Ord. praktického lékaře stomatologa
Bečov u Mostu 22 Bečov u Mostu 435 26, Most

Nevím, kde už byste našli lepšího. Vím, o čem píšu!!!

Váhala jsem v hodnocení mezi velmi dobrá a nejlepší. Za to že nemá vypsané ordinační hodiny dávám o stupínek níže. V každém případě tuto stomatoložku vřele doporučuji!

To jsem rád, že dr.Soukupovou hodnotíte dobře neboť jsem se právě stal klientem paní doktorky Soukupové....první dojmy souhlasné- vyzařuje z ní profesionalita a sociální cítění, /Babička na Starém bělidle/ . Doufám jen že si ji užiji zuby stárnou a já stárnu s nimy- oba jsme dříve narození..Jaroslav Ležal Havraň

Paní doktorka Soukupová,miláček naší rodiny.Je to nejlepší doktorka kterou znám!!!Ve svém oboru,je naprosto dokonalá a profesionál.Měla jsem hodně velké bolesti,takové že už člověk strácí rozum.Nikdo si se mnou nevěděl rady,až jsem potkala paní doktorku Soukupovou,která se mě ujala.Pomohla mi,odstranila problém a pro mě je najednou život strašně krásný!Za to jí patří hluboká poklona a velký dík!!!M.P

U

MUDr. Soukupová je zručná ve své profesi, lidská svým založením. Člověk k ní jde bez obav i
s tak choulostivým zařízením, jako jsou zuby. Jiří Kimla