Nemocnice Kyjov

Strážovská 1247

697 01 , Kyjov , jihomoravský

• V
    Lékař: MUDr. Klára Míková Jiný

Lecba velmi uspesna. Presne podle informaci sl doktorky se muj problem dale vyvijel. Velmi profesionalni znalosti vyvoje.

• I
    Lékař: MUDr. Jan Bíla Jiný

Pan doktor mi byl doporučen, bohužel mé zkusenošti jsou špatné. Měnil mi kyčelní kloub a udělal mi operovanou nohu delší. I rok po operaci mě operovaná noha bolí, špatně se mi jde do schodů. A kvůli nestejné délce nohou mám velké bolesti zad. Při kontrole mi pan doktor tvrdí, že takové potíže určitě nemám a svádí je pokaždé na něco jiného. Je arogantní, neumí jednat s lidma.Do budoucna si vyberu určitě jiného lékaře.

• K
    Lékař: Mojmír Švábenský Jiný

Bohužel velmi arogantní a nepříjemný člověk. Vlastně nechápu, že si někdo takový vybral povolání lékaře. Přijdu tam s pooperačním problémem, který se vleče už několik měsíců. On mne vidí prvně a zeptá se, jak Vám je. Odpovím: "mám tady problém s tou jizvou, stále to mokvá a bolí". Jeho odpověď: "na to jsem se vás neptal. Ptám se vás, jak se máte?" Zbytek "vyšetření" nemá smysl popisovat. Jako pacient odejdete s pocitem ponížení a naštvání, že vám někoho takového v nemocnici přidělili na ambulanci. Velmi neprofesionální přístup. O poskytnuté péči horořit nemohu, protože žádná poskytnuta nebyla. Do kyjov. nemocnice budu muset znovu. Jen doufám, že tam bude příště nějaký jiný doktor.

• J
    Lékař: MUDr. Július Maruška gynekologická operace

Velice profesionální a lidský
    přístup primáře MUDr. Marušky i celého oddělení. Není co vytknout. Celému týmu pod jeho vedením přeji hodně úspěchů v jejich další náročné péči o pacientky.

• A
    Lékař: MUDr. Július Maruška Odeslání z jiného oddělení

Tomuto muži musím bohužel dát velice, ale velice negativní hodnocení. Byla jsem k němu odeslána z jiného kyjovského oddělení. To že jsem čekala tři hodiny bych vzala, čekaly jsme všechny, ale rozhodně jsem nebyla připravená na to co přijde potom. Tento pán se mnou jednal velmi otráveně, a polovinu věcí jsem nerozuměla. Poté ale přišlo vyšetření. Nejenže pan doktor neřekl co se bude dít, ale prostě přišel a roztáhl mi nohy, on ke mně ani nepřistupoval s respektem jaký si žena zaslouží. Šílené. Celé vyšetření bolelo, a pecka byla když pan doktor začal uprostřed ultrazvuku pochvou telefonovat. Ovšem závěrem tomu nasadil korunu. Předepsal mi dvoje antibiotika, přestože mi nebyl schopen říct co je špatně. Když jsem tento papír ukázala jinému panu doktorovi absolutně nechápal co to má znamenat, a řekl mi, ať to rozhodně neberu. Za mě katastrofa, děs a hrůza. Doufám, že už s ním nikdy nepřijdu do styku.

• .
    Lékař: MUDr. Jan Bíla

Bohuzel s panek doktorem dobre zkusenosti nemame... jeho pristup a chovani je hrozne a nemluve o praci... pritel si rozsekl hlavu v ambulanci zadne vysetreni ani na zadne jine ho neposlal rana zasita takovym zpusobem ze i veterinar by udelal lepsi praci... na druhy den po tomto zakroku jsme navstivily nemocnici v Hodonine a tam se ptali co kdo sil ze to je hrozne.. rána krvacela i po jeho šití. Nemluvě o tom že take mohl mit otres mozku to nikoho nezajimalo... bohuzel uz druha takova zkusenost s panem doktorem

• V
    Lékař: MUDr. Július Maruška

Pan primář je úžasný. Nebýt jeho nikdy bych neviděla svého druhorozeného syna. Sestra ho chtěla hned odnést ale on na ni hukl aby mi ho hned ukázala. Do roka mě i mě dcerce zachránil život. Moc mu děkuji :)

• I
    Lékař: MUDr. Petr Smělík kontrola

usměvavý pohodový lékař s vtipnými komentáři. Působí na pacienty velmi pozitivně. už jsem u něho byl před dvěmi lety a to stejné. Zcela jasně odpoví na pozdrav , což není vždy případ celého personálu.

• H
    Lékař: MUDr. Július Maruška akutní bolest břicha

ačkoliv chodím k jinému lékaři, pan primář Maruška byl velmi ochotný, milý, ohleduplný, vzhledem k velkým bolestem se mi snažil nepřitěžovat, všechno mi vysvětlil. Ošetřoval mě poněkolikáté a vždycky s maximální vstřícností.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu