Narcis Nova s.r.o., stomatologie
Vratimovská 142, Ostrava

Pan doktor je komunikativni a vyhovi pozadavkum pacienta.Je rychly a kvalitni.Jsem spokojena s jeho praci.

Vynikající práce i přístup, mám konečně zuby v pořádku a bez reklamací. Dojíždím 80km dvakrát ročně ráda, je to levnější než práce mých předchozích zubařů. Sestřička je poklad.

Skvělý zubař. Doporučuji. Své práci rozumí. Zachránil mi zub. Zdravotní sestřička vždy ochotna a usměvavá.Předchozí zubař - katastrofa.

super doktor který nema chybů oborů přijemny a přijemna sestra vřele doporučuji všem opravil mi zub nema chybů byvala zubařka mi zkazila

DOPORUCUJI,a moc děkuji za skvělý přístup skvělého pana zubaře a sestry; díky , že můžu chodit zrovna k vám

Doporučuji pana doktora Fencla!!!!!!! Jeden pan doktor mi chtěl zrušit všechny zuby a pan
doktor mi je zachránil!!! A nejsem bez zubů. Úžasný pocit!!!!!!

Chodím k panu Fenclovi již 2.Roky vše bez problémů. je pravda že i přes inejkce to po zákroku bolí ale 100% zubní lékař

Chodím k panu doktorovi přes dva roky a měla jsem řádně zanedbaný chrup. Po desetileté pauze se to dá čekat. Při první návštěvě mi oznámil, že mě nemá rád, neboť kořeny ulomeného zubu už dlouho nedlabal. :D Ale řekl to s humorem a každá další návštěva byla lepší a lepší. Od trhání osmiček, po plombu či výplň kanálků. Stihli jsme už všechno a zatím bez problémů. I osmičky jsem dostala domů. :)

Adéla dost dobrý názor:)...chválím.
Pan doktor Fencl je určitě jeden z nejlepšich lékařu ve svem oboru. Nemuzu rict ani jedno křive slovo a pokud si nekdo kasle na chrup a pak to haze na peci lekare tak jje to velice ubohe. Akorát že ted ma dlouhodobě ordinaci zavřenou :(. A stou jeho sveraznosti uplne pohodový chlapík a hlavně obyčajnsky a hlavně normální a taky vtipný. Vřele doporučuji

taky jsem byla vystrasena pri prvni navsteve ale nedam na pana doktora dopustit jeho humor pomaha od strachu a kdyz se prece jen bojim tak uplne v klidu