jim pak chtěla z tama utéct.. abych si mohla druhou rozmyslet podle bolestivosti zákroku.. Bolest byla šílená, tedy jsem po zákroku poprosila, že druhou nechci. lékař mě jakoby neslyšel, začal na mě křičet, že jsem sobecká a myslím jen a jen na sebe, kdo to bude platit, já asi ne, že?! a sestře povídá - podejte mi ten druhý a chtěl ho zavádět!! znovu jsem se musela ozvat a asi ještě 2x zdůraznit, že ten zákrok znovu podstupovat nechci!!!! Druhá byla totiž pouze preventivní..
      Pan lékař po mě něco hodil na břicho a odešel, pak za mnou doběhl když jsem čekala na papíry a křičel na mě dál, kde jsem si co vyčetla (ono toho prostoru bylo asi opravdu hodně po cestě z ambulance na zákrokový sál...) a že to stojí 3tis a´t si to uvědomím, že jestli se odmítám léčit, tak za nima nemám chodit a otravovat je..
      Byla jsem NAPROSTO V ŠOKU z přístupu!!!

• Velice milý přístup,péče špičková.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Dana Hojačová

Dermatolog,

• Varuji všechny před touto tzv.dermatoložkou.Od dětství trpím těžkou formou atopického ekzému a k paní doktorce jsem přišel cca před 3 léty ve stabilizovaném stavu a nastavenou léčbou ve formě tablet.To se ale paní doktorce nezdálo,léky mě vysadila a začala s mastičkařením.Po 2 letech její léčby kdy už nevědela co se mnou dál mě odeslala do FN Brno,kde naštěstí rozpoznali vážnost mého stavu a puvodní léky mě vrátili za což jsem jim dodnes vděčný

• S

Nejhorší dermatoložka, se kterou jsem kdy se setkala. Být specializována na kůži a nediagnostikovat jedno z nejčastějších kožních onemocnění - psoriasis vulgaris (lupénka) jen proto, že pacient nemá infiltrovaná ložiska na kolenou a loktech - to se může stát opravdu jen v Kyjovské nemocnici. Moc děkuji paní "doktorce", že mi vzala rok života - díky její neschopnosti a nevzdělanosti jsem musela podstoupit 2 naprosto zbytečné artroskopie kolene. Můžete si potřást pravicí s prim. MUDr. Bílou st. Tady se potvrzuje fakt, že kožaři byli studenti medicíny, kteří byli schopni přišít ucho k zadnici.
      Je-li Vám Vaše kůže milá - běžte kamkoliv, jen ne k této paní "doktorce".

• Petr Smělík

Ortoped, MUDr.

• I
      Umístění: Nemocnice KyjovSlužby: kontrola

usměvavý pohodový lékař s vtipnými komentáři. Působí na pacienty velmi pozitivně. už jsem u něho byl před dvěmi lety a to stejné. Zcela jasně odpoví na pozdrav , což není vždy případ celého personálu.

• J

Ctěla bych vyzvednout vysoce profesionální prístup Mudr. PETRA SMĚLIKA ke všem pacientům.Pacienti se k němu rádi z důvěrou vraceli, protože věděli, že nebude nervozní a zamračený a že se jim VŽDY bude maximálně věnovat. Někteří starší lékaři na orthopedickém oddělení v Kyjově by si z jeho přístupu k pacientům měli vzít příklad ! Odinoval Veselí n. mor.a je velká škoda že už tady není .Jiřina

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře