Zobrazit lékaře

Strážovská 1247

697 01 , Kyjov , jihomoravský

• Ilona Vasiľková

Oční Lékař, MUDr.

• Nejkrásnější lékařka, kterou jsem kdy viděl. Vypadá jako modelka:) A velmi příjemná slečna.. mladá, krásná:)

• Jiří Vyhnal

Anesteziolog, MUDr.

• Pokud bych se chtěla dostat do rukou opravdového odborníka,tak zde jsem na místě.)Výborný lékař.

• je to velmi spolehlivy a pohotovy lekar a slovo "dobry" nestaci pro toho to skutecne znaleho lekare !!!!!!!!!!!!!! na 100 percent doporucuji !

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Jaroslav Vymazal

Otorinolaryngolog, MUDr.

• P

Nemohu souhlasit , nepomohl mi po monhym vysetreních,Vim ze to nekdy není snadne ale pak jsem bylu jeho kolegy a za mesíc byly potize pryc...ma se jeste co ucit.

• M

Výborný odborník a výjmečný člověk se vztahem nejen k lidem, ale i přírodě. Operatér par-exelance s mimořádným citem a erudicí.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Jan Příkazský

Urolog, MUDr.

• P

dobry den! mam pouze jednorazovou zkusenost,ale dlouho na ni nezapomenu.Takove jednani lekare k pacientovi snad uz ani nemuzu zazit.Lekarske kvality vzhledem k jednorazovemu vysetreni nemuzu posoudit.Sudicky panu doktorovi opomenuli nalozit lidskost a slusne chovani.

• Výborný lékař,ví si rady..

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Milan Tauš

Pediatr,

• J

úžasný, hodný doktor, umí všechno vysvětlit :) je nejlepší z Kyjova.

• Elena Tokošová

Oční Lékař, MUDr.

• H

Vynikající oční lékařka s lidským přístupem k pacientům.

• Velmi dobrá lékařka. Loni zachránila mé 5-ti leté dceři oko. Ihned poznala, že se jedná o pásový opar, i když nám neochotný pan doktor na pohotovosti-doktor z infekčního oddělení-tvrdil, že se jedná o zánět.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Iveta Jarmová

Pediatr,

• E

úžasná paní doktorka, mám ji moc ráda, je velmi obětavá,hodná,..vždy si na mě udělala čas,....nemám co vytknout....muzu jen doporučit!

• Dana Hojačová

Dermatolog,

• Varuji všechny před touto tzv.dermatoložkou.Od dětství trpím těžkou formou atopického ekzému a k paní doktorce jsem přišel cca před 3 léty ve stabilizovaném stavu a nastavenou léčbou ve formě tablet.To se ale paní doktorce nezdálo,léky mě vysadila a začala s mastičkařením.Po 2 letech její léčby kdy už nevědela co se mnou dál mě odeslala do FN Brno,kde naštěstí rozpoznali vážnost mého stavu a puvodní léky mě vrátili za což jsem jim dodnes vděčný

• S

Nejhorší dermatoložka, se kterou jsem kdy se setkala. Být specializována na kůži a nediagnostikovat jedno z nejčastějších kožních onemocnění - psoriasis vulgaris (lupénka) jen proto, že pacient nemá infiltrovaná ložiska na kolenou a loktech - to se může stát opravdu jen v Kyjovské nemocnici. Moc děkuji paní "doktorce", že mi vzala rok života - díky její neschopnosti a nevzdělanosti jsem musela podstoupit 2 naprosto zbytečné artroskopie kolene. Můžete si potřást pravicí s prim. MUDr. Bílou st. Tady se potvrzuje fakt, že kožaři byli studenti medicíny, kteří byli schopni přišít ucho k zadnici.
      Je-li Vám Vaše kůže milá - běžte kamkoliv, jen ne k této paní "doktorce".

• Petr Smělík

Ortoped, MUDr.

• I
      Umístění: Nemocnice KyjovSlužby: kontrola

usměvavý pohodový lékař s vtipnými komentáři. Působí na pacienty velmi pozitivně. už jsem u něho byl před dvěmi lety a to stejné. Zcela jasně odpoví na pozdrav , což není vždy případ celého personálu.

• J

Ctěla bych vyzvednout vysoce profesionální prístup Mudr. PETRA SMĚLIKA ke všem pacientům.Pacienti se k němu rádi z důvěrou vraceli, protože věděli, že nebude nervozní a zamračený a že se jim VŽDY bude maximálně věnovat. Někteří starší lékaři na orthopedickém oddělení v Kyjově by si z jeho přístupu k pacientům měli vzít příklad ! Odinoval Veselí n. mor.a je velká škoda že už tady není .Jiřina

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Bronislav Okénka

Chirurg,

• I
      Umístění: jiné místoSlužby: Kontrola -kolonoskopie

Byla jsem u pana doktora na vyšetření.Bylo to hrozné.U jiného doktora to bylo sice delší ale bezbolestné a a ohleduplné.U pana Okénka jsem trpěla a řvala jak pes.Jeho způsob vyšetření byl velmi bezohledný.A to snesu hodně bolesti.Porod byl pro mně lepší.Byla jsem celá spojená.Setřička byla velká opora