Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Nemocnice Kyjov
Strážovská 1247, Kyjov 697 01
Nemocnice Kyjov logo
Pojištění
Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (17)

Prim. MUDr. Miroslav Krhovský Jiný

Jsem nadšená ,vynikajícím přístupem.
    Jestli od lékařů ,tak od personálu .Klobouk dolů ,před všemi ,jsou špičkový a velmi lidský přístup.
    Čistota na jedničku.

MUDr. Július Maruška Jiný

S panem primářem jsem měla tu čest, když jsme přišli o miminko. Byl netaktní a neempatický. Řekl mi, ať nebrečím, že si uděláme druhé. To mi tehdy tedy opravdu nepomohlo

Dana Hojačová Jiný

Velmi milá paní, pomůže, podrobně vysvětlí a vymyslí plán léčby.
    Je vidět, že tomu rozumí a hlavně milý přístup. ;)

Prim. MUDr. Miroslav Krhovský Jiný

Každé setkání v životě s člověkem formátu pana primáře je velmi posilující .....
    To , že dnes můžu psát o své zkušenosti je dílem pouze pana primáře Krhovského, kterého si nesmírně vážím. Každé setkání proběhlo a probíhá v ovzduší naprosté důvěry v jeho profesionální a lidské vlastnosti. Můj příběh je složitý, ale díky jeho osobě vlastně jednoduchý.
    "v jeho rukou jsem se ocitl v situaci, ve které si každý pacient položí hlavně otázku související s časem" . Dnes po dvou letech je můj příběh stále pokračující ( zázrak , nebo ....? ) za což jsme já, moje rodina a také vnučka ,kterou si můžu užívat nesmírně vděční.
    Profesionální přístup, lidský přístup, stanovení dlouhodobého schématu průběhu léčení . Vše dodržuji s absolutní důvěrou.
    To, že dnes vůbec píšu tyto řádky jsou výsledkem všeho toho výše uvedeného.
    Tímto způsobem také chci poděkovat panu Prim. Krhovskému za každý nový den . A těch už bylo přes prognozy s ohledem na stav, ve kterém jsem se dostal do jeho rukou.
    Nebudu psát o zkušenostech s jeho lidským přístupem k lidem .
    Oddělení urologie v Nemocnici v Kyjově funguje neuvěřitetným způsobem, který je odvislý od kreditu pana primáře a snahy všech na tomto oddělení dělat vše v duchu profesionality stanovené panem primářem.
    Možná je můj příběh psaný úryvkovitým způsobem, ale nejde takto nikdy dostatečně vyjádřit moje osobní pocity a poděkování tomuto ČLOVĚKU.

Ještě jednou velké poděkování.

Soňa Koenigová Jiný

Paní doktorka je velmi nepříjemná, arogantní. Chová se k pacientovi, jako by ji obtěžoval. Když byla nepříjemná na první návštěvě, myslela jsem, že má jen špatnou náladu. Druhá návštěva a má poslední -stejná zkušenost. Nehledí, že vás něco bolí, málem jako by si za to člověk mohl sám. Nejsem žádná fňukna, ani hypochondr. Mám pracovní úraz ramene od 18.1.. V noci bolestí nespím. Kdybych byla lenoch, tak marodím dosud a za 100% plat. Já byla doma jen týden a dokud slouží nohy, prostě jdu do práce. Doktorka napsala rehabilitaci 8x. Byla jsem 4x a podle ní už jsem zdravá( přestože ruka v pořádku není, což uznala i fyzioterapeutka, která se mnou cvičila), zbytek mám docvičit sama doma. Vše bych pochopila, kdyby mi to sdělila aspoň trochu slušně, ale chovala se jako: Co obtěžuješ!!!! Takže za mě - nedoporučuji tuhle lékařku, měla by absolvovat seminář slušného chování k pacientům!!! Mudr.Koenigová děs. Ale musím poděkovat sestřičkám, které tam pracují na jednotlivých pracovištích-ty jsou milé a příjemné. Paní doktorka by se od nich měla učit.

Milan Tauš Jiný

Výborný pan doktor, všechno srozumitelně vysvětluje, přátelský. Za mě super i dcera byla mile překvapena.

MUDr. Jaroslav Vymazal Jiný

Nejlepší lékař, jak ho jsem v životě poznal!! Neskutečný odborník, výborná komunikace, velmi mi pomohl. K jinýmu ušnímu bych ani nešel! Mě pomohl už víckrát a rad bych mu touhle cestou i poděkoval, ikdyz jsem tam už nebyl přes 20 let!!!

MUDr. Július Maruška Jiný

Pan primář nas přebíral od gynekolozky a rodili jsme s nim. Porod byl komplikovany, nicmene nas nedesil co bude treba a rázně a efektivne rozhodoval. Nebyt jeho opravdu aktivního pristupu, hadam ze bych se daleko vic natrapila, nebo bychom to s dcerou ani nemusely ve zdravi přežít. Cely tym mel skvělou morálku a i pri střídání smen si předali info a všichni pomohli. Opravdu primář na svem miste, nebere funkci jako reprezentativní a formální, ale denne se podílí na chodu vsech oddeleni gynekologie a porodniho. Jsme mu velice vděčni.

MUDr. Klára Míková Jiný

Lecba velmi uspesna. Presne podle informaci sl doktorky se muj problem dale vyvijel. Velmi profesionalni znalosti vyvoje.

MUDr. Jan Bíla Jiný

Pan doktor mi byl doporučen, bohužel mé zkusenošti jsou špatné. Měnil mi kyčelní kloub a udělal mi operovanou nohu delší. I rok po operaci mě operovaná noha bolí, špatně se mi jde do schodů. A kvůli nestejné délce nohou mám velké bolesti zad. Při kontrole mi pan doktor tvrdí, že takové potíže určitě nemám a svádí je pokaždé na něco jiného. Je arogantní, neumí jednat s lidma.Do budoucna si vyberu určitě jiného lékaře.