Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Nemocnice Kyjov

Strážovská 1247

697 01 , Kyjov , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  R
  Lékař: Prim. MUDr. Miroslav Krhovský Jiný

  Každé setkání v životě s člověkem formátu pana primáře je velmi posilující .....
  To , že dnes můžu psát o své zkušenosti je dílem pouze pana primáře Krhovského, kterého si nesmírně vážím. Každé setkání proběhlo a probíhá v ovzduší naprosté důvěry v jeho profesionální a lidské vlastnosti. Můj příběh je složitý, ale díky jeho osobě vlastně jednoduchý.
  "v jeho rukou jsem se ocitl v situaci, ve které si každý pacient položí hlavně otázku související s časem" . Dnes po dvou letech je můj příběh stále pokračující ( zázrak , nebo ....? ) za což jsme já, moje rodina a také vnučka ,kterou si můžu užívat nesmírně vděční.
  Profesionální přístup, lidský přístup, stanovení dlouhodobého schématu průběhu léčení . Vše dodržuji s absolutní důvěrou.
  To, že dnes vůbec píšu tyto řádky jsou výsledkem všeho toho výše uvedeného.
  Tímto způsobem také chci poděkovat panu Prim. Krhovskému za každý nový den . A těch už bylo přes prognozy s ohledem na stav, ve kterém jsem se dostal do jeho rukou.
  Nebudu psát o zkušenostech s jeho lidským přístupem k lidem .
  Oddělení urologie v Nemocnici v Kyjově funguje neuvěřitetným způsobem, který je odvislý od kreditu pana primáře a snahy všech na tomto oddělení dělat vše v duchu profesionality stanovené panem primářem.
  Možná je můj příběh psaný úryvkovitým způsobem, ale nejde takto nikdy dostatečně vyjádřit moje osobní pocity a poděkování tomuto ČLOVĚKU.

  Ještě jednou velké poděkování.

  J
  Lékař: Soňa Koenigová Jiný

  Paní doktorka je velmi nepříjemná, arogantní. Chová se k pacientovi, jako by ji obtěžoval. Když byla nepříjemná na první návštěvě, myslela jsem, že má jen špatnou náladu. Druhá návštěva a má poslední -stejná zkušenost. Nehledí, že vás něco bolí, málem jako by si za to člověk mohl sám. Nejsem žádná fňukna, ani hypochondr. Mám pracovní úraz ramene od 18.1.. V noci bolestí nespím. Kdybych byla lenoch, tak marodím dosud a za 100% plat. Já byla doma jen týden a dokud slouží nohy, prostě jdu do práce. Doktorka napsala rehabilitaci 8x. Byla jsem 4x a podle ní už jsem zdravá( přestože ruka v pořádku není, což uznala i fyzioterapeutka, která se mnou cvičila), zbytek mám docvičit sama doma. Vše bych pochopila, kdyby mi to sdělila aspoň trochu slušně, ale chovala se jako: Co obtěžuješ!!!! Takže za mě - nedoporučuji tuhle lékařku, měla by absolvovat seminář slušného chování k pacientům!!! Mudr.Koenigová děs. Ale musím poděkovat sestřičkám, které tam pracují na jednotlivých pracovištích-ty jsou milé a příjemné. Paní doktorka by se od nich měla učit.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  P
  Lékař: Milan Tauš Jiný

  Výborný pan doktor, všechno srozumitelně vysvětluje, přátelský. Za mě super i dcera byla mile překvapena.

  M
  Lékař: MUDr. Jaroslav Vymazal Jiný

  Nejlepší lékař, jak ho jsem v životě poznal!! Neskutečný odborník, výborná komunikace, velmi mi pomohl. K jinýmu ušnímu bych ani nešel! Mě pomohl už víckrát a rad bych mu touhle cestou i poděkoval, ikdyz jsem tam už nebyl přes 20 let!!!

  R
  Lékař: MUDr. Július Maruška Jiný

  Pan primář nas přebíral od gynekolozky a rodili jsme s nim. Porod byl komplikovany, nicmene nas nedesil co bude treba a rázně a efektivne rozhodoval. Nebyt jeho opravdu aktivního pristupu, hadam ze bych se daleko vic natrapila, nebo bychom to s dcerou ani nemusely ve zdravi přežít. Cely tym mel skvělou morálku a i pri střídání smen si předali info a všichni pomohli. Opravdu primář na svem miste, nebere funkci jako reprezentativní a formální, ale denne se podílí na chodu vsech oddeleni gynekologie a porodniho. Jsme mu velice vděčni.

  V
  Lékař: MUDr. Klára Míková Jiný

  Lecba velmi uspesna. Presne podle informaci sl doktorky se muj problem dale vyvijel. Velmi profesionalni znalosti vyvoje.

  I
  Lékař: MUDr. Jan Bíla Jiný

  Pan doktor mi byl doporučen, bohužel mé zkusenošti jsou špatné. Měnil mi kyčelní kloub a udělal mi operovanou nohu delší. I rok po operaci mě operovaná noha bolí, špatně se mi jde do schodů. A kvůli nestejné délce nohou mám velké bolesti zad. Při kontrole mi pan doktor tvrdí, že takové potíže určitě nemám a svádí je pokaždé na něco jiného. Je arogantní, neumí jednat s lidma.Do budoucna si vyberu určitě jiného lékaře.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  K
  Ověřený profil
  Lékař: Mojmír Švábenský Jiný

  Bohužel velmi arogantní a nepříjemný člověk. Vlastně nechápu, že si někdo takový vybral povolání lékaře. Přijdu tam s pooperačním problémem, který se vleče už několik měsíců. On mne vidí prvně a zeptá se, jak Vám je. Odpovím: "mám tady problém s tou jizvou, stále to mokvá a bolí". Jeho odpověď: "na to jsem se vás neptal. Ptám se vás, jak se máte?" Zbytek "vyšetření" nemá smysl popisovat. Jako pacient odejdete s pocitem ponížení a naštvání, že vám někoho takového v nemocnici přidělili na ambulanci. Velmi neprofesionální přístup. O poskytnuté péči horořit nemohu, protože žádná poskytnuta nebyla. Do kyjov. nemocnice budu muset znovu. Jen doufám, že tam bude příště nějaký jiný doktor.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  J
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Július Maruška gynekologická operace

  Velice profesionální a lidský
  přístup primáře MUDr. Marušky i celého oddělení. Není co vytknout. Celému týmu pod jeho vedením přeji hodně úspěchů v jejich další náročné péči o pacientky.

  A
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Július Maruška Odeslání z jiného oddělení

  Tomuto muži musím bohužel dát velice, ale velice negativní hodnocení. Byla jsem k němu odeslána z jiného kyjovského oddělení. To že jsem čekala tři hodiny bych vzala, čekaly jsme všechny, ale rozhodně jsem nebyla připravená na to co přijde potom. Tento pán se mnou jednal velmi otráveně, a polovinu věcí jsem nerozuměla. Poté ale přišlo vyšetření. Nejenže pan doktor neřekl co se bude dít, ale prostě přišel a roztáhl mi nohy, on ke mně ani nepřistupoval s respektem jaký si žena zaslouží. Šílené. Celé vyšetření bolelo, a pecka byla když pan doktor začal uprostřed ultrazvuku pochvou telefonovat. Ovšem závěrem tomu nasadil korunu. Předepsal mi dvoje antibiotika, přestože mi nebyl schopen říct co je špatně. Když jsem tento papír ukázala jinému panu doktorovi absolutně nechápal co to má znamenat, a řekl mi, ať to rozhodně neberu. Za mě katastrofa, děs a hrůza. Doufám, že už s ním nikdy nepřijdu do styku.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Došlo k chybě, zkuste to znovu